قیمت خرید و نصب انواع در اتوماتیک – رازی تکنولوژی

و همین طور فروش درب اتوماتیک به همکار هم با قیمتی مناسب عرضه می شود. درب های سوئینگ مصرف انرژی کمی داشته و به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ارائه می شود. برای اطلاع رسانی بیشتر در مورد لیست قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای همکاران ما همواره با کمال متانت پاسخگوی شما خواهند بود. شما میتوانید که تمام محصولات مورد نظر خود را از شرکت سیماران با اطمینان کامل خریداری نمایید و حتی از خرید خود رضایت بیشتری را داشته باشید. 2. بررسی دقیق محل پروژه با توجه به درخواست مشتری و اینکه به چه میزان عوامل فنی و محیطی اجازه بر آورد ساختن خواسته مشتری را می دهد. طراحی محصولات به گونه ای است که ضمن برخورداری از ظرافت و زیبائی منحصر به فرد ، عمر مفید بسیار بالایی دارد و در شرایط استفاده مستمر ، بی وقفه به کار خود ادامه می دهد . درب اتوماتیک از جدیدترین انواع درب میباشد که برای مکانهای مختلفی میتواند مورد نصب و استفاده قرار بگیرد.

انواع درب های شیشه ای کاربرد متفاوتی دارند که با توجه به نیاز، یکی از انواع درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. بهطورکلی شیشه اتوماتیک بهگونهای است که بهصورت اتوماتیک با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمهی تعبیهشده باز یا بسته میشوند، اولین و مهمترین برتری این دربها به انواع دیگر دربها راحتی استفاده از این دربها است. نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، پهنای دهنه درب اتوماتیک و مواردی دیگر بر قیمت محصول تاثیر گذار است. به همین دلیل است که سیستم های درب اتوماتیک ما به طور ایمن قفل می شوند و خارج از ساعات کاری به طور خودکار باز نمی شوند. 3. این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و بر روی هر لنگه از درب ها یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد، نصب این نوع درب شیشه ای برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری در آن فضا وجود ندارد بسیار کارآمد است. اما در رابطه با وزن هر لنگه در مدل 4p حداکثر 300 کیلو گرم میباشد و در رابطه با وزن هر لنگه در مدل 5p باید بگوییم که 250 گرم میباشد. بزرگ ترین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را می توان این موضوع قلمداد کرد که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای بازشو درب را در اختیار شما قرار می دهد.

داشتن درب شیشه ای برقی در مکان های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل میکند. برای مشاهده قیمت های انواع درب اتوماتیک و همچنین محاسبه آن با توجه به عرض و ارتفاع و نوع کاربری(دستی،اتوماتیک)نوع فریم ( فریم آلومینیوم درب اتوماتیک و یا فریم آنادایز و فریم استیل ) ،کشور سازنده اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای و میزان تردد و همچنین لوازم جانبی از قبیل ( قفل و باتری درب اتوماتیک شیشه ای ، دستگاه کنترل ترد درب برقی شیشه ای ) میتوانید از بخش محاسبه قیمت درب برقی شیشه ای وارد شده و براحتی محاسبه قیمت نمائید. درب اتوماتیک شیشه ای در تمامی ساختمان ها و مراکز پر تردد قابل استفاده می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز می شود و از سمتی دیگر با استفاده از دستور دستی رمز یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود. میتوانید از طریق اینترنتی برای اطلاع دقیق از قیمت چشمی درب اتوماتیک درب اتوماتیک درخواست خود را به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک در شرکت البرز صنعت، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با نصب سیستم های کنترل رفت و آمد و یا برنامه های زمان بندی برای اپراتورها که توسط تیم مجرب تکنسین نصب شرکت درسان جام صورت می گیرد، می توان استفاده آسان و راحت را از درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای کاربران امکان پذیر نمود. یکی از مزیت های درب پارکینگ این است که میتوان از سیستم قفل برقی به منظوربالا بردن امنیت استفاده کرد و زمانی که در ب های توماتیک پارکینگ شئی و جسمی را مقابل خود حس کنند از حرکت باز مانده و می ایستند. در مورد تیغه و یا اسلت میتوان به دو نوع گالوالیزه و الومینیوم اشاره کرد که برای کرکره های بزرگ از نوع الومینیومی آن به علت سبکی استفاده میکنند. فروشگاه های و مراکز خرید: استفاده از درب های اتوماتیک در مراکز خرید به علت این که ممکن است دست افراد پس از انجام خرید پر باشد و امکان باز و بسته کردن درب به صورت دستی را نداشته باشند، ضروری می باشد. 1. هنگامی که بخواهیم از حداکر فضا استفاده نماییم و جایی را برای حرکت ریلی در دهنه نداشته باشیم. این موتورهای درب اتوماتیک باید قابلیت چپگرد راستگرد شدن داشته باشند؛ لذا از موتورهای تک فاز با دو سیمپیچ مشابه استفاده میشود که با سری قرار گرفتن یک خازن با هرکدام از سیمپیچها میتوان جهت حرکت موتور را تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید