لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای 🇩🇪 درب شیشه سکوریت اتومات آلمانی – دیده بان

چشمی ها با توجه به ولتاژ و اندازه در دسته بندی می شوند چرا که این سیگنال ارسالی نباید در اثر فاصله از بین برود بلکه باید تنها به وسیله مانع قطع شود. باز شدن عمودی درب باعث میشود تا از فضا بهینهتر استفاده شود و این امکان وجود دارد که وسیله نقلیه در نزدیکی درب پارکینگ توقف کند. این درب ها از ترکیب و بکار گیری سنسور ها و چشمی ها و سوییچ و… در صورت قطعی برق نیز می توان به صورت دستی این نوع درب ها را باز و بسته کرد. کار کرد این درب ها نیز مانند درب های نوع بالا تر است ولی ورودی عرض کم تری دارد. درب برقی از محرک تشک استفاده می کرد. همانطور که قبل تر هم گفته شد، تعمیر درب اتوماتیک از هر نوعی هم که باشد به سادگی امکان پذیر نیست، زیرا درب های اتوماتیک تعداد زیادی قطعات مختلف دارند که در صورتی خرابی یا وجود اختلال در هر کدام، درب اتوماتیک به درستی کار نمی کند و نیازمند تعمیرکار درب اتوماتیک می شوید. به علاوه درب های شیشه ای از هزینه تعمیر بالایی نیز برخوردار هستند که با توجه به موضوعات گفته شد، توصیه می کنیم به طور منظم درب های اتوماتیک را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی بروز هر گونه خرابی فقط از تعمیرکاران مجاز مثل الوند درب کمک بگیرید.

اگر تکنسین های شرکت اَرژن دُر اقدام به نصب درب اتوماتیک شیشهای کرده باشند، تمامی خدمات پس از فروش شامل گارانتی بوده و تعمیر متعلقات درب اتوماتیک توسط تکنسینهای مجرب شرکت صورت میگیرد ولی چنانچه درب اتوماتیک شما را شرکت و افراد دیگری نصب کردهاند باید برای تعمیر متعلقات درب اتوماتیک خود هزینه پرداخت کنید. هزینه نصب و اجرا و راه اندازی آن ها کم است. بین درب ها سیستم سنسور ایمنی خطی دارد تا عابران هنگام ورود و خروج در برابر برخورد و ضربه با درب ها امنیت داشته باشند. ۳ – از تکنولوژی هوشمند ضد برخورد با عابران برخوردار هستند. دارا بودن قدرت 100 وات و جعبه گیربکس و البته قابلیت اتصال به BMS از جمله ویژگیهای این نوع پکیج است. این نوع درب برای بیمارستان، بانک، فروشگاه، نمایشگاه و … هرچه ابعاد مکانی که قصد دارید برای آن درب تلسکوپی خریداری کنید بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش میابد. شیشه هایی که برای این درب ها استفاده میشوند ۱۰ ml و ۲۰ ml هستند. کلاس ها هم به صورت مدت دار و هم یک روزه برگزار میشود.

درب اتوماتیک از احتیاجات سازههای امروزی به حساب میآید. برای جلوگیری از این مشکلات، تنظیم زمان و سرعت درب اتوماتیک یکی از مهم ترین موضوعاتی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. تیغه های کرکره درب اتوماتیک رول آپ به صورت ظاهری اولین چیزی که از یک کرکره برقی به چشم می آید و یا به ذهن خطور می کند تیغه های آنست. کرکره برقیهایی که جنس تیغه آنها از گالوانیزه است، در پارکینگ منازل کاربرد دارند. هر زمان که تمایل به حضور در پارکینگ را داشتید بدون اینکه از خودرو شخصی خود پیاده شوید با لمس یک دکمه می توانید درب را باز و پس از پارک ماشین به سادگی آن را ببندید. درب اتوماتیک پارکینگ بازویی را میتوان روی لولای درب ، ستون آجر کاری شده و یا تیرک درب نصب نمود . ولی اگر نیاز به نصاب یا راهنمایی داشتید هم میتوانید با ما تماس بگیرید. ما یک سیستم انلاین طراحی کردیم که شما می تونین با مراجعه به اون ابعاد درب اتوماتیک , اپراتور و سایر اطلاعاتی که سیستم ازتون میخواد رو وارد کنین و بعد در نهایت و در مدت زمانی بسیار کوتاه قیمت به شما ارائه داده میشه. درب اتوماتیک یونیک تولید کشور آلمان است و دارای ریل و کاور اصل آلمانی است.

آچیلان دُر با تولید انواع درب های اتوماتیک با کیفیت بالا، این امکان را فراهم نموده است تا کنترل رفت و آمد و در نتیجه برقراری امنیت به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد. دربهای اتوماتیک آسانسور نیز باعث سهولت در رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و انرژی میشود. امروزه اکثر خانه ها و ساختمان ها از درب اتوماتیک کرکره ای و یا جک در پارکینگ برخوردارند. اگر در مراکز و مکان های عمومی نیاز به درب اتوماتیک دارید درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بهترین انتخاب است زیرا بازشوی زیادی دارد. این نوع درب برای فروشگاه ها و اماكنی كه بازشوی آنها در یكی از اضلاع آن باشد و یا در ورودی های معمولی برای داشتن تنوع در فرم ورودی و زیبایی خاص در معماری بنا ، طراحی گردیده است.حركت این درب ها نیز به صورت خطی می باشد ولی با این تفاوت كه لنگه دربها باهم یك زاویه ای را تشكیل میدهند كه این زاویه میتواند از 90 درجه الی 175 درجه متغیر باشد. نوع حرکت این مدل درب ها به گونه ای است که به دو صورت اتوماتیک و با ریموت باز شده و در زیر سقف جمع میگردد.لازم به ذکر است که نوع این درب ها با تنوع بالایی بوده و حتی نوع شیشه ای آن نیز موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید