قیمت نصب 1400 کشویی, لولایی, تاشو, تلسکوپی

درب شیشه ای منحنی دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک می باشد که همانند درب اسلایدینگ عمل میکند اما در امتداد یک منحنی حرکت میکند و نوع دیگر آن به این صورت است که فقط دو لت متحرک نصب می شود که بدلیل مسایل زیبایی و امنیت بیشتر بهتر است که از نوع اول استفاده شود. در عمل وقتی ریموت درب اتوماتیک پارکینگ را میزنیم جک بازوی کشیش را شروع کرده و لنگه اول جمع شده ولنگه دوم معکوس عمل میکند ، از طریق ریل هدایت شونده جمع میشود . وقتی نزدیک در اتوماتیک می شوید به خودی خود باز می شود چطور این اتفاق می افتد؟ در مدل ۳ لت یکی از لت ها ثابت در سمت راست یا چپ قرار می گیرد و ۲ لت دیگر که متحرک هستند بر روی آن لت ثابت قرار می گیرند. اگر برای تعمیر درب اتومات و یا تعمیر جک درب پارکینگ خود به دنبال کارشناس متخصص و حرفه ای هستید دٌر سرویس بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. مواردی دارای اهمیت است که بعد از محاسبه دقیق کارشناس درسان جام به جمعبندی رسیدهاید و تمایل دارید که سفارش شما توسط شرکت درسان جام انجام شود. استفاده از درب اتوماتیک کرو به دلیل ساختار و نوع عملکرد ظاهری بسیار زیبا و خاص مناسب برای اماکنی است که لوکس و خاص بودن برای انها از اهمیت بالای برخورد دار است مورد استفاده قرار می گیرد.

حمل و بسته بندی فریم و شیشه درب های اتوماتیک بسیار با اهمیت است. این پکیج به نوبه خود پرطرفدار و بسیار کارآمد است. اگر تمام قطعات را از برندهای اصل و خارجی خریداری کنید، ممکن است هزینه نهایی برای شما بسیار گران تمام شود. جک های اورجینال در این مدل جک ها تمام متعلقات داخل پک اورجینال میباشد موتور ،برد، گیربکس ،ریموت ،سیم پیچ کاملا مس است.برند های موجود در بازار پروتکو، لایف ، فک ، کامه ،فادینی اشاره کرد . ویژگی بارز درب اتوماتیک شکیل بودن و زیبایی چشم گیر آن است که این ویژگی را می توان در انواع درب های اتوماتیک تاشو، کشویی، گرد، لولایی، تمام شیشه، منحنی، خطی و تلسکوچی یافت. درب اتوماتیک شیشه ای منحنی یکی از زیباترین اپراتورها می باشد که برای مکان و فضاهایی کاربرد دارد که از معماری خاصی برخوردارند. قیمت درب اتوماتیکی شیشه ای و پارکینگی با یک دیگر تفاوت دارد و هر کدام رنج قیمتی مخصوص به خود را دارند. تفاوت درب شیشه ای تلسکوپی در شکل ظاهری و فرمت عملکرد آن است. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی راهکاری است برای عرض های کم و یا معابری که عرض های بزرگتری برای تردد نیاز دارند.درب اتوماتیک شیشهای تلسکوپی نوع پیشرفتهتر درب شیشهای کشویی است.

درب اتوماتیک شیشهای تلسکوپی نوع پیشرفتهتر درب شیشهای کشویی است. درب های اتوماتیک شیشه ای را می توان با توجه به شکل ظاهری به چند دسته مختلف ساده، منحنی یا کرو و تلسکوپی تقسیم کرد. با نصب سیستم های کنترل رفت و آمد و یا برنامه های زمان بندی برای اپراتورها می توان استفاده آسان و راحت را از درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای کاربران امکان پذیر نمود. مهمترین جزء از این نوع درب های اتوماتیک، اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد، اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

شیشه استفاده شده در این درب ها میتواند سکوریت, لمینت و… باشد. این شیشه ها میتواند در رنگ ها و ضخامت های مختلف موجود است که میتوان برای زیبایی و یا حفظ حریم خصوصی از طرح های سندبلاست مات, راه مات, لوگو و… درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ عموما از طریق حسگری که بالای درب نصب می شود, ورود و خروج افراد را کنترل می کند. اپراتور ها در قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار ایران موجود می باشد. های کم حاشیه درب های کشویی با قاب های کم حاشیه نمای باریک و حداکثر پایداری را در یک طراحی ایده آل ترکیب می کنند. این نوع از درب را نسبت به ابعاد و فضایی که وجود دارد به صورت مختلف سفارش می دهند. این دستگاه دارای یک گیرنده رادیویی 2 کاناله برای باز و بسته کردن به وسیله ریموت کنترل می باشد . درب شیشه ای منحنی همانند دیگر اپراتورها نیز شامل طرح های متنوعی می باشد. از دیگر مزیتهای درب شیشه ای برقی افزایش امنیت است. اما بطور حرفه ای باید گفت که کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوعی کرکره می باشد که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید