لیست قیمت درب اتوماتیک

رنگ ها و لوگو هایی که بر روی شیشه سکوریت و درب شیشه ایی طراحی میشود هم به هزینه های آن میتواند اضافه کند. یکی از مهمترین مزیت های درب کرکره ایی قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است و یکی از مهمترین معایب و نقص های درب کرکره ایی سروصدای بسیار آن است که میتواند زیاد دلنشین نباشد. سنسور هایی هستند که وجود مانع در بین درد را تشخیص می دهند این مانع می تواند شخص یا ماشین باشد به گونه ای عمل می کنند که یکی از آن ها فرستنده و دیگری گیرنده است سیگنالی به صورت مداوم از یکی به دیگری ارسال می شود و در صورت قطع شدن این سیگنال پیام به مدار کنترل فرستاده می شود که نیاز به بسته شدن در هست چراکه مانع بعد از مدتی عبور خواهد کرد. علاوه بر این ، آنها را میتوان با مواد سخت.، مقاوم و بادوام مانند آلومینیم ، فولاد ، فایبرگلاس و چوب پیدا کرد.، که باعث بهبود یا کامل شدن سبک منحصر به فرد هر خانه یا کسب و کاری میشوند . شکل حرکتی این درب ها به صورت فولد آپ و رول آپ بوده که در به صورت سریع در بالای چهارچوب جمع میشود.بدنه ی آن ها را از جنس الیاف مخصوصی که به همراه رنگ های UPVC و طلق ها مقاوم میگردند ساخته میشود که باعث میگردد در برابر باد های شدید نیز مقاوم گردند.

5-درب اتوماتیک سریع صنعتی:نام دیگر این مدل درب صنعتی سریع السیر میباشد . ابعاد و لنگ های آنها با توجه به نوع محیط متغیر است و انواع این مدل نیز به مانند همان درب های شیشه ای میباشد. این نوع درب برای هر خانه و هر محلی الزامی است. برای انتخاب بهترین گزینه از تکنو درب بهتر است که از مشاوره و کمک اطرافیان و متخصصان کمک بگیریم چرا که بهترین کار این است که فقط یک بار هزینه کنید. تکنو درب به این دلیل اهمیت زیادی دارد که درب ورودی اشخاص به خانه است و امنیت ان بسیار مهم است. 4-درب اتوماتیک بیمارستانی:این مدل بسیار شبیه با درب های اتوماتیک شیشه ای میباشد و برای سهولت و افزایش سرعت رفت و آمد در بیمارستان ها به کار میرود. این مدل درب در اماکنی مانند کارخانجات و انبار های بزرگ میباشد که سرعت بالای آنها به منظور افزایش سرعت کار و برای جلوگیری از ورود ذرات و حشرات به محیط کاری مورد استفاده قرار میگیرد. 2-درب اتوماتیک پارکینگ:یکی دیگر از معروف ترین انواع در میباشد که همان طور که از نامش پیداست برای باز کردن درب پارکینگ ها با استفاده از ریموت و بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین به کار میرود.این نوع درب اتوماتیک به دو صورت تک لنگه و دو لنگه تولید میگردند.همچنین بر روی این نوع , جک های پارکینگی از انواع هیدرولیک , الکترومکانیک و ریلی نصب میگردد که برای خرید آن ها میتوانید به بخش جک پارکینگی مراجعه نمایید.خود درب های اتوماتیک پارکینگ نیز دارای چندین نوع میباشد که در قسمت مربوطه آن را برای شما شرح خواهیم داد.

مهم ترین تفاوت این درب ها با نوع شیشه ای , استفاده از سرب در ساخت بدنه ی آن ها هست که مناسب برای به کارگیری در بخش های رادیولوژی و دارای اشعه ی آنها میباشد. برای به حرکت درآمدن این نوع درب شیشه ایی از انواع موتور ها هم کمک میگیرند. باز و بسته میشوند و به صورت افقی و عمودی هم حرکت می کنند. درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد. در هنگام نصب و اجرای درب اتوماتیک به صورت پیش فرض تنظیماتی برای این تجهیز در نظر گرفته شده است. درب داخل پارکینگ به دلیل این که فضای خلوتی در ساختمان است می تواند برای برقراری امنیت ساختمان چالش برانگیز باشد. درب اتوماتیک تلسکوپی: این درب ها اغلب دارای 4 لنگه بوده و به صورت افقی باز و بسته میشوند و گزینه ای مناسب برای فضاهایی هستند که با کمبود فضا مواجه می باشند. خبر خوش این است که شرکت rti1 انواع این نوع درب پارکینگی را با بهترین ومنایب ترین قیمت داراست و آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز است.

شرکت rti1 بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در حوزه درب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. شما دوستان عزیز برای خرید و نصب درب کرکره ایی میتوانید از خدمات و محصولات شرکت rti1 استفاده کنید. برای ساختمان هایی که رفت و آمد بالایی دارند درب پارکینگ مخصوصی را در نظر می گیرند. درب پارکینگ ها یکی از مهمترین موضوع هر ساختمان است. این این نوع درب کرکره ایی از فلز آلومینیوم ساخته شده است و میتوان گفت که یکی از قدیمی ترین درب ها است. این دربهای شیشه ای اولین گزینه در ساختمان هایی با نمای شیشه ای است. در مواقعی که به یک سیستم مکانیکی برای خروج اضطراری نیاز است یا در مکانهایی که ممکن است نیاز به باز شدن کامل درب وجود داشته باشد ، اعم از ثابت یا متحرک ، برای عبور اجسام با اندازه بزرگ ، سری درهای کشویی تاشو برک اوت باران دُر گزینه مناسبی است .

دیدگاهتان را بنویسید