کارتن گذاری یا شرینک و

این کار را تا جایی ادامه دهید که زرده و سفیده کاملا قاطی شوند. برای تهیهی آش در حجم زیاد و برای نذری بهتر است از یک روز قبل، هر یک از حبوبات را در ظرفی جداگانه خیس کنید تا نفخش گرفته شود. در صورتی که مشتری خواهان سبزیجات برای طبخ باشد نوع و مقدار سبزیجات استفاده شده در این ترکیب توسط مشتری تعیین شود ، نوع و مقدار هر یک از سبزیجات برای استفاده در ترکیب چگونه باید باشد؟ وظیفه این افراد پاک کردن، شستشو، خرد کردن و تفت دادن سبزیجات است؛ پس لازم است که انواع سبزیجات، نحوه پاک کردن هر یک، کار با مواد شوینده و ضد عفونی کننده سبزیجات، کار با دستگاه سبزی خرد کنی، نحوه خرد کردن و همچنین طریقه و میزان تفت دادن هر یک از انواع سبزیجات آشنایی داشته باشند و با توجه به حجم کار، از قدرت بدنی لازم برای انجام وظیفه خود برخوردار باشند. یعنی اینکه آیا مشتری خواهان نوع خاصی از سبزی است (مانند جعفری یا اسفناج) یا خواهان مجموعه ای از سبزیجات با توجه به کاربردشان درطبخ غذاها است( مانند سبزی آش یا دلمه)؟ وقتی سبزیجات آماده طبخ توسط شرکت های ایرانی با بهترین کیفیت تولید می شوند، قطعا می توانند توجه مشتریان خارجی را جلب کرده و صادرات را دنبال کنند.

وقتی که آب مواد روی گاز کشیده شد، یک مقدار از سس قارچ را به همراه جعفری به آن اضافه می کنیم. وقتی تخممرغها کاملا سفت شدند عمل زیر و رو کردن را یک بار دیگر انجام دهید. از همین رو در تعامل با خریداران خارجی بوده و انواع سبزیجات خود را در بسته بندی های متنوع در اختیار آنها قرار می دهد. استفاده از شانه پلاستیکی پلی استایرن علاوه بر مزیت جداسازی دارای مزیت ضربه گیری و انعطاف در برابر اندازه و شکل میوه است و در صورتیکه قبل از بسته بندی میوه نیازی به خنک کردن داشته باشد این نوع شانه ها به دلیل اینکه دارای خاصیت مؤثر عایق های حرارتی هستند می توانند به این امر کمک کنند. خرید آنلاین میوه و سبزی تازه تنها با یک کلیک سبزی من، اولین فروشگاه آنلاین خرید میوه و سبزی است. علاوه بر اطلاع از قیمت، شما میتوانید خرید انواع سبزی خُرد شده را از این بستر بهصورت آنلاین انجام دهید. شستشوی سبزیجات: در این مرحله سبزیجات پاک شده برای رفع آلودگی هایی چون گل و لای ، حشرات و جانوران کوچک و سموم استفاده شده در حین پرورش مورد شستشو با آب و یا مخلوطی از آب و مواد ضدعفونی کننده قرار می گیرند.بسیاری از افراد بخاطر حساسیت های خاص بهداشتی و نظافتی از خدمات این مرحله استفاده نمی کنند و سبزیجات پاک شده را تحویل گرفته و کارهای بعدی را خود در منزل انجام میدهند.

این روش معادل هشت تا ده ساعت خیساندن در آب است و نفخ لوبیا را کم میکند. اگر فرصت کافی برای انجام این کار ندارید، آنها را همراه با مقداری آب در قابلمه ریخته و روی حرارت قرار دهید تا به مدت پنج دقیقه بجوشد. نمک، فلفل، زنجبیل و پاپریکا را به مواد اولیه اضافه کرده و هم میزنیم.طبیعی است که قارچ ها آب بیاندازد. در این مرحله ، سبزیجات ها توسط نوار نقاله به حوضچه آب شستشوی اولیه که ظرفیت آن متناسب با حجم کار می باشد ، منتقل می گردد ( روش غوطه وری ) و به مدت زمان ۱۰-۵ دقیقه در حوضچه باقی می مانند و سپس سبزیجات ها در حوضچه دوم که محتوی آب و ماده گندزدای مجاز با نسبت های توصیه شده از سوی مراجع ذیصلاح رسمی می باشد ( مانند پرکلرین به نسبت ۳/۰ تا ۵/۰ P.P.M ) گندزدایی می گردند. نیمی از مواد اولیه را بر میداریم و کنار میگذاریم و فلفل دلمه های خورد شده و پوره گوجه فرنگی را اضافه میکنیم. در پایان پنیر پارمزان را نیز به مایع اضافه کرده و خوب هم بزنید. حالا املت را مجدد به ماهیتابه منتقل کنید تا طرف دیگر آن نیز سفت شود. زمانی که آش جا افتاد، رشته را همراه با مابقی ترکیب آرد و پیاز به آش اضافه کرده و 20 دقیقه زمان دهید تا رشته نرم شود و آش جا بیوفتد.

آیا محدودیت زمانی وجود داشته و مشتری خواهان دریافت سفارش تا زمان معینی است؟ ماهیتابهی مناسبی انتخاب کنید، مقداری روغن در آن ریخته و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود. صبر کنید تا روغن کاملا داغ شود. برای سس قارچ نصف قارچی را که جدا کردیم به همراه روغن و شیر کاملا مخلوط میکنیم. در این مرحله، سبزیجات ها را بر روی نوار نقاله گسترده میشوند و در ضمن حرکت نوار نقاله سبزیجات های گندیده و دارای لک، زخم و آسیب های فیزیکی و یا آن دسته از سبزیجات هایی که دارای باقیمانده مواد زائد از محل برداشت محصول می باشند را جدا می کنند. روی همان بشقابی که برای زیر و رو کردن استفاده کردید سرو کرده و مقداری فلفل سیاه بیفزایید و از خوردن آن لذت ببرید. پیازها رو به صورت نگینی خورد میکنیم و تفت میدهیم بعد از آنکه پیازها طلایی شد سیر را اضافه می کنیم هم می زنیم و بعد قارچ را اضافه میکنیم. آن را داخل نان لواش می گذاریم و لقمه میکنیم روی نون های لقمه شده روغن میزنیم و ان را داخل فر قرار میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید