فروش درب اتوماتیک

حرکات دربهای هیدرولیکی پایدار است و هیچ گونه لرزشی در آنها مشاهده نمیشود. عملکرد این چشمی ها به این گونه است که : توسط رله NC که توسط مداری الکترونیکی کنترل می شود دو عدد سیم که از مدار اصلی درب اتوماتیک ورود کرده است. درب اتوماتیک سکشنال به کمک تعدادی پنل با ابعاد استاندارد و با عرض مشخص و ریل هدایت کننده کناری و ریل اصلی موتور بر روی سقف تشکیل شده است. به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درب پارکینگ با تلفیقی از شیشه و فلز وقتی اتوماتیک هم باشد، هم زیبایی نمای ساختمان را چندین برابر میکند و هم سهولت در کاربری را فراهم میکند و همچنین به صرفه جویی در فضا نیز کمک زیادی میکند. از ویژگی بارز این دربها ایمنی بالای آن ها است و همچنین قسمت مکانیکی و الکترونیکی آن از هم جدا می باشند. این دربها طوری ساخته میشوند که لت فریم و شیشه سکوریت به وسیله هنگرها به ریل فوقانی سیستم درب خودکار متصل شده و به واسطه تسمه و انرژی تولیدی از الکتروموتور و فرمان برد الکترونیکی دستگاه، به صورت کشویی باز و بسته میشود. درب های پنوماتیک با استفاده از فشار گاز یا فشار باد کار کرده و انرژی باد را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند.

بنابراین حتما با متخصصان نصب درب اتوماتیک در ارتباط باشد تا به بهترین شکل و طبق اصول درب را در محل مورد نظر شما نصب کنند. نصب درب اتوماتیک به صورت گردان به مراکز یا شرکتهایی توصیه میشود که مراجعین زیادی دارند. همچنین بدون دخالت دست یا نیروی مکانیکی، با ورود افراد به داخل کابین، درب اتوماتیک گردان شروع به چرخش میکند. درب اتوماتیک گردان به کمک سنسورهای مختلف موتور و اپراتور به طور اتوماتیک باز و بسته می شود. برای نصب درب اتوماتیک از چه کسی میتوان کمک گرفت؟ در واقع به کمک وجود اپراتور وموتور و چشمی ها به جای باز وبسته شدن با دست، با استفاده از سنسورها به صورت اتوماتیک حول محور لولا باز وبسته میشود. در نتیجه در محیطهایی که امکان وقوع خطر بالاست از دربهای پنوماتیک استفاده میشود. استفاده میشود. درب کرکره ای، فضای کمی را اشغال کرده و نصب آسان و سریعی دارد. نصب درب اتوماتیک به صورت جک ریلی بهترین انتخاب برای ورودی کارخانهها میباشد.

درب های پارکینگی هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی سه مدل دربی است که در اختیار شما قرار داده می شود. بیشترین مصرف و کاربرد این دربها در بیمارستانها ، مراکز درمانی، اتاق عمل و … عملکرد این دربها به این صورت است که روغن هیدرولیک باعث میشود فشار پمپ به قطعات دیگر درب منتقل شده و در نهایت قطعات استهلاک کمتری داشته باشند. این نوع درب مانند درب کشویی است با این تفاوت که در مواقع اضطراری مانند آتشسوزی که مردم باید سریع از آن محل خارج شوند با ضربه زدن، دربها از محور خود آزاد میشوند و درب اتوماتیک مانند درب لولایی عادی عمل میکند. شرکتهای تولید کننده دربهای اتوماتیک با توجه به سلیقهی مختلف مردم و همچنین با توجه به مکانهای مختلف، انواع دربهای اتوماتیک را از نظر عملکرد و شکل ظاهری طراحی و تولید کردهاند. این مدل درب به گونهای عمل میکند که در زمان باز شدن پنلها به شکل کشویی بر روی ریلهایی که تا روی سقف کشیده شدهاند توسط موتور کشیده شده و حرکت کرده تا به شکل افقی زیر سقف قرار گیرند.

این دربها به شکل عمودی باز میشوند. به همین دلیل این دربها از طول عمر بالایی برخوردار هستند. البته سیماران در فراز s از کلید خلاص کن سوئیچی برخلاف آلنی که در فراز پی استفاده نموده بود، استفاده کرد و از این منظر، میتوان آن را یک برگشت به اصالت ایتالیایی دانست که امنیت بالایی را به ارمغان میآورد. بر خلاف محرکهای الکتریکی، هیچ سیم کشی ولتاژ بالایی در قاب درب پنوماتیک وجود ندارد. نحوه عملکرد درب آکاردئونی یا اتوبوسی به این صورت است که دو لت به هم پیوسته از وسط خم شده و در یک گوشه قرار میگیرد. درب اتوماتیک مثلثی نوعی درب کشویی است که دو ریل به صورت جدا از هم و با زاویه 90 درجه به یکدیگر متصل شدهاند و لنگههای متحرک درب نیز هر کدام بر روی یکی از این ریلها قرار میگیرند. نصب درب اتوماتیک به چه چیزهایی نیاز دارد؟ این نوع جکها تقریبا بر روی تمامی دربهای پارکینگی لولایی قابلیت نصب داشته و با محدودیت خاصی اجرا نمیگردد. این نوع درب قابلیت حرکت به صورت 180 درجه را داراست و بیشتر برای مکان هایی نصب می شوند. مرکز تخصصی درب اتوماتیک تبریز گیت Tabriz Automatic Gate با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع سیستمهای نظارتی و حفاظتی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید