قیمت درب اتوماتیک – سازوکار

درب های اتوماتیکی بر حسب ابعادی که روند نصب آن ها دنبال می شود نیاز به متریال بیشتر و کمتری دارند. اتوماتیک در کلیه مکان ها امری طبیعی و بدیهی است با نصب و بهره برداری از درب اتوماتیک شیشهای در ورودی ساختمانهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری و فروشگاهها، به زیبایی محیط خود میافزایید. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته میشوند. درب شیشه ای کشویی از جمله متداول ترین درب های برقی شیشه ای هستند که در مکان های مختلفی استفاده می شوند و سهولت در تردد را موجب می شوند. اما به چند دلیل فروشگاه دی سی ای کالا با دیگر فروشگاه ها متفاوت است که می تواند خریدار را قانع کند تا از این فروشگاه اینترنتی خریداری نماید. محل قرارگیری این قطعه در سیستم های مختلف متفاوت است. نوع گیربکس با توجه به نوع درب متفاوت است و معمولاً زنجیر یا تسمه بازویی است. امنیت «دربهای اتوماتیک شیشهای» به چه صورت است؟ برای «نصب درب اتوماتیک شیشهای» چه پیش نیازهایی لازم است؟

جهت نصب درب اتوماتیک شیشهای ابتدا نیاز است تا از محل نصب بازدید شود و ابعاد درب ورودی مورد اندازه گیری قرار گیرد. بنابراین بهتر است نوع چشمی مورد استفاده در درب اتوماتیک خود را به نحوی تعیین کنید که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. رضایت مشتریان از نحوه خدمات رسانی و کیفیت بالای کار دریافتی، تضمین خوبی برای عملکرد ماست. سوال 4- تاثیر شرایط جوی بر روی عملکرد کرکره برقی چگونه است؟ با توجه به باز و بسته شدن آسان و همچنین فراهم کردن شرایط مناسب برای تردد تعداد زیاد افراد یا خودروهای بزرگ ، این درب ها از طرفداران زیادی برخوردار می باشند. با توجه به ماهیت این نوع درب ها (باز و بسته شدن اتوماتیک)، برقراری امنیت نیز یکی از مزایای این محصول پر کاربرد که از عناصر اصلی هر ساختمان به شمار می آید نیز می باشد. سنسور یا چشمی یکی از بخش های اصلی در دربهای اتوماتیک است که دستور باز و بسته شدن را به کنترل باکس دستگاه ارسال میکند.

شرکت اَرژن دُر به عنوان یکی از بهترین ها در عرصه نصب درب اتوماتیک شیشهای است که، بر روی محصولات خود ضمانت بی قید و شرطی ارائه میدهد. در درب های اتوماتیک لولایی برد الکترونیکی در یک تابلو در کنار درب و در دربهای ریلی روی دستگاه نصب میشود. بهتر است در انتخاب چشمی درب اتوماتیک خود دقت کنید تا دستگاه شما عمر مفیدی داشته باشد، چرا که سنسورهای بی کیفیت باعث میشوند تا درب بارها در روز بی دلیل باز شود و همین امر به مرور باعث ضعف عملکرد سیستم درب اتوماتیک شما خواهد شد. این سنسورها میتوانند در سطح وسیعی اشیاء و افراد را تشخیص دهند و بر حسب عملکرد خود به دو دسته سنسور مادون قرمز پسیو و سنسور مایکرویو تقسیم میشوند. سنسور مادون قرمز اکتیو: بدین صورت عمل میکنند که اشعههای موازی و مستقیم به جلو تابیده میشوند که در صورت برخورد به مانع سیگنالهایی به کنترل باکس ارسال میکند تا درب ورودی باز شود. این پکیج دارای صداگیر لاستیکی، تسمه، کلید گردان و دو چشمی zen و یک جفت مادون قرمز است که مجموع اینها کنار هم باز و بسته شدن پنلهای شیشهای درب اتوماتیک را ممکن میسازد. سنسورهای این درب ها یا به صورت مادون قرمز پسیو هستند یا مایکرویو.

سنسورهای مادون قرمز: این سنسورها به چشمی معروف هستند که داری دو حالت فرستنده و گیرنده هستند. موتورها قابلیت تغییر جهت دادن را دارا هستند در حالت تکفار دو سیم پیچ مشابه وجود دارد که تنها میتوان با سری کردن آنها با یک خازن جهت حرکت موتور را به صورت چپگرد و راستگرد جا به جا کرد. دربهای اتوماتیک سکشنال یا مقطعی، از فولاد تک صفحه و یا دو صفحه عایق ساخته شدهاند. دربهای اتوماتیک در انواع درب اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی، درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی، درب اتوماتیک فولدینگ آکاردئونی اتوبوسی تاشو، درب اتوماتیک ریولوینگ یا گردان و چرخشی، درب اتوماتیک بیمارستانی و درب اتوماتیک تلسکوپی در بازار وجود دارد و برای انتخاب بهتر است با درنظر گرفتن کاربری ساختمان و میزان رفتوآمد و مراجعان اقدام کنید. بهتر است بدانید که ارتفاع استاندارد برای ابعاد دربهای اتوماتیک شیشهای 240 سانتی متر است که تمامی اپراتورهای معمولی هم میتوانند آن را ساپورت کنند و ابعاد کمتر از این ارتفاع هم هیچ مشکلی در روند کار ایجاد نمیکند ولی توجه کنید که اگر ارتفاع شما از حد استاندارد بالاتر باشد، دیگر پکیجهای عادی قادر به ساپورت درب اتوماتیک شما نخواهند بود و باید از پکیجهای مناسب برای ابعاد بالاتر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید