درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

برای نمونه ساختمان هایی که در طبقه همکف و یا در زیر زمین پارکینگ دارند بیشترین استفاده را از این نوع درب پارکینگی دارند. خرابی درب اتوماتیک به شکلی که درب های باز یا بسته نشوند، در مورد جک های بازویی نیز صدق می کند که تشخیص این موضوع توسط کارشناس مربوطه انجام می شود. اگر چشمی درب مانعی را احساس کند، بسته شدن درب را متوقف می کند و بر اساس نوعی که طراحی شده، از آسیب به وسیله نقلیه و یا شخصی که در مسیر درب قرار دارد جلوگیری مینماید. چشمی ها با توجه به ولتاژ و اندازه در دسته بندی می شوند چرا که این سیگنال ارسالی نباید در اثر فاصله از بین برود بلکه باید تنها به وسیله مانع قطع شود. البته در معماری مدرن درب های اتوماتیک تنها برای راحتی و تسهیل ورود و خروج از ساختمان ها یا حتی وسیله تامین امنیت و حفاظت از ساختمان در مقابل ورود غریبه ها نیستند که به نوعی بخشی از نما و هویت ساختمان محسوب می شوند. درب اتوماتیک، به نوعی از درب گفته می شود که با استفاده از تجهیزات پیشرفته، نزدیک شدن اشخاص و وسایل نقلیه را تشخیص می دهد و درب را به طور خودکار باز و بسته می کند.

در ساخت کرکره برقی از تیغه های مخصوص، موتور و سایر تجهیزات استفاده می شود و به طور کلی می توان گفت تفاوت آن ها در نوع تیغه ها و موتور می باشد. به این موضوع دقت کرده اید که روزانه از چه مقدار درب هایی گذر می کنید؟ زمانی که شخصی بخواهد با فشار وارد شود با کشیدن لت های متحرک درب کشویی به طرفین می تواند آن را باز کرده و وارد شود . باید گفت که منظور از تکنو درب همان درب های توماتیک است که به صورت عامیانه افراد از آن استفاده می کنند. میتوان گفت که از زمانی که انسان های اولیه زندگی می کرده اند، درب هم قدمت داشته. فروش و نصب کرکره برقی در تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی در ایمن صنعت ( سازه تک ) شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کار شناسان ما جهت اطلاع از قیمت ها و راهنمایی در انتخاب نوع کرکره برقی خود تماس حاصل فرمایید. ما یک سیستم انلاین طراحی کردیم که شما می تونین با مراجعه به اون ابعاد درب اتوماتیک , اپراتور و سایر اطلاعاتی که سیستم ازتون میخواد رو وارد کنین و بعد در نهایت و در مدت زمانی بسیار کوتاه قیمت به شما ارائه داده میشه.

شما میتوانید بهترین و متنوع ترین درب های اتوماتیک را با طراحی های ویژه مشاهده کنید. خیلی از این درها هم امکان استفاده از حداکثر فضای موجود را به شما می دهند و نسبت به آن لنگه های آهنی بزرگ و پهن کمتر فضاهای ساختمان و پیادهرو رو اشغال می کنند. امروزه هم با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم درب های اتوماتیک طراحی و ساخته شده اند که به صورت چشمی و حسی درب را باز و بسته می کنند. درب های اتوماتیک در انواع و ابعاد مختلف طراحی شده اند و برای هر ساختمان و فضایی ضروری هستند. البته تیغه آلومینیوم با توجه به طراحی 2 جداره خود تغییر فرم و خرابی خیلی کمتری دارد. در این راستا شرکت rti1 انواع تکنو درب را با بهترنی و با کیفیت ترین محصولات و قطعات تولید کرده و در بازار عرضه می کند. بهتر است در ایام تعطیلی که معمولاً خانواده ها به مسافرت می روند افراد ساکن ساختمان در شب هنگام درب اتوماتیک را قفل کرده و از قفل دستی آن استفاده نمایند. حقیقت این است که ساختار درب اتوماتیک خیلی پیچیده نیست آن ها دارای سنسور و یک مدار الکتریکی کنترل کننده هستند که به صورت خودکار هر موجود متحرکی که به آن ها نزدیک شود شناسایی می شود و توسط اپراتور در باز می شود.

که علاوه بر سهولت در کاربرد آن دارای کیفیت بالایی نیز می باشد . افراد با توجه به شرایط و مزایا و معایب کرکره اتوماتیک اقدام به نصب کرکره برقی می نمایند. قبل از اینکه بخواهیم وارد بحث قیمت درب کرکره ای برای مغازه و درب کرکره پارکینگ شویم باید بگوییم که امنیت انواع کرکره برقی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. به عبارت دیگر در رابطه با جک پارکینگی باید بگوییم که جک پارکینگی وسیلهای اتوماتیک جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ منازل، اماکن عمومی و خصوصی میباشد. درب اتوماتیک برقی یکی از پرکاربردترین و مورد استفاده ترین وسایل در تمامی اماکن ( از منازل فروشگاهی تا کارخانه ها و فروشگاه های پر تردد ) میباشد که ویژگی هایی مانند : زیبایی ظاهری , سهولت کار و … مزیت اصلی کرکره برقی این است که امنیت محل کار و یا پارکینگ و امثالهم را تامین میکند. به این معنی که در زمان باز شدن درب، درب روی دیوار کناری قرار میگیرد و می بایست فضایی به اندازه کل ورودی برای باز شوندگی درب ریلی در کنار آن مهیا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید