مرجع درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره ای و پارکینگی در کشور

یک قطعه روی درب در قسمت بالای قاب وصل میگردد و قطعه دیگر به موازات قطعه اول متصل میشود. این نوع دربها راحتی زیادی را فراهم میکنند و در عین حال مزایای بسیاری دارند و دسترسی را نیز آسان میکنند. درب های اتوماتیک با کمک سنسورها کار میکنند. درب اتوماتیک شیشه ای مزیت های مهمی از جمله حرکت خطی، استفاده از حداقل فضای موجود و قیمت مناسب دارد که باعث شده است که مورد توجه اکثر مشتریان و مصرف کنندگان قرار گیرد. درب سکشنال پارکینگ به دلیل مکانیزم های خاص در ایران مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به نیازهای مختلف شما ، سیستم درب های سوئینگ با استفاده از یک موتور قدرتمند ساخت آلمان ساخته شده است. سیستم فعال سازی: یک نوع ردیاب است که فرمان باز کردن را ثبت میکند و آن را به واحد کنترل انتقال میدهد. حرکت درب کرکره ای اتوماتیک به صورت عمودی بوده و با استفاده از یک ریموت، از راه دور کنترل می شوند. یک درب اتوماتیک آسانسور خصوصیاتی را که یک درب دستی ندارد، از جمله تشخیص موانع، سنسورهای فشار، حسگرهای ترافیکی، کنترل سرعت و دیگر موارد را فراهم میکند.

یکی از انواع رایج درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک فولدینگ یا درب اتوبوسی است که به لحاظ کاربری آسان و عمومی این مدل درب ها جز بهترین های درب اتوماتیک هستند.درب های اتوبوسی یا در فولدینگ یا تاشو خاصیتی دارد که در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محل ورودی یا خروجی ساختمان خواهد داد .همچنین این مدل درب دارای عملکرد خوب با سرعت بالا است . در ابتدا فروش درب های اتوماتیک را ارائه می کرد ولی به مرور زمان سایر تجهیزات هوشمندسازی را در سبد فروش خود قرار داد. که سوالی بسیار کلی است و به این شکل می توان به آن جواب داد. این همزیستی منحصر به فرد ثبات و انعطاف پذیری را تضمین می کند. فرقی نمی کند که شما کجای تهران باشید و نیاز به تعمیر یا نصب درب اتوماتیک داشته باشید، فقط کافی که با ما در تماس باشید. از درب های اتوماتیک در محیط های صنعتی و تجاری برای دسترسی آسان به ساختمان استفاده می شود و دامنه وسیعی از مزایا را در اختیار شما قرار می دهد.

با این حال، یکی از بهترین راهها برای تحت تأثیر قرار دادن یک مشتری بالقوه، داشتن دربهای کشویی خودکار در ورودی شما است. بر خلاف درب های غلتکی، درب های گاراژ مقطعی میتوانند با ویژگیهای مختلفی از جمله پنجرهها، وسایل چدنی یا طناب زینتی تهیه شوند. درب اتوماتیک به خاطر ویژگیهای پیشرفته و راحتی هنگام استفاده، اغلب در همه جا مشاهده میشود. این گونه دربها از نظر زیبایی بسیار کاربرپسند هستند و کارایی فراوانی در اماکن پرتردد دارند. عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق آلات، نوع شیشه، متراژ پروژه و … قیمت مدلهای مختلف این نوع درب به عوامل زیادی وابسته است. خدمات درب اتوماتیک هم نصب درب برقی و هم تعمیر درب اتوماتیک را شامل می شود. سایر لوازم مکانیکی شامل هنگر ها با تسمه گیر به هم متصل می شوند باعث انتقال نیروی موتور به لت ها شده و در نهایت درب را به حرکت در می آورد.

همانقدر که شهرسازی و ساختمان سازی طی قرن ها تغییر کرده است، اجزای ساختمانی مثل در و پنجره هم بسته به شرایط روز و نیازهای تازه و تکنولوژی های جدید بهروز شده اند. در این شرایط بسیاری از مصرف کننده ها ترجیح داده اند به جای استفاده از این محصولات خارجی از مدل های با کیفیت ایرانی استفاده کنند که تقریبا هزینه خرید آنها نصف مدلهای غیر ایرانی بوده است. مسلما خیر، زیرا ممکن است این تعمیر درب اتوماتیک ارزان قیمت با حذف فاکتورهای مهمی مثل حذف قطعات با کیفیت امکان پذیر شده باشد، پس به جای ارزان ترین قیمت ممکن، دنبال معقول ترین قیمت ممکن باشید که توسط الوند درب ارائه می شود. دربهای اتوماتیک سکشنال را درب مقطعی هم مینامند، زیرا آنها از قسمتهای مختلف ساخته شدهاند، نه یک صفحه یک تکه. حالت دوم : برای نصب چشمها در بیرون درب، بدلیل باز شدن دربها به طرف داخل، معمولا چشمها را درست روبروی هم در یک راستا و حداکثر در ارتفاع 60cm از کف زمین بر روی چارچوب درب، نصب مینمایند. علاوه بر این مزایا این محصول دارای چشم الکتریکی برای جلوگیری از اصابت درب با افراد و وسایل نقلیه میباشد و در ضمن این جک کشویی دارای طراحی است که در تمامی شرایط جوی دارای عملکرد قابل قبولی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید