معرفی ویژگی های مشاور املاک حرفه ای

برای دریافت انواع مشاورهها در این زمینه میتوانید به سایت املاک گرجستان، جئووست، مراجعه نمایید. خرید املاک گرجستان از محبوبترین راهها برای اخذ اقامت در این کشور محسوب میشود. فروش این املاک قبل از اخذ اقامت دائم، منجر به لغو شدن اقامت موقت و بیاعتبار شدن آن میشود. تا قبل از این زمان، مهاجرت به گرجستان آسانتر از کشورهای دیگر مانند ترکیه یا امارات بود. راههای زیادی برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن وجود دارند. برای خرید ملک در گرجستان میتوانید به سایت جئووست مراجعه نمایید. افرادی که اقامت دائم گرجستان را دارند، از تمام حقوق یک شهروند در کشور برخوردار بوده و میتوانند مانند شهروندان عادی در کشور فعالیت کنند. و در حین حال آژانسهای املاک و بنگاههای معاملات ملکی و همینطور مالکین شخصی که قصد خرید، فروش یا رهن و اجاره ملک دارند، میتوانند آگهی ملک خود را شامل آپارتمان مسکونی، تجاری یا اداری، نوساز یا کلنگی، مغازه، زمین و ویلا در املاک داران ثبت کنند. تا میانههای سال ۲۰۱۹، تنها با پرداخت ۳۵ هزار دلار آمریکایی، امکان خرید ملک در گرجستان و دریافت اقامت موقت این کشور را داشتید. بلکه مجموعه املاک خریداری شده باید به ۱۰۰ هزار دلار برسد.

با حال پس از سال ۲۰۱۹، قانون جدیدی در این کشور تصویب شد و حداقل میزان خرید ملک برای دریافت اقامت به ۱۰۰ هزار دلار افزایش یافت. در سالهای گذشته و تا اواسط سال ۲۰۱۹، قوانین خرید ملک در گرجستان برای مهاجرت بسیار سادهتر و آسانتر بودند. مدارک مورد نیاز برای احراز هویت افراد معمولا شناسنامه و کارت ملی آنها می باشد اما در صورت عدم اطمینان می توانید مدارک بیشتری را نیز درخواست کنید. همانطور که اشاره شد، حداقل قیمت خرید املاک گرجستان برای دریافت اقامت در این کشور در سال ۲۰۱۹ با افزایش سه برابری روبه رو شد. با این حال در گرجستان این مبلغ بسیار کمتراست و حتی پس از افزایش در سال ۲۰۱۹ هم کمتر از کشورهای دیگر مانند ترکیه و امارات است. املاک باشی مجموعهای از سوئیت تهران ، آپارتمان مبله تهران ، ویلا شمال، ویلا کردان ، سوئیت اصفهان ، سوئیت یزد ، سوئیت شیراز ، سوئیت مشهد ، سوئیت کیش ، اقامتگاههای بوم گردی و ویلا اطراف تهران را در دسته بندی های مختلف گرد هم آورده است تا خدمات آنلاین اجاره ویلا و اجاره روزانه خانه را برای مسافران سادهتر کند. این سامانه برای صاحبان این منازل اس ام اس ارسال می کند که تا 6 ماه آینده تکلیف واحد یا واحد های خالی را مشخص کنند .

برای درک بهتر میم توکن بر روی بلاکچین قرار دارد و الهام بخش تیم میم تاور بوده است، تا آخرین تکنولوژی دنیای املاک دیجیتال را انقلاب اقتصادی بازار ترکیب کند. از طرف دیگر، برخی از مشاغل و بنگاهها برای ثبت اسناد خود نیاز به استفاده از خدمات دفترخانهها را دارند. مشاوران دوطرفه افرادی هستند که هم به خریدار و هم فروشنده مشاوره میدهند.وظیفه یک مشاور املاک این است که با صداقت هر چه تمام به هر دو طرف معامله مشاوره و راهنمایی بدهد. حتی پایتخت هم طی نیمه اول امسال در رکود سنگین معاملات ملکی قرار داشت ولی در «شمال»، اوضاع متفاوت است. همچنین میتوانید از راهنماییهای مشاور املاک گرجستان در این سایت بهرهمند شوید و مناسبترین ملک را برای خرید انتخاب کنید. از مزایای خرید ملک برای دریافت اقامت گرجستان میتوان به کم بودن مبلغ سرمایهگذاری و خرید املاک اشاره کرد. اقامت دائم با شهروندی متفاوت است؛ اما تنها تفاوت این دو در گرجستان مربوط به حق رای است. با این حال مقامات گرجستانی و سفیر ایران در این کشور با ابلاغیهها و سخنرانیهای خود به این شایعات پایان دادند. از این راهها میتوان به ثبت شرکت، خرید ملک، ورود به دانشگاه، سرمایهگذاری در کشور یا ازدواج با اتباع گرجستانی اشاره کرد.

در این باره چکار باید کرد؟ همچنین امکان خرید غیرحضوری ملک نیز وجود دارد و این کار را میتوانید با مراجعه به سایتهای معتبر مانند جئووست انجام دهید. شرکت هلدینگ جئووست GeoVest Holding LLC (EN) شرکتی گرجی است که به صورت قانونی به ثبت رسیده است. اما اکنون هیئت مقرراتزدایی تصویب کرده که پیشنهاد حذف یا اصلاح این ماده قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شود. همچنین کارهای اداری کمتر و دریافت اقامت راحتتر در گرجستان از دیگر مزایای خرید ملک در این کشور است. بعد از خرید ملک در گرجستان، یک اقامت موقت به مدت یک سال دریافت خواهید کرد. خرید املاک گرجستان برای گرفتن اقامت کار نسبتاً سادهای است. اگر شخصی تصمیم به اجاره یا فروش ملک خود داشته باشد، برای انجام این کار،مشاوران فروشنده به کمک صاحب ملک میآیند. این ها فقط بخشی از وظایف یک مشاور املاک برای فروش یا اجاره رفتن یک ملک است. اما به دلیل اینکه بسیاری از افراد در جریان ثبت اطلاعات هویتی و سکونتی اشخاص در سامانه املاک و اسکان، اطلاعات خود را به اشتباه در این سامانه وارد نمودند، پس از مدتی، وزارت راه و شهرسازی، امکان ویرایش اطلاعات هویتی و ملک در سامانه املاک را فراهم نمود و در حال حاضر، در صورت اشتباه در وارد کردن اطلاعات، امکان اصلاح آن برای کاربران وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید