لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای 🇩🇪 درب شیشه سکوریت اتومات آلمانی – دیده بان

این نوع از درها حول یک لولا حرکت افقی داشته و به دو صورت تک لنگه و یا دو لنگه موجود بوده و غالبا نوع دو لنگه آن پر کاربردتر می باشد. درب تاشو برای استفاده در دهانه های کم عرض بسیار مناسب بوده و غالبا در راهروها و ورودی هایی که برای نصب سایر درها با محدودیت مواجه است، مورد استفاده قرار می گیرد. مخصوصا در این روزها که هر خانواده ایی حداقل یک ماشین دارد باید برای پارکینگ ساختمان های مسکونی یک این نوع درب خریداری و نصب شود. افراد ناآشنا با این حرفه و مبتدی در هنگام نصب موجب خرابی و از کار افتادن درب خودکار می­شوند. جهت ارتباط و سفارش محصولات خود با آدرس و تلفن زیر، اینستاگرام و سایت دورال در، در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با البرز صنعت تماس بگیرید. که برای تعمیر آن و همچنین راه ­اندازی نیاز است که از یک گروه حرفه­ ای کمک بگیرید.

بسیار راحت، نه فقط برای استفاده کنندگان از ویلچر: درهای کشویی اتوماتیک همچنین به افراد مسن و والدین کمک می کند تا با صندلی چرخدار استفاده کنند. برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک در زمان قطع برق و یا در هنگام نصب و اجرای دستگاه می توانید از آچار آلن و یا کلید مخصوص که موقع نصب به همراه درب اتوماتیک به شما تحویل میدهند کمک گرفت. سنسورهای مادون قرمز حضور افراد را در نزدیکی درب تشخیص میدهند و سیگنال هایی را به کنترل باکس دستگاه مبنی بر باز شدن درب ارسال می کند. چرخ­ه ای پلیمری استفاده شده در آن­ها موجب گشته حرکتی آرام و روان داشته باشند و از سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد برخوردار باشند. هنگامی که در ساختمانهای جدید نصب میشوند یا در حین بازسازی بهروز میشوند، نتیجه کارکرد استثنایی بدون انسداد سیستم کرکره خارجی است. امروزه با توجه به مزیت ها و نحوه کارکرد دربهای اتوماتیک، این نوع درب ها جایگزین درب های معمولی شده و در مکان های مختلف و در شرایط متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

سنسور راداری این نوع سنسور ،قابلیت تشخیص افراد را در یک محدوده خاص دارد و یکی از انواع مقرون به صرفه سنسور درب برقی کشویی شیشه ای می باشد. سنسور مایکرویو: موج های الکترومغناطیسی با طول 1 گیگاهرتز را به فرستنده در محیط اطراف ارسال میکند. در همین جا از تمامی پرسنل و تیم برجسته و گروه مهندسین دورال در نهایت تشکر و قدر دانی را به عمل می­ آوریم که با تلاش شبانه­ روزی خود موجب پیشرفت و گسترش شرکت در سطح بازار گشته­ اند. امروزه کمتر از درب های قدیمی در مراکز خرید و فروشگاهی استفاده میشود و درب اتوماتیک شیشه ای به خوبی این کمبود را در زندگی روزمره ما برطرف کرده است . گروه تولیدی ما در این عرصه از بهترین ابزارها و قطعات موجود استفاده نموده تا مشتریان درگیر تعمیر و نگه­داری از آن نشوند. تیم تخصصی ما با استفاده از انواع ابزارهای مستحکم و تکنولوژی­های روز دنیا و همچنین با رعایت و توجه به استانداردهای جهانی فراهم آورده .و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته ­اند. 3- در صورتی که درب مشرف به یک خیابان عمومی است حتما تجهیزات ایمنی مانند چشمی را نصب کنید . بعد از خرید برخی از مشتریان، خود کارهای نصب و راه ­اندازی را انجام می­دهند.

که در سریع­ترین زمان ممکن و با کم­ترین هزینه کارهای نصب و راه ­اندازی انواع درب­ خودکار را انجام می­دهد. درب تلسکوپی برای بانک ها و ادارات پر رفت و آمد نیز انتخاب مناسبی است و در بیمارستان ها و مکان هایی که دست زدن به درب آلودگی را بیشتر میکند استفاده از درب تلسکوپی پیشنهاد میشود. نحوه کار و سرویس قطعات این درب ها بهتر است به دست افراد کاردان و تخصص صورت گیرد تا از ضرر و زیان و کاهش امنیت ساختمان جلوگیری شود. درب­ خودکار امروزه در بسیاری از مکان­های مهم و مختلف دیده می­شود و سهولت کار با استفاده از آن­ها افزایش یافته است. شما می­توانید با استفاده از این درب امنیت عابرین را در برخورد با این وسیله ضمانت کنید. بهکارگیری نوع مناسبی از درب اتوماتیک برای فروشگاهتان، فضایی حرفهای و مدرن را برایتان رقم میزند و باعث فراخوانی مشتریان به فروشگاه شما میشود. درب اتوماتیک به نوعی از درب گفته میشود که بدون اینکه نیازی به لمس درب داشته باشید درب خود بوسیله تشخیص خودکار(اپراتور) و یا بوسیله کنترل ریموت دستی که البته نیروی الکتریکی را در بر دارد باز و بست میشود.

دیدگاهتان را بنویسید