درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

از گذشته تا به حال، مردم از سایبان ها برای در امان ماندن از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می کردند، که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، سایبان برقی با امکانات بیشتری نسبت به سایبان های معمولی وارد بازار شد. این محصول دارای زیبایی دو چندان نسبت به سازه های آهنی و حتی درب شیشه سکوریت می باشد.استفاده از درها در جلوگیری از اتلاف انرژی نقش بسزایی دارد. امکان نصب سیستم گرمایشی و سرمایشی در زیر سایبان برقی وجود دارد. این مدل بر روی دربهایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی بار و بسته میشوند. اگر می خواهید جلوه بصری به فروشگاه شما بدهد و یا اینکه برای درب های ورودی راهروهای خانه های آپارتمانی خود نیاز به یک درب اتوماتیکی دارید به شما توصیه می کنیم از درب های شیشه ای با چشم های حسگر بهره بگیرید. بسیاری از فروشگاه ها، بانک ها، مغازه ها و خانه ها برای بالا بردن امنیت، اقدام به خرید کرکره برقی می کنند. کرکره برقی علاوه بر امنیت بالایی که ایجاد می کند، بسیار زیبا هستند و استفاده از آن ها نیز بسیار آسان است؛ به همین دلیل دیگر کسی از کرکره های ساده استفاده نمی کند و اکثر افراد اقدام به خرید کرکره برقی می کنند.

به همین خاطر استفاده از این نوع درب برای مکان هایی که فضای کمی در دسترس است بسیار مناسب می باشد. تاثیرگذارترین عامل در قیمت خرید کرکره برقی، موتور کرکره برقی است. موتور سانترال به دلیل اینکه نصب آن ها سخت تر است و قیمت بالاتری دارد، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در کرکره هایی با عرض زیاد و تردد بالا کاربرد، از موتور ساید استفاده می شود. این درب از طریق چشمی های بکار رفته در آن فرمان باز شدن را به برد می فرستد و برد دستگاه فرمان را به الکترو موتور داده و موتور نیز نیرو لازمه را ایجاد کرده و درب توسط تسمه ها و قرقره ها شروع به حرکت می کند. همچنین میتوان با کمک یک کد از داخل یا به وسیله یک کنترل از راه دور. این نوع موتور با کیفیت، در داخل لوله نصب می شود. نکته مهم دیگر در خصوص درب های اتوماتیک و کاربرد آن ها، افزایش راحتی رفت و آمد در ساختمان هایی است که تردد و رفت و آمد بالایی دارند. درب اتوماتیک شیشه ای که از محبوبیت بالایی در سراسر دنیا برخوردار می باشد، به صورت خودکار باز و بسته می شود. زیرا در درب های تلسکوپی میتوان از ۷۰ درصد فضا برای ورود و خروج استفاده کرد اما در درب های کشویی این میزان به ۵۰ درصد میرسد.

بعضی از انواع سایبان برقی مانند سایبان برقی آفرود، که مناسب مسافرت هستند، کاربرد محدودتری دارند؛ اما در این بین برخی دیگر از انواع سایبان برقی، قابلیت استفاده در اکثر محیط ها را دارند. کاربرد کرکره برقیهای دارای تیغه پلی کربنات، در اماکنی میباشد که به امنیت بیشتری نیاز دارند، مانند صرافیها و طلافروشیها. به طور معمول جک های کنترلی اقتصادی و میان قیمت قدرتی معادل 350 تا 400 کیلوگرم در هر لنگه دارند و مناسب درب هایی با عرض 2 متر هستند. همچنین موتور تیوبلار، فضای کمتری را اشغال می کند و چون قیمت مناسبی دارد، هزینه خرید کرکره برقی را کاهش می دهد. از جمله نکاتی که در زمان خرید کرکره برقی باید به آن اشاره کنیم، رنگ و موتور کرکره برقی است. این موتور، متداول ترین نوع موتور کرکره برقی در بازار است که در مکان هایی با تردد متوسط و با عرض و وزن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از درب های اتوماتیک سبب شد که بسیاری از افراد بتوانند بدون هیچ دغدغه ای از دزدیده شدن اموال خود، با مدرن کردن درب های ورودی ساختمان ها زیبایی منحصر به فردی را به فضا ببخشند. درب های اتوماتیک به ویژه در مناطقی که روزانه افراد زیادی عبور و مرور دارند بسیار مفید هستند.

مزیت اصلی این نوع موتور کرکره برقی، سرعت بالای آن ها در حرکت است. موتور کرکره برقی، مغز متفکر کرکره های برقی به حساب میاید و وظیفه اصلی آن کنترل عملکرد و کارایی کرکره است. اگر قصد خرید کرکره برقی، انواع سایبان برقی، موتور کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای را دارید، بهتر است به تولیدکننده این لوازم، یعنی متین هوشنمند مراجعه کنید. موتور کرکره برقی در سه نوع تولید می شوند؛ که در زمان خرید کرکره برقی باید حتما به نوع موتور کرکره برقی توجه کنیم. جک برقی اتوماتیک الکترومکانیک یا گیربوکسی که بیشترین استفاده را در پارکینگ های منازل شخصی دارند، اساس کار جک دربازکن الکترومکانیکی براساس موتور و چرخ دنده های آنها می باشد که با جریان برق 220 ولت و در بعضی مدل ها 24 ولت کار می کنند. به دلیل زیبایی، جذابیت و ایجاد محیط امن، از انواع سایبان برقی در هتل ها، مغازه ها، ساختمان ها، کافه رستوران ها و ویلاها استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید