لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای 🇩🇪 درب شیشه سکوریت اتومات آلمانی – دیده بان

دی سی ای کالا از معدود فروشگاه های است که مستقیما نمایندگی بسیاری از شرکت ها را دارد و در برخی از محصولات عاملیت فروش آن را دارد. کلیه دستگاه ها قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل دسترسی ( access control ) و حفاظتی را دارند . درب اتوماتیک در انواع مختلفی طراحی میشوند این دربها به صورت تک لنگه و دو لنگه مورد استفاده قرار میگیرند. این درب برخلاف انواع درب اتوماتیک که حرکتی ریلی دارند، به صورت بازویی باز و بسته میشود. البته نمونه های بسیار متنوعی برای درب های اتوماتیکی وجود دارد که درب های معرفی شده تنها بخشی از این تنوع محصول به شمار می رود. شرکت دارای تنوع زیادی از محصولات با کاربری های گوناگون بوده و برای هر نیاز و سلیقه ای راهکار قابل قبولی ارائه می دهد . دستگاه های درب اتوماتیک شیشه ای دارای یک سلکتور سوئیچ هستند که با استفاده از آن می توانید، در هنگام خروج درب را قفل نمایید و یا اول صبح هنگام ورود درب را باز نمایید. درب اتوماتیک لولایی از دیگر درب های اتوماتیک می باشد که قابلیت نصب بر روی درب های ساختمانی را دارند، این محصول به صورت یک لت و دو لت باز و بسته می شود و به کمک چشم الکترونیکی و یا دستگاه کارت خوان دستورات لازم را گرفته و اجراء می کند.

در این مدل از درب های اتوماتیک پارکینگ ، بهتر است از درب های سبگ تو خالی استفاده شود و لولاهای با قطر بالا تا بتواند به راحتی وزن درب را تحمل کند که به مرور زمان درب ، جابه جا نشود . حتما همه شما درب پارکینگ را که اتوماتیک باشد، دیدهاید. برای انتخاب درب مناسب متخصصان شرکت آچیلان در با سابقه طولانی در این زمینه در کنار شما هستند و همه خدمات مشاوره و نصب درب های اتوماتیک را انجام می دهند. اگر برای دستگاه خود باطری و ups نصب نکنید، در هنگام قطع برقی می توانید با استفاده از دست درب را باز کنید تا زمانی که مجدد برق وصل شود. به دلیل این که در هنگام تولید این گونه درب از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. نوع پروفیل های مورد استفاده در کرکره ها معمولا با ابعاد هشت وچها سانتیبمتر می باشد که فوم پلی اورتان داخل آن تزریق شده است تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی مثل سرما و گرما وصدا باشد و کمترین سروصدا را در هنگام جابجایی ایجاد کند استفاده از موتور های توبلار و ساید بیشترین استفاده را دارد که قادر هستند به UPS هم نصب شوند.

کلیه دستگاه ها مجهز به یک سیستم نمایشگر هستند که وضعیت دستگاه را در هر حالت و در صورت بروز هر نوع اشکال در عملکرد دستگاه ، نمایش می دهد . این درب ها یک تکه بوده و روی ریلی در پایین درب لغزیده و به چپ و راست حرکت می کنند. اگر به دنبال تهیه و خرید درب اتوماتیک لولایی هستید، نوین دُر می تواند انتخاب خوبی باشد. سیستم های حفاظتی گذر کنترل دراین مقاله شما را در ضمینه خرید جک درب پارکینگ راهنمایی خواهد کرد. امروزه اکثر خانه ها و ساختمان ها از درب اتوماتیک کرکره ای و یا جک در پارکینگ برخوردارند. ترمینال قفل برقی که ولتاژ 12 و یا 24 ولت دارد در تمامی مدارات نیازی به رعایت جهت سیم بندی نیست. دربهای تلسکوپی و اسلایدینگ ظاهری شبیه به هم دارند، با این تفاوت که درب شیشهای تلسکوپی، قابلیت این را دارد که فضای بیشتری برای عبور افراد یا اشیاء ایجاد بکند. گرچه با گذشت زمان پیشرفت های چشم گیری درزمینهٔ سیستم قفل موتور یا موتورلاک صورت گرفت اما همچنان پرکاربردترین و پرطرفدارترین حالت قفل در زمینهی درهای برقی اپراتور به همراه قفل الکترومکانیکال می باشد. به همین دلیل نیاز به شرکت های تعمیر درب اتوماتیک و کرکره برقی در کشور بیشتر از گذشته احساس می شود.

ولی برای درب سمت چپ به دلیل اینکه ارتفاع دهنه استاندارد بوده ، نیازی به نصب کتیبه شیشه ای نبوده است. به همین دلیل معمولا در اماکن پر تردد که میزان باز و بسته شدن درب زیاد است از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند. جنس فرم: فریم ها به سه صورت ارائه می شوند. حداقل ارتفاع نصب 25 سانتی متر بوده و حداکثر ارتفاع 60 سانتی متر و در محلهایی که امکان نصب روی دیوار نباشد فضایی را باید برای آن طراحی نمود و ساخت تا بتوان چشمی ها را بر روی آن نصب کرد . البته می توان ارتفاع درب اتومات را اندکی بیشتر گرفت ولی اگر ارتفاع را خیلی زیاد بگیریم ، در دراز مدت درب دچار خرابی می شود. شرکت های درب اتوماتیک میتوانند با تضمین فروش محصولات با کیفیت خود و پشتیبانی و خدمات پس از فروش، بهترین خدمات را ارائه کنند. ولی برای اینکه بتوانید درب را با سلکتور باز نمایید باید اول وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید