قیمت نصب 1400 کشویی, لولایی, تاشو, تلسکوپی

از آنجایی که در زمان عبور از درب های اتوماتیک نیازی به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست، این نوع درب ها جهت استفاده افراد مسن و ناتوان و همچنین استفاده در ورودی آزمایشگاه ها و مکان های استریل بسیار کاربرد دارد. 3 – با جادادن سوئیچ در درب کوچک پایین دستگاه و چرخاندن آن در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت آن را باز کرده و 90 درجه بچرخانید تا محور گیربکس خلاص شود . درب اتوماتیک سکشنال با استفاده از بالاترین کیفیت مواد ساخته شده است تا آن را به گزینه ای بسیار ایمن و زیبایی شناختی برای هر خانه تبدیل کند و همچنین طیف گسترده ای از رنگ ها را با ضمانت های پیشرو در صنعت ارائه می دهد. فریم ها هم ظاهر درب را زیبا تر می کنند و هم از آسیب به لبه های درب شیشه ای جلوگیری می کنند. درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی به شمار می رود که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن چشم انداز ساختمان را داشته و در هر مکانی قابل استفاده است. امکان نصب درب شیشه ای سکوریت در هنگام ساخت ساختمان و یا پس از آن وجود دارد. اگر ایمنی یک درب شیشه ای برای شما اهمیت دارد، استفاده از شیشه های سکوریت را پیشنهاد می کنیم.

درب اتوماتیک شیشه ای استهلاک پایین تری نسبت به درب های لولایی و مکانیکی دارد، همچنین نیازی به فضای خالی پشت درب نیست به اضافه اینکه می توان با مجهز نمودن درب با سیستم های کنترل تردد، برای ورود و خروج افراد مجوز تعیین کرد. این درب ها می تواند از ورود گرد و غبار، خاک و حشرات جلوگیری کرده و با تعیین دقت آنها، فقط در صورت عبور بزرگسالان، درب ها باز و بسته گردد. 1.مشتری گرامی در وارد کردن اطلاعات دقت فرمائید . بر روی ریموت شستی های فشاری وجود دارد که برای باز و بسته کردن یا توقف در از آنها استفاده می گردد . این درب ها از جنس شیشه مقاوم سازی شده (سکوریت) ساخته می شوند که امکان حک کردن آرم شرکت یا موسسه (سند بلاست) و یا طرحی خاص بر روی آن نیز وجود دارد. فریم ها در حاشیه درب های شیشه ای قرار می گیرند. در این ویدیو، تیم فنی دی سی ای کالا نصب درب شیشه ای اتوماتیکی را برعهده گرفته و انجام می دهد که فریم ها از جنس استیل بوده و کار می بایست از 0 تا صد توسط این تیم انجام پذیرد. بسیاری از افراد در مکان های مختلف از فروشگاه ها تا بیمارستان ها از این درب استفاده می کنند.

در مکان هایی مثل فروشگاه و هتل که افراد با اسباب و لوازم زیاد تردد می کنند، درب های گردان بزرگ و سفارشی، فضای کافی را در اختیار افراد قرار می دهد. به خصوص برای ساختمان هایی با حجم زیاد تردد، استفاده از این نوع درب ها مناسب می باشد. در ادامه این مطلب به معرفی انواع درب های اتوماتیک میپردازیم و امکان استفاده از آن ها در موقعیت ها و شرایط گوناگون را بررسی می کنیم. حالا شما را با یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین درب های اتوماتیک آشنا می کنیم. یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان در زمان انتخاب، قیمت درب اتوماتیک است. یکی دیگر از دلایل کاربردی بودن درب گردان، این است که در صرفه جویی در فضا به شما کمک می کنند. همچنین در بیمارستان ها که محیط، آلوده است و سرعت اهمیت زیادی دارد، استفاده از درب های اتوماتیک کشویی کمک زیادی به کارکنان و بیماران می کند.

حتما تا به حال درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی را در ساختمان های تجاری و فروشگاه های بزرگ دیده اید. جواب – معمولاً در مواردی که ارتفاع تا سقف کم است، بالای درب کتیبه نصب نمی شود و سمت خارجی شاسی را نمای ساختمان می پوشاند. 6- P2 را بزنید تا موتور 2 خاموش شود. اما انواع کرکره برقی در نوع تیغه و موتور متفاوت میباشند. انواع درب اتوماتیک در اندازه های مختلفی تولید شده اند. در عین حال جریان ثابتی از افراد می توانند به صورت منظم وارد ساختمان شوند. ضمنا درب های کشویی فقط در زمان عبور افراد باز و بسته می شود و کمترین میزان انرژی، از محیط خارج می شود. با وجود این درب ها، نگران مصرف انرژی هم نباشید؛ زیرا با دیدن قبوض می فهمید که کمترین میزان انرژی را مصرف می کنند. از نکات مثبت استفاده از این نوع درب ها می توان به زیبایی، باز شدن نرم و بی صدا، کاهش مصرف انرژی و امنیت بالا اشاره داشت.

دیدگاهتان را بنویسید