قیمت خرید و نصب انواع در اتوماتیک – رازی تکنولوژی

اما در رابطه با مدلهای P5 نیز باید بگوییم که برخی از ویژگیهای این جک عبارتند از برخورداری از بازوی قفل شوند و مقاوم در برابر فشار، دارای ریموت و چشم الکترونیکی و فلاشر در ساختمانهای مسکونی از این نوع جک استفاده مینمایند. قیمت درب اتوماتیک برای برندها و مدل های مختلف کشویی، درب قوسی، گردان، مثلثی، لولایی، خروج اضطراری، تلسکوپی و تاشو متفاوت است و شما با یک سرچ ساده اینترنتی هم از ویژگی های این مدلهای متفاوت سردرمیآورید و هم مبالغ خرید و تهیه مربوط به هرکدام در اختیارتان قرار میگیرد. این محصول که به آن درب اتوماتیک تلسکوپی یا مرحله ای نیز می گویند برای باز و بسته شدن خود از این حرکت (تلسکوپی) الهام گرفته است و درب های شیشه ای آن بر روی هم قرار می گیرند. نحوه اندازه گیری ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای در درسان جام بدین صورت است که بعد از ثبت درخواست کارشناسان برای اندازه گیری به محل پروژه رفته و ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای را مشخص می کنند و بر اساس آن فریم ها، شیشه ها و سایر موارد مختص به درب اتوماتیک تولید و نصب می گردد.

ورودی برق 220 ولت که با علامت N و L نمایش داده میشود .ترمینال اتصال زمین را با حروف PE نمایش می دهند . درب اتوماتیک موجود در درسان جام از بهترین قطعات و یراقآلات شکلگرفته، که دارای کیفیت بالا در کارکرد و عملکرد است که در تمام پروژههای اجرایی رضایت تمامی کارفرمایان را جلب نموده است. یکی دیگر از انواع این نوع درب، درب اتوماتیک کرکره ای است که در بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. درب اتوماتیک به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک رفتوآمد از آن به سهولت و راحتی انجام میشود و این راحتی استفاده از درب اتوماتیک موجب شده که در بسیاری از مکانها مورد استفاده عموم قرار بگیرد. درب اتوماتیک مدرنترین نوآوری است که در آن قابلیت بالای عملکرد، امنیت، راحتی و طراحی یک اولویت است و به سمت اطمینان از اینکه راهحلهای درب اتوماتیک هم تمرکز و همچشم گیر بودن هر منطقه ورودی است، پیش میرود. درب های اتوماتیک یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات موجود برای افزایش امنیت و تامین راحتی می باشند که شما را از پیاده شدن از ماشین برای باز کردن درب پارکینگ یا درب های زنگ زده ای که به سختی باز می شوند رها می کنند، ولی این درب های با توجه به تعداد قطعاتی که دارند، نیازمند مراقبت و سرویس های منظم می باشند تا تعمیر درب اتوماتیک خیلی کمتر شود.

انواع درب های شیشه ای کاربرد متفاوتی دارند که با توجه به نیاز، یکی از انواع درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند؛ زیرا استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ساختمان ها موجب استفاده راحت عموم از افراد جامعه میباشد، زیرا یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، بهداشت افراد است. چه عواملی موجب ارزان بودن درب اتوماتیک می شود؟ با توجه به قدرت زیاد الکترو موتورهای اورجینال درب های اتوماتیک کمتر شخصی می تواند به تنهایی از پس قدرت آن بر بیاید ، بنابرین در صورتی که مهاجمین چند نفر باشند و بتوانند فشار وارده را بر روی لت های متحرک در اتوماتیک به حدی بالا ببرند که موتور دستگاه قادر به پاسخگویی آن نباشد میتوانند درب را باز کرده و وارد شوند . معمولاً ۴ سیم از موتور خارج میشود که یک سیم بهعنوان ارت و دوسیم دیگر به دو سر خازن وصل میگردند و یک سیم مشترک است. کاور آلومینیوم یا استیل نسبت به خواسته خریدار است. 1. درب اتوماتیک شیشه ای معمولا دارای یک قدرت کشش و سرعت نیستند و باید نسبت به ابعادی که برای شیشه ها در نظر می گیرید پکیج مناسب را انتخاب نمایید.

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشهای نسبت به نوع موتور تعیین میگردد. ابعاد، میزان متراژ شیشه مورد استفاده، داشتن شکل ظاهری منتظم و یا منحنی قیمت درب اتوماتیک شما متغیر است. در ادامه باید بگوییم که جعبهی فراز پی را که باز میکنیم هیچ گونه یونولیتی جهت ثابت نگه داشتن قطعات وجود ندارد و تنها از یک تکه کارتن جهت تقسیم بندی اجزای کوچک و بزرگ در جعبه استفاده گردیده است. در مورد تیغه و یا اسلت میتوان به دو نوع گالوالیزه و الومینیوم اشاره کرد که برای کرکره های بزرگ از نوع الومینیومی آن به علت سبکی استفاده میکنند. مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به برند اُپراتور مورد نظر (کشور و شرکت تولید کننده) دارد. درب های اتوماتیک آچیلان در علاوه بر ارائه کیفیت بالا، زیبایی خیره کننده ای نیز به نمای ساختمان می بخشند. که وظیفه کنترل موتور، قفل و سرعت باز و بسته شدن و قفل شدن دستگاه را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید