عنوان اصلی محتوا: از انواع درب اتوماتیک چه میدانید ؟

دربهای اتوماتیک تلسکوپی به گونهای است که که لنگههای درب به جای اینکه به سمت مخالف هم حرکت کنند، به یک طرف میروند. این نوع جکها تقریبا بر روی تمامی دربهای پارکینگی لولایی قابلیت نصب داشته و با محدودیت خاصی اجرا نمیگردد. جک برقی اتوماتیک الکترومکانیک یا گیربوکسی که بیشترین استفاده را در پارکینگ های منازل شخصی دارند، اساس کار جک دربازکن الکترومکانیکی براساس موتور و چرخ دنده های آنها می باشد که با جریان برق 220 ولت و در بعضی مدل ها 24 ولت کار می کنند. این مدل درب به گونهای عمل میکند که در زمان باز شدن پنلها به شکل کشویی بر روی ریلهایی که تا روی سقف کشیده شدهاند توسط موتور کشیده شده و حرکت کرده تا به شکل افقی زیر سقف قرار گیرند. درب اتوماتیک سکشنال به کمک تعدادی پنل با ابعاد استاندارد و با عرض مشخص و ریل هدایت کننده کناری و ریل اصلی موتور بر روی سقف تشکیل شده است. وقتی باز است، درب به خوبی در فضای سقف گاراژ شما قرار میگیرد و به شما امکان میدهد در عرض و ارتفاع برای هر نوع ماشینی، چه یک ماشین 4×4 یا یک ماشین جمعوجور کوچک، رانندگی کنید.

در نتیجه در محیطهایی که امکان وقوع خطر بالاست از دربهای پنوماتیک استفاده میشود. مضاف بر اینکه ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت عالی در کمترین زمان ممکن، خدمت ما به مشتریان عزیز خواهد بود. همچنین بدون دخالت دست یا نیروی مکانیکی، با ورود افراد به داخل کابین، درب اتوماتیک گردان شروع به چرخش میکند. یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد .

درب اتوماتیک به درب هایی گفته میشود که برعکس درب های معمولی بدون آنکه با دست باز و یا بسته شوند، توسط سیستم الکترومکانیکی هوشمندی که بر روی درب نسبت به حرکت حساس می شود و درب به صورت خودکار و اتوماتیک باز و بسته می شوند ، به زبان تخصصی مدار فرمان این نوع درب که مانند یک برد الکتریکی است، از طریق دریافت سیگنال حرکتی توسط سنسور ها به مدار فرمان در منتقل می شود. این حالت بدین معناست که درب باز شده و میتوان از آن عبور کرد. گفتنی است که سیماران را میتوان یکی از خوش نامان صنعت ساخت جک درب پارکینگ دانست. از جمله درب های خطی محسوب می گردد. پس این شاسی وزن بسیار بالایی را تحمل می کند و مهار و نصب آن بسیار با اهمیت و تخصصی است. این نوع از دربهای اتوماتیک دارای یک محفظه شیشهای است که با چرخش باعث جابجایی افراد داخل کابین میشود. عموماً از روغن غلیظ غیر قابل تراکم برای روند باز و بسته کردن این قبیل درب ها استفاده می شود که تقریباً هزینه نگهداری بالایی را برای مصرف کننده به همراه دارد.

بر خلاف محرکهای الکتریکی، هیچ سیم کشی ولتاژ بالایی در قاب درب پنوماتیک وجود ندارد. درب های پنوماتیک با استفاده از فشار گاز یا فشار باد کار کرده و انرژی باد را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. اگر قصد نصب درب اتوماتیک در محیطهای پرخطر را دارید و یا نیاز است تا در یک مکان چندین درب نصب شود، درب های پنوماتیک انتخاب بهتری میباشد. درب اتوماتیک شیشه ای سویینگ یا همان درب اتوماتیک لولایی به صورت لولایی باز و بسته می شود و با برق به صورت اتوماتیک کار می کنند. با این حال این درب ها فقط برای مراجعه کنندگان سودمند نیست. نحوه عملکرد درب آکاردئونی یا اتوبوسی به این صورت است که دو لت به هم پیوسته از وسط خم شده و در یک گوشه قرار میگیرد. یکی از برترین ویژگیهای درب اتوماتیک تبریز گیت افزودن ظرافت، زیبایی و پرستیژ برای اماکن تجاری و مسکونی میباشد. همچنین برای ورودی منازل و یا ویلای خود میتوانید این مدل درب را اولویت خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید