عنوان اصلی محتوا: از انواع درب اتوماتیک چه میدانید ؟

تاثیرگذارترین عامل در قیمت خرید کرکره برقی، موتور کرکره برقی است. این نوع موتور کرکره برقی هزینه خرید کرکره برقی را بالا می برد. دلیل این موضوع اقبال بسیارزیاد افراد نسبت به نصب درب Automatic در فضاهای گوناگون است.امامهم انتخاب صحیح کارگزار در این امر است. درب گرد اتوماتیک برای ورودی و خروجی فضاهای خیلی بزرگ مانند پاساژها، مالها و سیتیسنترها انتخاب مناسبی محسوب میشوند. این نوع درب تلسکوپی در واقع لنگه های درب برقی به یک طرف حرکت می کنند و روی یکدیگر سوار میشوند و بدین صورت سات که لنگه دوم درب برقی با سرعت 1/2 نسبت به لنگه درب برقی اولی حرکت می کند. شیشه های این دربها اکثرا به صورت شیشه سکوریت و با ضخامت ۱۰ میلی متر می باشند و در رنگهای گوناگون یافت می شود که نسبت به نمای کارشده محیط متفاوت می باشد. این محصول دارای زیبایی دو چندان نسبت به سازه های آهنی و حتی درب شیشه سکوریت می باشد.استفاده از درها در جلوگیری از اتلاف انرژی نقش بسزایی دارد. عملکرد ساده – غلتک های بلبرینگ دوتایی، تنظیم کننده های تسطیح مستقل و عملکرد خنثی از نظر آب و هوا به معنای عملکرد آسان درب های شیشه ای کشویی، حتی در سخت ترین محیط ها است.

حتی انسان های اولیه سعی می کردند برای غار خود درب گذاشته تا از خطرات بیرون غاردر امان باشند. و به صورت هوشمند و با استفاده از سنسور چشمی یا ریموت از راه دور باز یا بسته می شوند. از درب های اتوماتیک خصوصا انواع درب شیشه ای چشمی استفاده می شود. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. به طور معمول جک های کنترلی اقتصادی و میان قیمت قدرتی معادل 350 تا 400 کیلوگرم در هر لنگه دارند و مناسب درب هایی با عرض 2 متر هستند. درب های اتوماتیک به دلیل مزیت های فراوانی که دارد روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جلب میکند. کلیه سیمها اصولا از داخل چهارچوب فلزی درب و یا از داخل داکت روکار عبور میکند و به سمت باکس مدار فرمان هدایت می شود . این نوع موتور با کیفیت، در داخل لوله نصب می شود. عملکرد این دربها به این صورت است که روغن هیدرولیک باعث میشود فشار پمپ به قطعات دیگر درب منتقل شده و در نهایت قطعات استهلاک کمتری داشته باشند. اول اینکه این نوع دربها قطعا نسبت به سایر دربها قیمت بالاتری دارند.

از گذشته تا به حال، مردم از سایبان ها برای در امان ماندن از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می کردند، که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، سایبان برقی با امکانات بیشتری نسبت به سایبان های معمولی وارد بازار شد. درب شیشه ای کشویی اتوماتیک امروزه جزء لاینفک بسیاری از ساختمان ها به شمار می آیند و با عملکرد سریع و اتوماتیک خود ،باعث راحتی و آسایش کاربران شده است.درب اتوماتیک شیشه ای کشویی از بهترین و باکیفیت ترین انواع درب های اتوماتیک است .با اطمینان می توانید درب اتوماتیک شیشه ای کشویی را خریداری کنید و به راحتی استفاده کنید. شیشه درب برقی کشویی باید از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار باشد تا در برابر تغییرات دمایی و ضربه مقاومت لازم را دارا باشد برای این منظور شیشه سکوریت بهترین نوع می باشد. این موتور کرکره برقی دارای قابلیت جلوگیری از افتادن کرکره در هنگام سقوط احتمالی است. موتور این درب ها قابلیت تنظیم به صورت دائم باز، اتوماتیک، دائم بسته، زمستانی یا نیمه باز و ورود یا خروج ممنوع را دارند. از طرفی ورودی درب اتوماتیک بهاندازهای گسترده است که صندلی چرخدار بهراحتی از آن عبور میکند که این از جمله مشکلات با دربهای سنتی قدیمی بود.

در پایان پیشنهاد می کنیم کرکره و سایبان برقی را جایگزین کرکره و سایبان های قدیمی کنید؛ زیرا این وسایل علاوه بر استفاده آسان، امنیت و امکانات زیادی برای شما فراهم می کنند. با پیشرفت تکنولوژی و مدرنیزه شدن تجهیزات و ابزار زندگی، نصب درب اتوماتیک و استفاده از این دربها به جای دربهای قدیمی رواج یافته است. این درب ها خصوصا برای سالمندان و افراد معلولی که توان باز و بسته کردن درب را ندارند، مناسب است. بازو های مکانیکی که بر روی درب ها نصب میشود وظیفه باز و بسته کردن آنها را بر عهده خواهد داشت. روی سقف و آویز سایبان برقی می توان هر طرح و رنگی را چاپ کرد. علاوه بر این ها این نوع درب شیشه ای ظاهر چشمگیر و زیبایی برای محیط ایجاد می کنند. مزیت اصلی این نوع موتور کرکره برقی، سرعت بالای آن ها در حرکت است. موتور کرکره برقی، مغز متفکر کرکره های برقی به حساب میاید و وظیفه اصلی آن کنترل عملکرد و کارایی کرکره است. قفل الکتریکی با رابط به سیستم های کنترل دسترسی.

دیدگاهتان را بنویسید