قیمت نصب 1400 کشویی, لولایی, تاشو, تلسکوپی

سنسورهای مادون قرمز حضور افراد را در نزدیکی درب تشخیص می دهند و سیگنال هایی را به کنترل باکس دستگاه مبنی بر باز شدن درب ارسال می کند. قسمت های اصلی این درب اتوماتیک عبارتند از موتور الکتریکی ،گیربکس ،برد الکترونیکی ، سنسورهای مادون قرمز ، ریموت کنترل و کلید های کنترل دستی ، چرخ دنده و البته شیشه که جزء جدا نشدنی های درب اتوماتیک شیشه ای است. برد جک سیماران دارای بدنه ای بسیار خوش فرم و پلاستیکی میباشد و میتوان آن را در تمامی جکهای بازویی با موتور که تا حدودی مشابه مدار فرمان پروتکو میباشد و همچنین دارای تمامی قابلیتهای مدار فرمان اصلی را دارا میباشد. دسترسی گسترده ما به مشتریان در سراسر تهران وکرج، اثبات تعهد ما نسبت به مشتریان ما، یکپارچگی است که ما با آن کار می کنیم و دانش ما از تجارت ما. این نوع درب همانطور که از اسمش معلوم است همانند درب کمد باز و بسته می شود و شما می توانید برای درب اتاق و یا درب ورودی ساختمانتان در نظر بگیرید هم زیبایی به خصوصی دارد و هم اینکه از طراحی های مختلف آن برای برقراری هارمونی بین درب و سایر دکوراسیون ساختمانتان استفاده کنید.

بیشترین کاربرد این دربها در مراکز تجاری و اماکنی است که به طور همزمان تعداد افراد زیادی وارد آن میشوند. برای اینکه دیگر در فصل های سرد و گرم بی دلیل باز نمی شوند و از طرفی نور طبیعی فضای شما را در بر میگیرد و عابرین دید بهتری از بیرون به مغازه شما دارند. درب های شیشه ای لولایی ار لحاظ هزینه نسبت به سایر مدل های دیگر مقرون به صرفه تر است. درب اتوماتیک لولایی بیشتر در مكانهایی به كار گرفته میشوند كه به علت محدودیت در عرض امكان نصب دیگر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد. به همین دلیل کرکره برقی جایگزین آکاردئونی و کرکره دستی شد. بعداز چندسال حفاظ آکاردئونی جایگزین کرکره دستی شد. به دلیل سخت بودن مراحل ساخت و رنگ آمیزی حفاظ آکاردئونی قیمت بالایی داشت. شما با نصب درب اتوماتیک شیشه ای تنها با فشار دادن یک ریموت کنترل از فاصله تایین شده میتوانید در را باز و بسته کنید و یا سنسورهای حرکتی بکار ببرید که هنگام عبور به صورت خودکار درب ورودی باز و بسته شود. این حسگرها یا در بالای درب و یا در کنار قاب متصل میشوند. اما توصیه میشود که از لحاظ فنی این درب ها در ساختمان هایی که درب پارکینگ زیر واحد های مسکونی قرار گرفته است استفاده نشود.

دلیلش هم این است که عرض این درب به طور معمول از 2.30متر به بالاست و اگر جک پارکینگی دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمیشود و کوبیده میشود و باعث آلودگی صوتی میگردد. سایر لوازم مکانیکی شامل هنگر ها با تسمه گیر به هم متصل می شوند باعث انتقال نیروی موتور به لت ها شده و در نهایت درب را به حرکت در می آورد. کرکره برقی با چه سیستمی امنیت را چندین برابر میکند ؟ درب اتوماتیک باعث افزایش راحتی ، آسایش و امنیت مصرف کنندگان می شوند. دومین مشکل رایج که در خرابی موقت درب های اتوماتیک بسیار شایع است؛ خرابی و اختلال ریموت درب اتوماتیک است که ممکن است دلایل مختلفی مثل تمام شدن باتری ریموت باعث این موضوع باشد. انواع مختلفی سنسور وجود دارد که میتوانند در درب های اتوماتیکی از آنها استفاده کرد. دسته بندی دربهای اتوماتیک به عوامل مختلفی مانند مکانیزم عملکرد و نوع جک وابسته است. در صورت نیاز می توانید این قابلیت را برای درب اتوماتیک فراهم کنید که اسکن کارت شناسایی و کارتی که شما برای ورود و خروج از ساختمان به کارمندانتان می دهید یا از طریق اثر انگشت ، درب باز و بسته شود با انجام این امر شما می توانید امنیت ساختمان را چندین برابر کنید.

برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک در زمان قطع برق و یا در هنگام نصب و اجرای دستگاه می توانید از آچار آلن و یا کلید مخصوص که موقع نصب به همراه درب اتوماتیک به شما تحویل میدهند کمک گرفت. با توجه به اینکه درب های اتوماتیک از نظر کیفیت، نحوه ساخت و کابرد بسیار متنوع هستند، به قیمت های مختلف برای کاربردهای مختلف به فروش می رسند. این درب ها می تواند از ورود گرد و غبار، خاک و حشرات جلوگیری کرده و با تعیین دقت آنها، فقط در صورت عبور بزرگسالان، درب ها باز و بسته گردد. اگر که بیشتر دقت کنید میتواند که استفاده از درب اتوماتیک را در اکثر مکانها مشاهده نمایید. تابلوی فرمان نقش مغز درب اتوماتیک را ایفا کرده و سیگنال هایی که از طریق سنسورها و چشمی های دستگاه با مشاهده افراد مختلف دریافت می شود به مرکز فرمان رسیده و در آنجا پردازش شده و فرمان لازم برای باز کردن درب به موتور دستگاه صادر می گردد. در گذشته معمولا داخل یک فریم باز و بسته میشد.فریم ها معمولا ظاهری شبیه یک u داشتند که به دو دسته روکار و تو کار تقسیم می شدند همانطور که از اسمشان پیدا است ، درب های روکار یراق آلات روی دیوار و در حالت توکار یراق آلات داخل دیوار نصب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید