نکات خرید انواع درب اتوماتیک : کرکره برقی ، جک بازویی درب پارکینگی

باید بگوییم که شرکت سیماران در این نوع جکها از یک خلاص کن سوییچی استفاده کرد که نسبت به جکهای با خلاص کن آلنی دارای امنیت بالاتری میباشد و به نوعی برگرفته از کشور ایتالیا که خود زادگاه جک پارکینگی در دنیا می باشد، است. به طور مثال خروجی قفل برقی بدون نیاز به اضافه کردن کارت، فست کلوز، تنظیم اتوماتیک، تایم دهی مجزا برای هر درب برای باز و بسته شدن درب از جمله امکانات اساسی است که اکنون در بسیاری از جک پارکینگی وجود دارد اما در مدار فرمان Q60 سیماران وجود ندارد. بعدها افراد زیادی اقدام به ساخت دربهای اتومات نمودند. در آن زمان افراد زیادی درب اتوماتیک اختراع نمودند. بعدها با اختراع انواع سنسورها و حسگرهای هوشمند دربهای اتومات شبیه دربهای امروزی تولید و عرضه شدند. همانطور که اشاره شد دربهای سکشنال یا مقطعی در دو مدل تک صفحه و دو صفحه تولید میشوند. فشار دادن این شستی باز در هنگام باز یا بسته شدن هر دو لنگه تاثیری ندارد . درب برقی پارکینگ میتواند بر روی افزایش و یا کاهش ارزش محل زندگی شما، نقش بسزایی داشته باشد. وقتی درب ها کاملا باز شدند P2 را فشار دهید و منتظر شوید تا لامپ DL1 و چشمک زن با نور ثابت روشن شوند .

4- بلافاصله P2 را بزنید تا حرکت موتور 2 نیز کند شود. 5- بعد از بسته شدن درب P2 را بزنید تا موتور 1 خاموش شود. 6- P2 را بزنید تا موتور 2 خاموش شود. فروشگاه های و مراکز خرید: استفاده از درب های اتوماتیک در مراکز خرید به علت این که ممکن است دست افراد پس از انجام خرید پر باشد و امکان باز و بسته کردن درب به صورت دستی را نداشته باشند، ضروری می باشد. تاریخچه دربهای اتوماتیک به قرن ها پیش بر می گردد. اولین درب اتومات که شباهت زیادی به دربهای اتوماتیک امروزی داشت به بیش از هشتاد سال پیش برمی گردد. 3- وقتی در به انتهای بسته شدن نزدیک شد P2 را فشار دهید تا حرکت موتور 1 کند شود . دربهای اتوماتیک با عملکرد اتومات در باز و بسته کردن درب سهولت تردد افراد را به دنبال دارند. قیمت این نوع درب با توجه به نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن به مراتب گران تر از مدل های کشویی و معمولی می باشد. تنظیمات جک درب با استفاده از تابلو فرمان انجام میشود.

درب گردان می تواند از سه درب و یا چهار درب تشکیل شده باشد. درب اتوماتیک برقی کرکره ای یا کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک موجود در بازار هستند که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. در دوران باستان یونانی ها با فشار نیروی بخار آب اقدام به باز کردن در دروازه و قلعه می کردند. نمونه ای دیگر از مکانیزم کار جک پارکینگ است که از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده میشود. یکی از مزایا و حسن هایی که درب اتوماتیک دارند این است که، انرژی کمتری را مصرف می کنند. درب اتوماتیک موجود در درسان جام از بهترین قطعات و یراقآلات شکلگرفته، که دارای کیفیت بالا در کارکرد و عملکرد است که در تمام پروژههای اجرایی رضایت تمامی کارفرمایان را جلب نموده است. کمک میکند. شفافیت درهای شیشهای اجازه میدهد تا مقدار مطلوب نور طبیعی از یک فضا عبور کند.

قسمت های اصلی این درب اتوماتیک عبارتند از موتور الکتریکی، گیربکس، برد الکترونیکی، سنسورهای مادون قرمز، ریموت کنترل و کلیدهای کنترل دستی، چرخ دنده و البته شیشه که جزء جدانشدنی درب های اتوماتیک شیشهای است. درب برقی استیل به دلیل داشتن خاصیت ضد زنگ و ضد خش بودن کاربرد و استفاده روز افزونی را دارد بخصوص که در مناطقی که رطوبت بالا وجود دارد اکیدا استفاده از این نوع درب توصیه می شود. در ادامه به معرفی انواع درب اتومات و تشریح چگونگی عملکرد و دامنه کاربرد آنها می پردازیم. این نوع دربها به واسطه یک سنسور دقیق و حساس در بالای در موانع و افراد را تشخیص داده و طی ارسال فرمان به اپراتور درب موجب باز شدن آن می گردد. برای باز و بسته کردن تک لنگه دگمه دیگر ریموت را گرفته و P1 را دوبار پشت سرهم به فاصله زمانی حداقل یک ثانیه فشار میدهیم. ما شعاع ها و درجات انحنای متفاوتی داریم و همچنین امکان نصب درب های نیمه دایره ای یا دایره ای با بازشوی دو قسمتی یا تک کشویی را داریم که به بهترین شکل ممکن در داخل فضا ادغام می شوند، بدون اینکه امنیت ما را به خطر بیندازد. یکی از کانالها برای استارت دو لنگه و یکی دیگر برای استارت تک لنگه بکار می رود .

دیدگاهتان را بنویسید