فروش درب اتوماتیک

برای حل این مشکل حالتی تحت عنوان قفل موتور وجود دارد که در اتوماتیک پس از اینکه در وضعیت قفل قرار می گیرد و درب کشویی بسته شد ، موتور همچنان در مدار باقیمانده و فشار ضعیفی را به لت های متحرک وارد کرده و باعث بسته نگه داشتن درب می شود و هر زمانی که فردی قصد ورود بی اجازه را به داخل داشته باشد و سعی کند لت های متحرک را با فشار دست باز کند ، بدلیل حرکت کردن موتور در زمان وارد شدن این فشار به لت ها ، الکترو موتور وارد عمل شده و شروع به بستن درب می نماید . همچنین تعمیرات درب برقی شامل مواردی مثل سرویس درب اتوماتیک و تعویض کلیه قطعات، تعمیرات مکانیک و الکترونیک انواع برد و لوازم بردی درب اتوماتیک، تعمیر جک و چشمی و ساخت ریموت و تعمیر اوپراتور سنسور موتور مدار فرمان می شود. همچنین این اپراتور مجهز به سیستم برنامه ریزی بیسیمی می باشد و می تواند به وسیله ی بلوتوث، از گوشی تلفن همراه فرمان بگیرد تا استفاده از این محصول را آسان تر و دلپذیرتر کند. در این حالت فقط باید از ولتاژ AC استفاده کرد. تابلو الکترونیکی این مدل به طور جداگانه در یک قاب قراردارد و کنار درب در محل مناسب نصب می گردد .

درب شیشه ای اتوماتیک شرکت درسان جام دوسال ضمانت تعویض به همراه ۲۰ سال خدمات پس از فروش دارند .قیمت مناسب همراه با خدمات در رفع هرگونه مشکل پس از نصب از افتخارات شرکت ما می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای مزیت های مهمی از جمله حرکت خطی، استفاده از حداقل فضای موجود و قیمت مناسب دارد که باعث شده است که مورد توجه اکثر مشتریان و مصرف کنندگان قرار گیرد. از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک ، افزایش راحتی و آسایش ساکنین آن بنا است. با استفاده از این درب های تاشو اتوماتیک، می توانید به حداکثر راحتی حتی در تنگ ترین راهروها دست پیدا کنید. اگر میخواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید با کارشناسان فروش درب اتوماتیک شیشهای اَرژن دُر تماس حاصل نمایید. شرکت نوین در متین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ به صورت تخصصی در زمینه شیشه ها سکوریت آغاز نموده و در سال ۱۳۸۳ با اخذ نمایندگی ها و تولید یراق الات مورد نیاز در زمینه شیشه های سکوریت به بالندگی مورد نیاز دست یافت. شرکت درسان جام بیش از ۳۰ سال است که در زمینه تولید و نصب و اجرای پروژه های شیشه ای فعالیت دارد. هر بنایی برای حفظ تعادل و تعامل خود با پیرامون نیاز به حریمی دارد این حریم نیز باید توسط متریالی محافظت و پشتیبانی شود.

درب تلسکوپی چه کاربردی دارد؟ به دلیل تنظیمات متعددی که می توان در این درب های اتوماتیک انجام داد، سطح امنیت نیز در این درب ها قابل تنظیم است. این شرکت با بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا، از جمله مهمترین سیاست های شرکت آریاتوتم می باشد. یکی از اولویت های شرکت طراحی و مهندسی آریاتوتم ارائه محصولات با کیفیت با گارانتی معتبر می باشد. شرکت آریاتوتم (آتی در) با بیش از ۱۸ سال سابقه در بازار فروش درب های اتوماتیک و یراق آلات از بهترین ها در این صنعت می باشد. این محصولات در نوع خود بهترین و با کیفیت ترین اتوماسیون درب اتوماتیک می باشد. شرکت آتی در با تولید و ارائه محصولات تخصصی مورد نیاز کاربران با استاندارد های بروز دنیا می باشد که توانایی مقایسه و سهولت در انتخاب محصولات را داشته باشند. نیرو های مجرب و متخصص و همچنین سرویس دهی به موقع برای نصب و خدمات پس از فروش از افتخارات این شرکت می باشد.

این دستگاه دارای یک گیرنده رادیویی 2 کاناله برای باز و بسته کردن به وسیله ریموت کنترل می باشد . برای هر کدام از ما پیش آمده که پس از یک خرید طاقت فرسا با دستانی پر از فروشگاه یا مرکز خریدی بیرون آمدهایم. اولین درب اتومات که شباهت زیادی به دربهای اتوماتیک امروزی داشت به بیش از هشتاد سال پیش برمی گردد. با نصب یک درب اتوماتیک، می توان به راحتی با یک ریموت و بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین و باز و بسته کردن دستی درب، در ساختمان تردد داشت. 2 و به صورت دستی و تک لنگه و همچنین بدون فریم،چنانچه عددی کمتر از 11/920/00 ریال بدست آورید،محاسبه شما اشتباه است و باید مراحل را با رفرش کردن صفحه از ابتدا طی نمائید. درب هایی که هوشمندانه بدون کوچکترین تماسی به روی شما گشوده میشوند و بسته شدن اتوماتیک آنها آسایش دو چندانی برای تردد در اماکن مسکونی و تجاری فراهم می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید