درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

کنتاکتهای بسته بیشتر جهت اتصال به چشمی و یا شاسی استپ و ورودی لمیت سوییچها استفاده می شود کنتاکتهای باز بیشتر مواقع برای ورودی فرمانها مناسب است بطور مثال باز شدن دو بازو و یا باز شدن یک لنگه از درب اتوماتیک بازویی . اتوماتیک دربهای کشویی خودکار از شرکت سایبان دُرسالهاست که در بسیاری از بخشها و در طیف گستردهای از ساختمانها با موفقیت زیادی مورد استفاده قرار گرفتهاند. در این شرایط بسیاری از مصرف کننده ها ترجیح داده اند به جای استفاده از این محصولات خارجی از مدل های با کیفیت ایرانی استفاده کنند که تقریبا هزینه خرید آنها نصف مدلهای غیر ایرانی بوده است. متریال و موادی که برای ساخت انواع مختلف درب های اتوماتیک به کار برده می شود متفاوت بوده و با توجه به اینکه از چه فرایند و تکنولوژی برای ساخت درب اتوماتیک استفاده شده باشد یک درب اتوماتیک بسیار با کیفیت و خاص عرضه می گردد. برای این گونه درب ها نیاز به جک درب پارکینگ دو لنگه کامل است تا یک بازو سمت چپ درب و بازوی دیگر در سمت راست نصب گردد.

پس هنگام خرید تردد ساختمان خود را در نظر داشته و با توجه به آن اطلاعات، جک پارکینگی مورد نظر خودتان را تهیه نمایید. در نهایت، استفاده از درب اتوماتیک بر ارزش فروشگاه شما میافزاید و ارزش آن را در فروش مجدد افزایش میدهد. این نوع جک پارکینگی قدرت بسیار بالایی داشته و حرکت آرام و بدون لرزش در را فراهم می کند. اگر درب پارکینگ ساختمانی زیر اعداد یاد شده و تردد کمتر از 20 واحد بود می تواند از هر جک درب پارکینگ استفاده نماید در غیر این صورت باید بر اساس وزن و طول درب یک گزینه مناسب انتخاب نمود. تمام این اتفاقات در کمتر از یک ثانیه اتفاق می افتد و به این صورت است که بلافاصله پس از رسیدن به درب اتوماتیک، به سرعت درب باز شده وبا عبور شما بسته می شود. ایمنی آتش نشانی یک اقدام ایمنی آزمایش شده در هنگام آتش سوزی هستند.

درب شیشه ای اتوماتیک را با توجه به اندازه دهنه در می توان انتخاب کرد که رایج ترین مدل درب شیشه ای، درب کشویی است. پرمصرف ترین، کم خرج ترین سیستم دربازکن پارکینگی از همین سیستم استفاده میکند. از پر استفاده ترین و پر اصحلاک ترین لوازم جانبی و قطعات درب اتوماتیک می توان به چشمی پارکینگ و مدار فرمان درب اتوماتیک و فلاشر و انواع گیرنده ریموتی و خود ریموت کنترل اشاره کرد. جک درب با استفاده از نیروی مکانیکی فعالیت میکند. با توجه به مزایای فراوان آن برای عبور و مرور افراد و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی این درب های کشویی امروزه جایگزین درب های قدیمی شده اند. آن هم به این صورت که زمانی که پس از بسته شدن درب ضامن قفل فعال می شود عموماً میله ای فلزی از قفل بیرون زده و هنگر های (غلتکهای نگه دارنده و حرکت دهندهی لت های در اتوماتیک بر روی ریل) اپراتور را گرفته و قفل می کند. فریم و شیشه های در برقی را شما پس از نصب و تکمیل یراق الات به عنوان اخرین نتیجه ای است که شما مشاهده می کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما عزیزان این است تا با دقت زیاد و پس از تحقیق فراوان اقدام به خرید انواع دربهای اتوماتیک کنید تا از خرید خود راضی باشید زیرا خرید این نوع درب یک خرید دراز مدت است.

از کسب و کار خود با درب های کرکره ای دستی و الکترونیکی ما محافظت کنید که برای محافظت از محل، کارکنان و سهام شما طراحی شده است. برای یک نمای زیبا و بی عیب، طراحی کرکره داخلی انتخاب مناسبی است. در انتخاب درب کرکره ای باید به نوع تیغه کرکره برقی دقت کافی را داشته باشید زیرا تیغه کرکره برقی تاثیر مستقیمی بر عملکرد و میزان سر و صدای درب کرکره ای در هنگام باز و بسته شدن دارد. در سوپرمارکت ها، هتل ها و نمایندگی های خودرو و همچنین در ادارات دولتی و بیمارستان ها، این درب ها به عنوان ورودی دعوت کننده و قابل دسترس عمل می کنند. این درب ها از ترکیب و بکار گیری سنسور ها و چشمی ها و سوییچ و… اما مورد بزرگ خریداران این است که اکثر این گارانتی ها در محل نصب انجام نمی شود و چون ممکن مصرف کننده علت خرابی را نداند در برطرف کردن مشکل مستاصل بماند. یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت درب اتوماتیک، قطعات بکار رفته در آن است.

دیدگاهتان را بنویسید