قیمت خرید و نصب انواع در اتوماتیک – رازی تکنولوژی

برخی از انواع درب های اتوماتیک در صورتی که مانعی در مقابل آنها وجود داشته باشد متوقف شده و دوباره باز می شوند. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد. درب اتوماتیک شیشه ای سویینگمانند درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیز داری حسگر الکترونیکی می باشد. درب شیشه ای اتوماتیک نیز حاصل همین تغییرات بوده است که به صورت اتوماتیک در انواع مختلف امروزه تولید می شود. اما بی وای دی یک محصول الکتریکی جدید دیگر را نیز در خط تولید خود دارد که با نام D1 شناسایی می شود. بی شک یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین برندهای خارجی درب اتوماتیک فعال در عرصه جک درب پارکینگ می باشد و Faac تولید کننده ی جک بازویی، جک ریلی و راهبند ایتالیایی است هدف این شرکت تولید محصول قابل اعتماد ترین و امن ترین و با عمر طولانی است که تا امروز موفق بوده است.

درب اتوماتیک، فروشگاه را امنتر و عبور و مرور در آن را بی سر و صداتر میکند. این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکان های عمومی از جمله ادارات، بانکها، ویلاها، شرکت ها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاه ها، مغازهها، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در مکان هایی که پرتردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود. اینکه که سریعا متوجه بشین قیمت یک کالا چنده معمول ترین کاری هست که یک فروشگاه اینترنتی می تونه براتون انجام بده.ما تو ایپاکو سعی کردیم همین امکان رو برای مشتریامون فراهم کنیم. ولی برای اینکه بتوانید درب را با سلکتور باز نمایید باید اول وارد شوید. متریالی که برای ساخت این نوع دربها به کار میرود.، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده میشود. اتوماتیک شدن درب ها به راحتی کار کاربران و همچنین ایجاد امنیت بالاتر کمک کرده است و امروزه مشاهده می شود که در بسیاری از اماکن شلوغ و پر رفت و آمد و یا مجتمع های ساختمانی از این نوع درب ها استفاده می شود. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه میشود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را کنترل نماید.

نام درب اتوماتیک شیشه ای، بهدرستی القاکننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن بهطور اتوماتیک صورت میگیرد. درب اتوماتیک شیشه ای، یکی از راههای مؤثر برای بهینه مصرف کردن انرژی است. اگر قصد خرید درب اتوماتیک از شرکت رامادُر را دارید، باید پیش از هر چیزی نسبت به انواع درب اتوماتیک شیشه شناخت و آگاهی داشته باشید. باید اشاره کنیم که این مدار کنترل به مانند مدار کنترل پروتکو از 4 دکمه جهت برنامه دهی و یک صفحه سون سگمنت استفاده کرده است. قبل از خرید درب اتوماتیک تهران برای اماکنی چون هتلها، رستورانها یا سایر اماکن، باید درک درستی از قوانین و استانداردهایی که تعریف شدهاند، داشته باشید. درب های اسلایدی یا کشویی برای محیط های پررفت و آمد توصیه می شوند. درب اتوماتیک شیشه در انواع 1. تلسکوپی 2. اسلایدی یا کشویی 3. گرد و نیم گرد قرار دارد. این لت متحرک کاملا نیم دایره است و از یک سمت لت ثابت به سمت لت دیگر حرکت می کند. همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می نمایید دهنه سمت راست ارتفاع زیادی دارد و بالای درب اتوماتیک، کتیبه شیشه ای ثابت نصب شده است.

درب شیشه ای برقی، به عنوان وسیله ای است که قسمت داخلی و بیرونی یک ساختمان را به هم ربط می دهد، همواره مورد توجه افراد بوده و در طول زمان تغییر و تحولات فراوانی داشته است. درب شیشه ای برقی به عنوان درب اتوماتیک که به وسیله قطعات و ابزارهایی که دارد، باز و بسته می شود. درب شیشه ای برقی به دلیل سهولت در رفت و آمد اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. وجود تنوع در مدل درب اتوماتیک به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. از طرفی درب های اتوماتیک چشمی مانند درب های شیشه ای اتوماتیکی که در ورودی ساختمان های عمومی همچون پاساژ ها و ادارات نصب می شوند نیز، راحتی در تردد را برای افراد به ارمغان می آورد و این مهم ترین دلیل استفاده از درب اتوماتیک در مکان های عمومی است. درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای رامادُر به شما کمک می کنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید