قیمت خرید و نصب انواع در اتوماتیک – رازی تکنولوژی

درب های اسلایدینگ فقط در زمان باز شدن درب از برق استفاده می کنند. درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی به شمار می رود که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن چشم انداز ساختمان را داشته و در هر مکانی قابل استفاده است. گاهی کشور و شرکت تولید کننده درب شیشه ایی و یا قطعاتی که در آن به کار برده شده است بر قیمت آن تاثیر می گذارد. در این ویدیو، تیم فنی دی سی ای کالا نصب درب شیشه ای اتوماتیکی را برعهده گرفته و انجام می دهد که فریم ها از جنس استیل بوده و کار می بایست از 0 تا صد توسط این تیم انجام پذیرد. مخصوصا در مکان هایی که رفت و آمد ماشین و اتوموبیل بسیار است. درب های شیشه ای اتوماتیک، باعث تسریع و تسهیل در رفت و آمد می شوند. درست است که می گوییم این یک ساختار ساده است اما کنترل کننده این درد ها ساختار پیچیده ای دارد چرا که بعد از این که اپراتور، درب اتوماتیک را باز کرد باید با در بسته شود برای بالا رفتن امنیت اپراتور و کنترل کننده هماهنگی و سرعت بالایی باید داشته باشند. از نکات مثبت استفاده از این نوع درب ها می توان به زیبایی، باز شدن نرم و بی صدا، کاهش مصرف انرژی و امنیت بالا اشاره داشت.

با وجود این درب ها نگران مصرف انرژی نباشید؛ زیرا کمترین میزان برق و هدر رفت انرژی را خواهید داشت. با وجود این درب ها، نگران مصرف انرژی هم نباشید؛ زیرا با دیدن قبوض می فهمید که کمترین میزان انرژی را مصرف می کنند. که امکان نصب درب بازوئی وجود ندارد زیرا که درب بازوئی برای نصب نیازمند دیوار به عنوان نگه دارنده است . یکی از نیاز های اساسی ساختمان های امروزی که تردد در آن ها بسیار زیاد است درب اتوماتیک است. هر چه عبور و مرور در ساختمانی بیشتر باشد لزوم استفاده از اپراتور درب اتوماتیک برای بهبود جریان تردد افراد و همچنین ایجاد حس مثبت در مراجعین لزوم بیشتری مییابد. درب اتوماتیک شیشه ای قابلیت اتصال و ترکیب با سیستم اتوماسیون مراکز اداری را نیز دارا می باشند، همچنین می توانند به سرعت قفل شوند و یا بسته به نیاز در وضعیت «دائم باز» یا «دائم بسته» تنظیم گردند.

درب اتوماتیک شیشه ای استهلاک پایین تری نسبت به درب های لولایی و مکانیکی دارد، همچنین نیازی به فضای خالی پشت درب نیست به اضافه اینکه می توان با مجهز نمودن درب با سیستم های کنترل تردد، برای ورود و خروج افراد مجوز تعیین کرد. پس اگر درب دیگری دارید که می توانید با استفاده از آن وارد شوید و به سلکتور دسترسی داشته باشید، نیازی به نصگیرنده و ریموت نیست. ولی برای درب سمت چپ به دلیل اینکه ارتفاع دهنه استاندارد بوده ، نیازی به نصب کتیبه شیشه ای نبوده است. درب شیشه ای اتوماتیک به دلیل داشتن دامنه ی وسیع محصولات از انعطاف بالایی برخوردار هستند که به همین دلیل برای هر وضعیت و موقعیت ساختمانی قابل استفاده هستند. درب های اتوماتیک شیشهای ضمن سهولت در استفاده با توجه به پکیج مورد استفاده در سیستم، قابلیت اتصال به سیستم اعلام حریق را داراست از طرفی شما به خواست خود میتوانید وضعیت در را تغییر دهید، میتوانید درب را قفل، یا کاملا باز یا اتوماتیک یا تنها برای ورود افراد یا تنها برای خروج آنها تنظیم کنید.

برای رفع نقصی که در زمان قطع شدن برق برای دربهای اتوماتیک رخ میدهد، به وسیله طراحان و تولیدکنندگان این نوع دربها تدبیری اندیشیده شده است. درب شیشه ای اتوماتیک با بهره گیری از یک حسگر مادون قرمز می تواند حرکت در محیط را تشخیص داده و باعث باز شدن ورودی گردد. این نوع درب ها با داشتن قابلیت های فراوان می توانند انتخاب مناسبی برای مکان های عمومی از جمله ادارات، بانک ها، ویلاها، شرکت ها، بیمارستان ها (که رعایت بهداشت در آن ها اهمیت فراوانی دارد)، مراکز توان بخشی، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند؛ چرا که علاوه بر سهولت در رفت و آمد، زیبایی خاصی نیز به محیط می بخشند. 6-درب اتوماتیک بالارونده (سکشنال) : این مدل درب , جز جدیدترین ها , مدرن ترین ها و پیشرفته ترین ها میباشد که هدف ساخت آنها استفاده ی بهینه از محیط به خصوص در پارکینگ ها میباشد. ضمنا درب های کشویی فقط در زمان عبور افراد باز و بسته می شود و کمترین میزان انرژی، از محیط خارج می شود. در صورتی که با مراجعه به طرح و اندازه های موجود، نتوانستید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید، امکان سفارشی سازی محصول هم وجود دارد. این نوع دربها راحتی زیادی را فراهم میکنند و در عین حال مزایای بسیاری دارند و دسترسی را نیز آسان میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید