قیمت خرید و نصب انواع در اتوماتیک – رازی تکنولوژی

این باتری ها پس از ورود جریان برق به ساختمان به صورت اتوماتیک شارژ و قابل استفاده مجدد می شوند. با نصب یکی از این درب ها تردد راحت برای ساکنان یا مراجعان به ساختمان فراهم می شود. درب های اتوماتیک می توانند مجهز به یک باتری بک آپ شوند تا در زمان قطع برق، انرژی مورد نیاز برای باز و بسته شدن آن ها فراهم گردد. درب های اتوماتیک این امکان را فراهم می سازند که در هر مکانی قابل استفاده باشند. از نکات مثبت استفاده از این نوع درب ها می توان به زیبایی، باز شدن نرم و بی صدا، کاهش مصرف انرژی و امنیت بالا اشاره داشت. با تشخیص فرمان حرکت بخش متحرک بر روی بخش ثابت جمع می شود و وردی باز می شود. در این حالت دیگر نیاز به خرید فریم ثابت نیست و فقط فریم متحرک خریداری می شود و وقتی درب باز می شود این فریم متحرک به صورت کشویی پشت دیوار ساختمان یا شیشه سکوریت می رود. درب اتوماتیک شیشه ای لولایی می تواند به یک و یا دو طرف باز شود و استفاده از آن برای ساختمان هایی توصیه می شود که در آن ها نیاز به هدایت افراد به سمت ورودی و خروجی است.

اپراتور این دربها طوری طراحی گردیده كه نیازی به تعویض درب نبوده و تقریبا قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی میباشند و توانایی باز و بسته كردن دربها را به داخل و خارج را دارند. درب شیشه ای اتوماتیک با بهره گیری از یک حسگر مادون قرمز می تواند حرکت در محیط را تشخیص داده و باعث باز شدن ورودی گردد. شاید تصور کنید که از کار افتادن درب های اتوماتیک در زمان قطع برق مشکلی بزرگ برای این نوع درب ها باشد در صورتی که چنین نیست. این درب ها که به نام درب اتوماتیک خطی هم معروف هستند عملکرد ساده ای دارند و بر روی یک خط مستقیم حرکت می کنند. با توجه به عملکرد مطلوب فلز آلومینیوم از آنها برای ساخت فریم های درب اتوماتیک استفاده می شود. جنس قاب یا فریم درب ها از آلومینیوم ضد سایش است که می توان بر روی آن از روکش استیل نیز استفاده نمود. یکی از پرکاربردترین مکان های استفاده از درب اتوماتیک در بیمارستان است. انواع درب اتوماتیک در اندازه های مختلفی تولید شده اند.

درب های تلسکوپی اتوماتیک در مواقعی که فضا محدود است، مزایای زیادی را ارائه می دهند. شرکت های مختلف تولید کننده درب اتوماتیک، این محصولات را در اندازه و با جنس و طرح های مختلفی تولید می کنند. برای مشاوره رایگان، طراحی و اجرا انواع درب های اتوماتیک می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. در صورتی که از درب های اتوماتیک ضد حریق و یا خروج اضطراری استفاده شده باشد، در زمان حادثه این درب ها می توانند ضریب امنیت را افزایش دهند. یکی دیگر از انواع این نوع درب، درب اتوماتیک کرکره ای است که در بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. این امر چه در تابستان چه در زمستان باعث اذیت و ناخوشایندی برای رانندگان میشود که امروزه این جک های برقی درب پارکینگ کار رو راحت کردند. از درب اتوماتیک در همه فضاها استفاده میشود به طور مثال، درب پارکینگ خانه، درب پارکینگ ویلا، درب فروشگاه ها و…

به گونه ای که برای فضاها و اماکن متفاوت نوع خاصی از درب اتوماتیک شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. فریم ها در حاشیه درب های شیشه ای قرار می گیرند. فریم ها هم ظاهر درب را زیبا تر می کنند و هم از آسیب به لبه های درب شیشه ای جلوگیری می کنند. درب های اتوماتیک با کاربرد های متفاوت دارای قیمت های مختلفی هم هستند. دستگاه های درب اتوماتیک شیشه ای دارای یک سلکتور سوئیچ هستند که با استفاده از آن می توانید، در هنگام خروج درب را قفل نمایید و یا اول صبح هنگام ورود درب را باز نمایید. در مراکز پر رفت و آمدی که در کنار پیاده رو ها قرار گرفته اند و ممکن است درب آن ها دائم باز و بسته شود، می توان از یک حسگر در کف ورودی استفاده نمود که باز و بسته شدن درب با تشخیص وزن افراد انجام گیرد. شما می توانید اندازه به خصوصی را سفارش دهید یا طرح خاصی را روی آن پیاده کنید. این یک قانون نانوشته جهانی است که شرکت هایی که معروف هستند و کارنامه مثبتی دارند قیمت محصولاتشان با مشخصات یکسان به نسبت سایر شرکتها، گرانتر هستند و مصرف کننده بابت بکارگیری از آن برند باید هزینه بیشتری بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید