قیمت درب اتوماتیک – سازوکار

درب اتوماتیک برای نگه داشتن امنیت ساختمان کار نگهبانی را راحت می کند و از هدر رفتن انرژی و از بیماری هایی که از طریق تماس افراد با دستگیره در منتقل می شود جلوگیری می کند همه این ویژگی های مثبت باعث می شوند که در ساختمان های پر تردد این در ها دیده شوند. همه دربهای پرسرعتی که ما عرضه میکنیم بالاترین سطح ایمنی را دارند و آزمایش شدهاند، مورد تایید CE هستند و از طریق برخی ویژگیهای بسیار پیشرفته تکنولوژیکی دوام طولانیمدت را ارائه میدهند. اپراتورهای خارجی هزینههای بسیار بالایی دارند و بسیاری از آنها هیچ نمایندگی فروشی در ایران ندارند. همانطور که میدانید جکهایی با خلاص کن آلنی امنیت بالایی ندارند، چرا که آچار آلن به سادگی در دسترس همه قرار دارد، اما سوئیچ خلاص کن مخصوص هر جک به طور جداگانه است. مسئله بسیار مهمی که هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد قیمت آن است و خریداران حساسیت بالایی را به آن نشان میدهند و به دنبال مقرون به صرفه ترین نوع آن هستند. درب های اتوماتیک شیشه ای، قاب دار، چوبی، آلومینیومی یا فولادی انواع مختلفی از درب های اتوماتیک می باشند که ممکن است هر یک را در اماکن مختلف مشاهده کرده باشید.

مشکل بعدی که در درب های اتوماتیک رخ می دهد و باعث خرابی درب می شود، مشکل در مسیر زنجیر موتور یا ریل درب که به دلایل مختلف ایجاد می شود و رفته رفته با توجه به ابعاد و وزن درب بیشتر نیز می شود. دربهای اتوماتیک یک شیوه دسترسی آسان برای اماکن مختلف و کاربران مهیا میکنند. یک درب اتوماتیک آسانسور خصوصیاتی را که یک درب دستی ندارد، از جمله تشخیص موانع، سنسورهای فشار، حسگرهای ترافیکی، کنترل سرعت و دیگر موارد را فراهم میکند. اگر بخواهیم ساده تر بگویم، هزینه تعمیر درب اتوماتیک با توجه به مشکل درب اتوماتیک مشخص می شود و اگر این مشکل به شکلی باشد که نیاز به تعویض قطعات درب باشد، هزینه تعمیر درب اتوماتیک افزایش پیدا می کند. جک پارکینگی درب اتوماتیک همانند سایر محصولات فروشگاه ایمن صنعت از چند نوع تشکیل شده است که در این بخش به معرفی هر یک از این محصول پرداخته ایم.

قیمت محصول یکی از مهمترین موضوعات برای یک خریدار در هنگام انتخاب محصول است. در ادامه باید بگوییم که جعبهی فراز پی را که باز میکنیم هیچ گونه یونولیتی جهت ثابت نگه داشتن قطعات وجود ندارد و تنها از یک تکه کارتن جهت تقسیم بندی اجزای کوچک و بزرگ در جعبه استفاده گردیده است. درب های کشویی اتوماتیک به شکل اسلاید دو بخشی و تک اسلاید در بازار وجود دارند. این دربها به شکل دربهای تکی، دوتایی و دو نفره وجود دارند و برای به کارگیری در اماکنی که احتیاج به پشتیبانی کاربر دارند، مورد استفاده قرار میگیرند. این سیستم الکترومغناطیسی به صورت خودکار باز و بسته می شود و بهداشت، امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. این نوع درب معمولا شامل اجزایی چون یک صفحه درب کشویی، اپراتور، هدر، چرخهای حامل، گیربکس، مسیر، قفل و سیستم فعال سازی است. البته با توجه به قدرت بسیار زیاد الکتروموتور در صورتی که از مدل اورجینال استفاده شده باشد معمولا این نوع ورود غیر مجاز باعث بروز آسیب جدی به موتور و یا حداقل آسیب های رگلاژی به مکانیک دستگاه از جمله از تایم خارج شدن تسمه آن می شود .

اما در روش دوم روی مدار فرمان سه عدد دیپ سوئیچ وجود دارد که از آنها برای فعال یا غیر فعال کردن تایمر اتوماتیک، راست گرد و چپ گرد موتور، و همچنین برقرار کردن ارتباط بین درب پارکینگ و ریموت استفاده میشود. برای آشنایی بیشتر با انواع موتورهای باکیفیتی که در بازار وجود دارند، همراه ما باشید. درب های اتوماتیک یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات موجود برای افزایش امنیت و تامین راحتی می باشند که شما را از پیاده شدن از ماشین برای باز کردن درب پارکینگ یا درب های زنگ زده ای که به سختی باز می شوند رها می کنند، ولی این درب های با توجه به تعداد قطعاتی که دارند، نیازمند مراقبت و سرویس های منظم می باشند تا تعمیر درب اتوماتیک خیلی کمتر شود. هم چنین در تکنولوژی بعضی از این درها، شمارش حجم ورود افراد در هرروز وجود دارد. درب تاشو در اماکنی که محدودیت فضا وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید