عنوان اصلی محتوا: از انواع درب اتوماتیک چه میدانید ؟

سیستم فرمان رادیویی که کاربر از طریق ریموت کنترل ارسال می کند در قسمت گیرنده رادیویی خود دریافت و فرمان لازم را به موتورهای الکتریکی می دهد و درب ها شروع به بازشدن می کند . اگر جک پارکینگی در حال بسته شدن باشد و چیزی جلو درب بیاید مدار کنترل جک فرمان پس زدن و باز شدن درب را میدهد. برخی از مشخصات این جک پارکینگی که میتوانیم نام ببریم این است که جزء باکیفیتترین جکهای تولید داخل میباشد. یک لامپ چشمک زن نارنجی است که بر روی درب اتوماتیک نصب می شود تا عابرین را از وضعیت فعلی درب آگاه سازد . در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن درب اتوماتیک توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی درب اتوماتیک آگاه می سازد. دسته بندی دربهای اتوماتیک به عوامل مختلفی مانند مکانیزم عملکرد و نوع جک وابسته است. اپراتور این دربها طوری طراحی گردیده كه نیازی به تعویض درب نبوده و تقریبا قابل نصب بر روی هر نوع درب لولایی میباشند و توانایی باز و بسته كردن دربها را به داخل و خارج را دارند. این دربها بیشترین شباهت را به دربهای دستی دارند.

راه حل دیگر اینکه بدون هیچ پیش بینی برای درب نفر رو ، درب پارکینگ اتوماتیک گردد ولی برای هربار عبور عابر پیاده، نمی توان از کلید استفاده کرد و نیاز به ریموت است كه هزينه بربوده و باز شدن آن كند است و اگر به هر علتي برق قطع شود يا سيستم كنترل دچار مشكل شود فرد پياده نمي تواند وارد آن محل شود ضمن اينكه استهلاك بازو و مصرف برق بالا مي رود. اغلب این درب ها سنسورهای چشمی در بالای درب، قسمت بیرون و داخل ساختمان قرار میدهند، که با نزدیک شدن فرد یا هر وسیله حرکتی دیگر تشخیص میدهد که درب باز یا بسته شود. جک درب پارکینگ لایف life یکی از قوی ترین، قدیمی ترین و معتبرترین برندهای خارجی درب اتوماتیک می باشد که با توجه به کیفیت بسیار بالای خود توانسته بازار بسیار خوبی را در بین مخاطبان خاص خود به دست بیاورد. شرکت درسان جام، برند مطرح و شناختهشدهای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بیقیدوشرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورد اطمینان همگان میباشد.

مدلهای مختلف این برند جزو پر فروشترین ها در ایران می باشد که به دلیل سادگی نصب و کارایی مناسب محبوبیت فراوانی نیز دارد. در واقع زیرمجموعه کمپانی بزرگ فک ایتالیا است که به دلیل تعامل با این شرکت بخش های بسیاری از این دربازکن بی نظیر، همان قطعات جک فک باشند، مانند مدار فرمان، ماردون و تمامی اجزاء داخلی این دستگاه نیز از فناوری برند برتر فک ایتالیا استفاده می کند استفاده از کیفیت خوب و خلاقیت در طراحی از مشخصه های این جک پارکینگی جنیوس می باشد. بی شک یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین برندهای خارجی درب اتوماتیک فعال در عرصه جک درب پارکینگ می باشد و Faac تولید کننده ی جک بازویی، جک ریلی و راهبند ایتالیایی است هدف این شرکت تولید محصول قابل اعتماد ترین و امن ترین و با عمر طولانی است که تا امروز موفق بوده است. که کیفیت بالای قطعات آن و ظرافت فوق العاده در طراحی و ساخت، آن را تبدیل به یکی از ویژه ترین محصولات کرده است، جک اتوماتیک BFT ایتالیا یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع جک های بازویی ( هیدرولیک و الکترومکانیک) و انواع جک های ریلی (کشویی) می باشد که با داشتن بیشترین تنوع تولید در ساختار انواع جک هیدرولیک، دارای طیف گسترده ای از این نوع محصول برای انواع درب های پارکینگ می باشد.

جک درب پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد . درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی 4 لنگه دارند که به راحتی قابل باز و بسته شدن اند و در گذر زمان با کار کردن زیاد خراب نمیشوند و در حین کار کردن صدا نمیدهند. درسان جام تمامی محصولات وارداتی را، خود و تمامی محصولات داخلی را به وسیله کارخانه های تولیدی خود تهیه می نماید و از این رو خدمات پس از فروش را به راحتی انجام می دهد. در ادامع قصد داریم با چند تصویر گرافیکی به شما کمک کنیم تا تعداد فریم مورد نیاز خود را بشمارید. همانطور که متوجه شده اید با انواع تکنو درب روبه رو هستیم که میتوانیم از هر کدام آن ها در یک محیط خاص استفاده کنیم. همچنین کودکان و افرادی که دچار ضعف فیزیکی و جسمانی هستند نیز در باز و بسته کردن درب های قدیمی و دستگیره دار مشکل دارند.

دیدگاهتان را بنویسید