فروش درب اتوماتیک

دستگاه های درب اتوماتیک شیشه ای دارای یک سلکتور سوئیچ هستند که با استفاده از آن می توانید، در هنگام خروج درب را قفل نمایید و یا اول صبح هنگام ورود درب را باز نمایید. این شرکت خدمات پس از فروش و پشتیبانی و تعمیر سرویس درب های اتوماتیک در تبریز انجام می دهد. پس توصیه می شود از نصب قفل برقی صرفنظر کنید و برای امنیت بیشتر جلوی درب اتوماتیک خود کرکره برقی نصب نمایید. شرکت زیبادُر نمایندگی رسمی برترین و معتبرترین برندهای درب اتوماتیک در مشهد می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر از اورجینال بودن برند در جهت خرید درب اتوماتیک در شهر مشهد اقدام نمایید و از پشتیبانی سریع السیر زیبادُر بهره ببرید. آیا تا به حال خرید آنلاین انجام دادین؟ اینکه که سریعا متوجه بشین قیمت یک کالا چنده معمول ترین کاری هست که یک فروشگاه اینترنتی می تونه براتون انجام بده. از روی دفترچه ی راهنما براحتی خودتان هم میتوانید عملیات جابه جایی این قطعات نو با خراب را خودتان انجام دهید.

بررسی کنید که آیا بخش های مختلف درب در لحطه باز و بسته شدن به جایی برخورد دارند یا خیر؟ دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی یا مغناطیستی در دربهای اتوماتیک تک لنگه الزامی است و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد. علاوه براین، برند ارائه دهنده تجهیزات درب نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت دارد و در حالت کلی برندهای خارجی به دلیل نوسانات موجود در ارز گران تر از نمونه های داخلی هستند. علاوه براین، تنوع در این نوع درب بسیار زیاد بوده و به همین دلیل می توان در فضاهای مختلف گزینه های متعددی را انتخاب و تاثیر بالایی در مدرن تر شدن نمای ساختمان ایجاد نمود. با توجه به اینکه مدت زمان باز و بسته بودن درب کاملا قابل تنظیم می باشد، در نتیجه استفاده از درب های اتوماتیک می تواند تاثیر بالایی در کاهش مصرف انرژی داشته باشد.

درب اتوماتیک یکی از مدرن ترین اجزای به کار رفته در ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری می باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری، تاثیر بالایی بر میزان امنیت محیط و همچنین کاهش مصرف انرژی دارد. شرکت پارس ایمن الکترونیک با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص خود طی سال ها کار و فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه نصب درب های هوشمند اتوماتیک می باشد. قبل از نصب بازوها لازم است بررسی کنید که آیا قسمت های متحرک درب کاملا بالانس می باشند یا خیر؟ درب اتوماتیک لولایی از دیگر درب های اتوماتیک می باشد که قابلیت نصب بر روی درب های ساختمانی را دارند، این محصول به صورت یک لت و دو لت باز و بسته می شود و به کمک چشم الکترونیکی و یا دستگاه کارت خوان دستورات لازم را گرفته و اجراء می کند. جک های هیدرولیکی در درب های سنگین، عریض و پر تردد مورد استفاده قرار گرفته و با فشار روغن کار می کند. زمانی که خودرو یا فردی جلو فتوسل جک قرار بگیرد، رله داخلی این چشمی تغییر وضعیت داده و اجازه بسته شدن درب اتوماتیک داده نمیشود. قیمت این چشمی ها به طور میانگین از 200 هزار تومان تا 4 میلیون تومان متغیر است انتخاب نوع این چشمی ها باید توسط کارشناس صورت بگیرد تا کاملاً مناسب درب اتوماتیک باشد.

بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک تک لت بازشو می باشد به شرط آنکه فضای مناسب جهت باز شدن درب , در سمت راست یا سمت چپ روی دیوار داشته باشید تا درب بتواند به سمت طرفیت حرکت نماید . درب اتوماتیک تلسکوپی: این درب ها اغلب دارای 4 لنگه بوده و به صورت افقی باز و بسته میشوند و گزینه ای مناسب برای فضاهایی هستند که با کمبود فضا مواجه می باشند. ما همچنین خوشحالیم که به درخواستهای فردی پاسخ میدهیم و اطمینان حاصل میکنیم که درهای کشویی سایبان دُر شما به طور یکپارچه با مفهوم کلی معماری شما ترکیب میشوند. ما یک سیستم انلاین طراحی کردیم که شما می تونین با مراجعه به اون ابعاد درب اتوماتیک , اپراتور و سایر اطلاعاتی که سیستم ازتون میخواد رو وارد کنین و بعد در نهایت و در مدت زمانی بسیار کوتاه قیمت به شما ارائه داده میشه. بر اساس ابعاد وارد شده سیستم بصورت اتوماتیک نوع تیغه را انتخاب میکند . 3.ابعاد محل درب برقی را بصورت انگلیسی و در واحد سانتی متر وارد کنید .

دیدگاهتان را بنویسید