مرکز تخصصی آموزش الکترونیک ، تعمیرات و ابزار دقیق

درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که مشخصات فنی هر کدام بسته به نوع آن متفاوت است. لت ثابت : لنگه ای که ثابت بوده و امکان حرکت به طرفین را ندارد . نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با تشخیص حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می شوند، این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… برخلاف کرکره های سنتی، درب کرکره ای اتوماتیک نیازی به قفل کردن داشته و درعین حال از امنیت بیشتری برخوردار است. دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی یا مغناطیستی در دربهای اتوماتیک تک لنگه الزامی است و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد. به عنوان مثال، درب هایی که امکان اتصال به سیستم های کنترل تردد را دارا می باشند، دارای قیمت های بالاتری نسبت به درب های ساده هستند. ساختار درب های اتوماتیک به سادگی درب های دستی نبوده و برای خودکار عمل کردن آنها نیاز به وجود قطعاتی می باشد.

2 و به صورت دستی و تک لنگه و همچنین بدون فریم،چنانچه عددی کمتر از 11/920/00 ریال بدست آورید،محاسبه شما اشتباه است و باید مراحل را با رفرش کردن صفحه از ابتدا طی نمائید. فروشگاه های و مراکز خرید: استفاده از درب های اتوماتیک در مراکز خرید به علت این که ممکن است دست افراد پس از انجام خرید پر باشد و امکان باز و بسته کردن درب به صورت دستی را نداشته باشند، ضروری می باشد. انواع مختلفی از درب های اتوماتیک وجود دارد که راه حل های دسترسی ورودی را ارائه می دهد. دربهای اتوماتیک بیمارستان به دسترسی عمومی در لابی بیمارستان کمک میکنند و به کارکنان بیمارستان اجازه میدهند تا به سرعت و به راحتی روی سالنها و اتاقها مانور دهند – به خصوص در مواقع ضروری. نحوه عملکرد درب را با کمک دفترچه راهنما به طور کامل بررسی کنید و اجزای موجود در سیستم کنترل و فرمان درب را شناسایی نماید. حتما در بسیاری از ساختمان ها با این موارد مواجه شده اید: درب ها به طور خودکار باز می شوند و سپس دوباره بسته می شوند. استفاده می شود. سرعت باز شدن این دربها به ۱ تا ۳ متر بر ثانیه می رسد. و عرض بازشو شما کمتر از یک متر است.

3.ابعاد محل درب برقی را بصورت انگلیسی و در واحد سانتی متر وارد کنید . توجه داشته باشید : اعداد را چه در موبایل و تبلت بصورت انگلیسی وارد کنید. میزان فاصله و فضای موجود برای باز و بسته شدن درب را بررسی کنید. قیمت درب های اتوماتیک در بازه بسیار متفاوتی تغییر می کند و در برخی مواقع درب های کاملا ارزان و گاها بسیار گران را شاهد خواهید بود. درب پارکینگ اتوماتیک: نصب جک های مخصوص برای درب های پارکینگ نوع دیگری از درب های برقی را بوجود می آورند که باعث میشوند تا درب های سنگین وزن لولایی و کشویی براحتی و بدون نیاز به اپراتور انسانی کنترل شوند. درب اتوماتیک یک درب بسیار پیشرفته و جدید می باشد که علاوه بر حسگرهای حرکتی و ریموت های کنترل کننده بر روی آن نصب شده که در نتیجه این درب این قابلیت را خواهد داشت که بدون نیاز به انسان به صورت کاملا اتوماتیک باز و بسته شود.

11.در فیلد جمع فاکتور عددی را که سیستم اعلام می نماید عدد نهائی قرار داد بدون کرایه با نصب در شهر تهران می باشد و در تاریخ 1397/9/30کرایه حمل نیز در سیستم درج میشود و شهرهای که دارای نمایندگی درب اتوماتیک ایپاکو می باشند نیز میتوانند انتخاب و خرید نمایند و کل دستگاه در محل تحویل بگیرند . برای تعیین دقیق قیمت درب اتوماتیک بهتر است کارشناس اعزام شود تا بعد نقشه کشی بتواند قیمت درب اتوماتیک را اعلام نماید. راه حل : برای پروژه های که در مرکز درب جای برای اتصال جوشکاری ندارد یا از بالا و پایین درب ساپورت گرفته و در مرکز درب جک نصب شود و حد امکان اگر به هیچ طریقی نشد که ساپورت استفاده کنید ، برای انتخاب جک بازوی اگر در بالا و پایین درب میخواهید نصب کنید باید توان جک را 200 کیلوگرم بالاتر از وزن درب انتخاب کنید مثلا : اگر وزن درب هر لنگه درب 200 کیلوگرم است شما باید جک 400 کیلوگرمی روی درب نصب کنید که در آینده به مشکل برخورد نکنید و اعلام خرابی کمتری داشته باشید . جک برقی اتوماتیک الکترومکانیک یا گیربوکسی که بیشترین استفاده را در پارکینگ های منازل شخصی دارند، اساس کار جک دربازکن الکترومکانیکی براساس موتور و چرخ دنده های آنها می باشد که با جریان برق 220 ولت و در بعضی مدل ها 24 ولت کار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید