درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

درب کشویی شیشه ای اتوماتیک راه حل های سفارشی برای پاسخگویی به همه چالش ها و انتظارات برای ورود، خروج و عبور ایمن و بدون مانع ارائه می دهد. مثلا اگر درب اتوماتیک را برای یک فروشگاه زنجیرهای بزرگ یا بانک میخواهد حتما باید از موتورهای الکترونیکی قوی استفاده کنید. درب کشویی شیشه ای اتوماتیک یک راه حل مدرن ورودی برای ساختمان های عمومی، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مراکز خرید، بانک ها، بیمارستان ها و مراقبت های مسکونی برای سالمندان و معلولان ارائه می دهند. زمانی اگر یک ساختمان خیلی لوکس بود، در ورودی لابیاش را شیشهای اتوماتیک انتخاب میکردند اما امروزه دیگر مراجعان یک ساختمان یا واحد تجاری پرتردد، انتظار دارند که هنگام ورود یا خروج در برای آنها باز یا بسته شود. در حالیکه شاید یک فروشگاه لوازم خانگی لوکس تردد خیلی زیادی نداشته باشد، پس لازم نیست موتور قوی را انتخاب کند. شاید کمی قیمت آن زیاد باشد اما در عوض مزایایی دارد که میتواند بسیار برای دیگر مشتریان حائز اهمیت باشد. در بازار انواع و اقسام مدل درب شیشهای اتوماتیک وجود دارد که اگر بخواهید تمام آنها را از نظر بگذرانید، شاید لازم باشد ۱-۲ ماه وقت صرف کنید. اگر برای ساختمان در حال ساخت یا بازسازی یک مجموعه به درب اتوماتیک شیشهای نیاز دارید، بهتر است این مراحل و نکات خرید را در نظر بگیرید تا بعدا از انتخاب خود پشیمان نشوید.

اگر این هماهنگی به هر نحوی به هم بریزد برای کسانی که می خواهند از در عبور کند خطرناک خواهد بود و در ممکن است تا مدت طولانی بدون آنکه نیاز باشد باز بماند. با سرعت حرکت تا 3 متر در ثانیه با برخی از درها، چرخه عملیات را می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی کامل کرد و جو داخل را تا حد ممکن در تمام طول سال پایدار نگه داشت. معمولا افراد کم توان یا سالمندها دچار این مشکل میشوند و اگر متوجه شیشهای بودن درنباشند ممکن است با آن برخورد کنند. این درب ها، خصوصا انواع شیشه ای آن که در ساختمان های عمومی مورد استفاده می شوند، می توانند در هدر رفت گرما و سرمای ساختمان صرفه جویی کنند. درب کشویی شیشه ای اتوماتیک درجه راحتی بیشتری را تضمین می کنند زیرا می توانند بدون تماس باز و بسته شوند. چرا که دارای کاربردهای و مشخصههای بیشتری میباشند.

چرا که هر کدام از این دربها دارای مشخصههای خود میباشند و هر دو درب برای عموم قابل قبول و مناسب میباشند اما باید توجه کنید که اگر درهای دستی یا اتوماتیک به درستی نگهداری نشوند، هر دو این گزینه به طور بالقوه خطرناک میشوند. این دربها میتوانند از یک یا دو طرف باز و بسته شوند. سنسورهای نوری دو طرف در امواج نوری محدوده مایکروویو یا ۱۰.۵ گیگاهرتز را تشخیص میدهند اما چون فقط حرکت حس میکنند اگر فرد تحرک زیادی نداشته باشد در باز نمیشود. درب یک لنگه نیز در بسیاری از ورودی پارکینگ ها استفاده می شود که می تواند به دلیل باشوندگی کامل برای یک طرف درب باشد. قبل از خرید درب اتوماتیک تهران برای اماکنی چون هتلها، رستورانها یا سایر اماکن، باید درک درستی از قوانین و استانداردهایی که تعریف شدهاند، داشته باشید. لزوم کمک از تعمیرکار تخصصی: اگر درب اتوماتیک به هر دلیلی خراب شود، نمیتوانید تعمیر آن را به هر کسی بسپارید؛ زیرا سیستم الکترونیکی مرکزی آن، باید توسط تعمیرکار متخصصی تعمیر شو، بنابراین قبل از خرید این هزینههای جانبی را هم در نظر بگیرید. بعد از اینکه سوالهایی که در قسمت قبل گفتیم را از خودتان پرسیدید، بر حسب اینکه کاربری و ترافیک تردد درب مورد نظرتان چقدر است باید به برندها و سازندگان درب شیشه ای اتوماتیک توجه کنید.

ترافیک و تعدد مراجعان چقدر است؟ محدوده درگاه چقدر مساحت دارد؟ وقتی که در قسمت درگاه ورودی ساختمان یا واحد محدودیت فضا داشته باشیم، از درب اتوماتیک شیشهای تاشو استفاده میکنیم. کاهش آلودگی هوایی: وقتی در اتوماتیک خودبهخود بسته میشود گرد و غبار وارد ساختمان نمیشود به علاوه میتوان از سیستمهای ایجاد هوا هم استفاده کرد و این جریان هوا انواع حشرات موزی را از ساختمان دور میکند. موتور الکتریکی در اکثر موارد برای سیستمهای درب اتوماتیک از نوع تکفاز میباشد . درب کشویی شیشه ای اتوماتیک در ترکیب با پیشرفتهترین سیستمهای کنترل دسترسی، تعیین میکنند که چه کسی مجاز به دسترسی است، از مسیرهای فرار محافظت میکند و دسترسی بدون مانع را تضمین میکند. سنسور فشار: اطراف درب شیشهای اتوکاتیک اجزایی به نام تشکهای کنترل نصب میشوند که به تغییر وزن و فشار حساساندو درنتیجه هنگامی که کسی روی این سنسورها حرکت کند، باز و بسته شدن در، انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید