فروش درب اتوماتیک

این نوع درب کرکره ایی هم به صورت دستی و مکانیکی و هم به صورت اتوماتیک در بازار وجود دارند و عرضه میشوند. برای به حرکت درآمدن این نوع درب شیشه ایی از انواع موتور ها هم کمک میگیرند. در واقع اگر برای دربهای معمولی بازوی الکترومکانیکی تعبیه شود، به درب لولایی تبدیل میشوند. دربهای اتوماتیک زمانی که به طور صحیح انتخاب، نصب و حفاظت شوند، دسترسی مطمئن و آسان را فراهم میکنند. این نوع درب سکشنال در واقع با توجه به وزن و ابعادی که دارند قیمت گذاری میشوند و با این حال برای تمامی فضاهای بسیار کوچک و یا بزرگ قابل نصب هستند. خبر خوش این است که شرکت rti1 انواع این نوع درب پارکینگی را با بهترین ومنایب ترین قیمت داراست و آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز است. شرکت rti1 بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در حوزه درب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

نوع حرکت این مدل درب ها به گونه ای است که به دو صورت اتوماتیک و با ریموت باز شده و در زیر سقف جمع میگردد.لازم به ذکر است که نوع این درب ها با تنوع بالایی بوده و حتی نوع شیشه ای آن نیز موجود است. این گونه دربها از ورود گرما و سرما ممانعت میکنند و صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه دارند. دربها یکی از مهمترین عناصر ورودی ساختمان هستند و کار حفاظت از ساختمان و تأمین امنیت آن را انجام میدهند. در مواقع ضروری میتوانیم از سیستم خلاص کن درب اتوماتیک سکشنال استفاده کنیم که به صورت دستی انجام میشود. از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود.اولین موردی که باید بررسی شود این موضوع می باشد که کرکره برقی مورد نظر خود را بر اساس چه موضوعی خریداری می کنید و از این رو می توانید انتخاب درست تری رو انجام دهید.

از جمله این قطعات می توان به موتور الکتریکی، برد الکترونیکی، تابلوی فرمان، ریموت، حسگرها و چشمی ها، تجهیزات ایمنی، چرخ دنده و گیربکس، فلاشر، قفل برقی و مکانیکی و … در سیستم دربهای اتوماتیک پارکینگی برای بالا بردن امنیت می توانیم از سیستم قفل برقی استفاده کرد، همچنین درب اتومات پارکینگی با استفاده از چشم الکترونیکی خود هنگامی که مانعی را ببیند متوقف می شود و از حرکت می ایستد. سهولت در استفاده :درب اتوماتیک بدلیل اینکه وزن زیادی دارد باز و بسته کردن آن برای افراد سخت و دشوار میباشد ، بنابراین با نصب درب اتوماتیک پارکینگ میتوانید سهولت در استفاده را تجربه کنید. با این حرکت هماهنگ و پنهانی ، برگهای عقب و جلو هر دو به طور همزمان به نقطه کاملاً باز میرسند و تا ۲/۳ عرض نصب شده برای شما باز میشوند. درب سکشنال هم مانند دیر درب های اتوماتیک با توجه به تقاضای بسیار مشتریان از انواع و رنگ بندی بسیاری ساخته و طراحی شده اند.

درب کرکره ایی در بسیاری از مغازه ها، فروشگاه ها و واحدهای تجاری بسیار استفاده میشود. به طور مثال برای فروشگاه ها مراکز خرید بزرگ حتما باید پارکینگ وجود داشته باشد و برای محافظت از ماشین ها باید درب اتوماتیک نصب کنند. میتوان بر روی این نوع درب کرکره ایی طرحی را نقاشی کرد و یا لوگوی فروشگاه را طراحی کرد که در این صورت زیبایی خاصی هدیه می کند. شاید برخی درب اتومایک کرکره ایی را با درب سکشنال اشتباه بگیرند و باید گفت که درب سکشنال ظاهر بسیار زیباتر و شیک تری دارد و برعکس درب کرکره ای که در قسمت جمع شده و برروی هم آمده، این نوع درب سکشنال زیر سقف رفته و جمع نمیشوند. خبر خوش این است که شرکت rti1تمامی انواع درب اتوماتیک را دارا بوده و با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتری گذاشته و هدف آن تنها جلب رضایت مشتری است. هدف از تولید درب اتوماتیک ، افزایش امنیت یک مرکز و همچنین افزایش جذابیت ظاهری و به نوعی تبلیغات تاثیرگذار بوده است..

دیدگاهتان را بنویسید