مقالات ISI بازار املاک و مستغلات : 106 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

در صورتیکه سوال یا ابهامی در خصوص مالیات بر درآمد املاک دارید، در زیر همین صفحه پرسش خود را مطرح کنید. در خصوص مالیات بر درآمد امللاک سوالی دارید؟ 3. مکان مجتمع های مسکونی دارای بیش از سه واحد استیجاری که با رعایت الگوی مصرف بنا به اعلام وزارت مسکن و شهرسازی ساخته شده یا می شوند، در طول مدت اجاره از ۱۰۰درصد مالیات بر درآمد اجاره معاف است. سامانه ملی املاک و اسکان کشور، توسط وزارت راه و شهرسازی و بر اساس قانون مالیاتهای مستقیم، جهت احصا و صحتسنجی اطلاعات مالکان، ساکنان و کاربران املاک کشور و معاملات آنها راهاندازی شده است. اما با گذشت زمان و تمدید چندباره زمان ثبت اطلاعات خانهها توسط مردم، بالاخره محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در مهرماه سال جاری گفت: واحدهای خالی از سکنه به دو بخش تقسیم میشوند؛ گروه اول یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد است که شهریورماه سال گذشته مطابق قانون سال ۱۳۹۴ و ابلاغیه ۱۳۹۵ شناسایی شده و به سازمان امور مالیاتی معرفی شدهاند. بانک مرکزی روز گذشته اعلامکرد که در بهمنماه متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاههای معاملات ملکی تهران ۳۳ میلیون و ۶۰ هزار تومان بوده که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب رشد اندک چهار دهم درصدی و ۱۶.۴ درصدی را تجریه میکند.

خرید و فروش املاک شامل یکی از پر ریسک ترین رخداد های مالی در طی زندگی یک فرد و یا خانواده میباشد. حسابرسی بیمه، حقوق و دستمزد و آموزش مالیات از جمله مهمترین سرفصلهایی است که در رادیو مالی به سراغ آن رفتهایم. رادیو مالی سپیدار سیستم یک پادکست تخصصی حسابداری است. در این پادکست سختترین قوانین و مقررات حسابداری را به زبانی ساده برای تمامی علاقهمندان به حسابداری، صاحبان کسب و کار و حسابداری توضیح میدهیم. حسین قربانزاده درمورد دارایی جدید باشگاه استقلال توضیح داد: بخشی از کمپ مرحوم ناصر حجازی در مالکیت وزارت ورزش و از لحاظ فیزیکی در تصرف شهربازی ارم بود و به باشگاه استقلال منتقل نشده بود. در اینجا قصد داریم تا به زبان ساده و گویا توضیح دهیم که چه تغییراتی قرار است در قانون سردفتری رخ دهد. در صورتی که تا موعد مقرر اظهارنامه مالیاتی تسلیم سازمان نشود، ده درصد مالیات متعلقه به عنوان جریمه در نظر گرفته میشود.

از طرف دیگر، چنانچه مسئول دفتر در هنگام مرگ شاغل باشد، ورثه او میتوانند تا شش ماه بعد از فوت برای به عهده گرفتن مسئولیت دفتر اقدام کنند. مدرک تحصیلی برای تاسیس دفتر اسناد رسمی باید به چه صورت باشد؟ در هر یک از موارد بالا شرایطی خاص آن وجود خواهد داشت که باید توسط مشاور به دقت بررسی شده و خریدار را در جریان کامل آن قرار دهد. سپیدار سیستم ارائهکننده یک بستر کامل از خدمات و نرمافزارهای حسابداری است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی، شرکتی و خدماتی از جمله نرم افزارهای محبوب گروه سپیدار همکاران سیستم است. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با خدمات و تهیه نرمافزارهای تخصصی حسابداری با شماره تلفن ۰۲۱-۸۱۰۲۲۲۲۲ تماس حاصل کنید. ممکن است آخر هفته و زمانی که مشغول استراحت هستید، یک مشتری با شما تماس بگیرد و مجبور شوید وقت خود را برای پرداختن به کار او خالی کنید! قلیخسروی اظهار داشت: سوداگران نمیخواهند شوکهای مثبت به بازار ملک کار خود را درست انجام دهد و در میان اخیار مثبت کاهش تورم در بخش مسکن، خبر از گرانی خانه میدهند؛ اما اتحادیه املاک معتقد است اکنون قدرت چانه زنی خریداران افزایش یافته و بازار به سمت خریداران است. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر بابایی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به همراه معاونین و مدیران کل سازمان ضمن حضور در گلستان شهدای میانه و ادای احترام به مقام شهدای این شهرستان و شهیدان مدافعان حرم در اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان میانه حضور یافته و از بخش های مختلف آن بازدید نمودند.

با این حال، «مصطفی قلیخسروی» رییس اتحادیه املاک امروز (یکشنبه) درباره قیمت مسکن در بهمن ماه گفت: قیمت مسکن در ماههای اخیر از تورم عمومی جا مانده است و شاهد تخلیه تدریجی حباب بازار ملک در بسیاری از مناطق پایتخت هستیم. وی معتقد است که گزارش بانک مرکزی در خصوص رشد اندک قیمت مسکن در بهمن نیز نباید اعلام شود، چرا که ناشی از تاثیرگذاری قیمت خانه در منطقه یک تهران است. علاوه بر موارد فوق باید به برخی هزینههای جاری دیگر در خصوص هزینه راهاندازی دفتر اسناد رسمی اشاره کرد که معمولا در این نوع مشاغل وجود دارد. بنابراین باید منتظر خبرهای دیگری در این خصوص باشیم. بعد از ثبت نام در سامانه املاک و اسکان ، اگر در داخل کارتابل شما ، ملکی وجود داشت که به نام شما نیست ، باید در جلوی آن ملک گزینه “این ملک متعلق به من نمی باشد” را انتخاب کنید. 16- مشخصات یکی از املاکم در سامانه نیست. گرچه سامانه املاک و اسکان amlak.mrud.ir، به عنوان یکی از سامانه های دولتی به صورت سامانه ای حرفه ای و به روز طراحی گردیده، اما سایت املاک و اسکان همانند سایر سایت های اینترنتی ممکن است که گاهی به دلایلی با مشکل مواجه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید