درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

این نوع درب برای فروشگاه ها و اماكنی كه بازشوی آنها در یكی از اضلاع آن باشد و یا در ورودی های معمولی برای داشتن تنوع در فرم ورودی و زیبایی خاص در معماری بنا ، طراحی گردیده است.حركت این درب ها نیز به صورت خطی می باشد ولی با این تفاوت كه لنگه دربها باهم یك زاویه ای را تشكیل میدهند كه این زاویه میتواند از 90 درجه الی 175 درجه متغیر باشد. قالب و فرم این دربها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن دربها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. نیروی حرکتی بر اساس استاندارد EN12445 و با استفاده از مانیتورینگ الکترونیک موتور، کنترل می گردد تا بالاترین میزان امنیت را فراهم آورد. اغلب برنامههایی که نیاز به امنیت و همچنین شفافیت بالا دارند، مانند: ویترین مغازه، ویترین فروشگاه، نمایشگاه، بانک و غیره از این طراحی خاص در درب اتوماتیک، بهره برداری خواهند نمود. چرا که مشتریان دیگر لازم نخواهند داشت که برای باز نمودن درب از دستهای خود استفاده نمایند.

همچنین با کنترل جریان ترافیک وسیله نقلیه، محیط زیست به طور چشمگیری بهبود می یابد و دسترسی خودرو به درهای پر استفاده را آسان می کند. جک پارکینگ زومر twist-200E قابل استفاده برای ورودی های یک طرفه راست یا چپ و همین طور دو طرفه است. طراحی درب کرکره پلی کربنات و درب کرکره رول گیتر به طور خاص بوده و عمدتا هدف از طراحی و تولید آنها، تجارت منحصر بفرد میباشد. عایق بودن و مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف جوی از دیگر عناصر تاثیرگذار در خرید این درب اتوماتیک ، میباشد. بحث نصب جک پارکینگی یکی از موارد مهم در هنگام خرید است که در کمتر فروشگاه اینترنتی ای قابل اجرا می باشد. درب اتوماتیک، فروشگاه را امنتر و عبور و مرور در آن را بی سر و صداتر میکند. درب های اتومات متحرک فروشگاه ها، بانک ها، پارکینگ منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی، مراکز خدماتی و بیمارستان ها، از جمله مکان هایی هستند که از درب اتوماتیک برای ورود و خروج، در آن ها استفاده شده است. از درب برقی کرکره ای بیشتر در اماکن تجاری و پارکینگ خانه های استفاده می شود. امروزه یکی از پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و به چند دسته مختلف تقسیم می شوند و نسبت به نوع کاربرد متفاوت می باشد .این درب ها عمدتاً نفررو بوده و عملكرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماكن باعث تكریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود می آورد.

برای درب هایی که تردد آنها در روز بالاتر است مانند مجتمع ها و پارکینگ های بزرگ از جک های پارکینگ هیدرولیک استفاده کنید زیرا تردد این جک ها نامحدود است و در اثر بازو بسته شدن مکرر داغ نمی کند و خراب نمیشود،البته قیمت این نوع جک ها بسیار گرانتر است. اما در این گزینه به علت وجود لتهای ثابت از درب چهار لت استفاده میشود . طرحهای نوآورانه و چندین گزینه برای شخصیسازی به شما امکان میدهد تا مولفهها را متناسب با پروژه شما تنظیم کنند. این جک دو سرعته میباشد که از برخورد محکم دربها جلوگیری کرده و صدای تولید شده در محیط را کاهش میدهد. در روش اول باید روی مدار فرمان درب پارکینگ خود دکمه­ تایم را چند ثانیه نگهدارید تا زمانی که چراغ شروع به چشمک زدن کند این دکمه اولین دکمه از سمت چپ و پایین مدار میباشد. در گذشته برای عبور و مرور در مکانهای عمومی باید از دربهای سنتی استفاده میشد. نور خورشید استفاده از نور مصنوعی را به حداقل رسانده و در نتیجه هزینه انرژی کمتری را در بر دارد.

در نتیجه، درها و پارتیشنهای شیشهای که مقدار زیادی نور طبیعی به یک فضا میدهند ، در واقع ریتم شبانه روزی سالم را ترویج میکنند. جالب است که مطالعات نشان داده که مدت زمان صرف شده در نور مصنوعی، بر چرخه خواب تأثیر منفی میگذارد. حالا که با مشکلات مختلف و متداول درب های اتوماتیک آشنا شدیم بد نیست به این مسئله اشاره کنیم که تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به جنس درب کار حساسی می باشد و نیازمند صرف وقت است. توجه به برخی از نکات در این خرید هوشمندانه بسیار حائز اهمیت است. برای خرید جک پارکینگ اتوماتیک معیار های زیادی وجود دارد می توانیم با خوان مقاله نکات خرید قبل از خریدن جک پارکینگی انتخاب مناسب با بودجه و ساختمان خود را داشته باشید جک پارکینگی توانا ماشین یکی از بهترین برند های بازار و جزو پرفروش ترین جک ها پارکینگی می باشد در ادامه به مشخصات آن می پردازیم . فرقی نمی کند بانک، مراکز خرید و فروشگاه، فرودگاه یا یک ساختمان مسکونی چندطبقه و حتی در بسیاری از ورودی لابی های مجتمع های مسکونی از در اتوماتیک استفاده می شود تا همه و مخصوصا خردسالان یا افراد ناتوان و مسن هم بهراحتی بتوانند عبور و مرور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید