درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

رایجترین نوع درب اتوماتیک در کشور ما نوع کرکره ای آن می باشد که برای دربهای فروشگاه ها، مجتمع های پارکینگی و آپارتمان ها و حتی خانه های کوچک استفاده می شود. فرقی نمی کند بانک، مراکز خرید و فروشگاه، فرودگاه یا یک ساختمان مسکونی چندطبقه و حتی در بسیاری از ورودی لابی های مجتمع های مسکونی از در اتوماتیک استفاده می شود تا همه و مخصوصا خردسالان یا افراد ناتوان و مسن هم بهراحتی بتوانند عبور و مرور کنند. به عنوان مثال، برای برخی از افراد که باز کردن درب و سپس بستن مجدد آن غیرممکن است مانند استفاده کنندگان از ویلچر، کودکان، افراد مسن یا افراد معلول، درب های اتوماتیک می تواند نقش مهمی در راحتی آنها داشته باشد. به عبارتی دیگر به جای استفاده از ریموت کنترل های معمول می توان آنها را بادستگاه های هوشمند همچون تلفن همراه مدیریت کرد. البته حواستان باشید درب های کنترلی برای کار کردن حتما به نیروی برق نیاز دارند و اگر کار نمی کنند ممکن است ایراد ناشی از قطعی برق ساختمان باشد و همیشه چک کنید اگر برق ساختمان قطع نشده و اتصال و سیمکشی های برق هم سالم است، با یک تکنسین تماس بگیرد تا دیگر بخشها را کنترل و ایراد را برطرف کند.

سیستم درب های تلسکوپی کشویی به گونه ای طراحی شده اند که برگ های عقب همراه با نیمی از سرعت برگ های جلو حرکت می کنند. به دلیل داشتن چهار برگ متحرک به جای دو برگ ، در فضای محدود می توانید از راحتی بیشتری برخوردار شوید. درب برقی استیل به دلیل داشتن خاصیت ضد زنگ و ضد خش بودن کاربرد و استفاده روز افزونی را دارد بخصوص که در مناطقی که رطوبت بالا وجود دارد اکیدا استفاده از این نوع درب توصیه می شود. همچنین قیمت موتور درب برقی که ممکن است در حین سرویس و تعمیرات نیازمند به تعویض داشته باشد، بسته به اینکه قرار است چه میزان وزن را تحمل کند و حرکت بدهد و آیا دارای سیستم های تشخیص مانع زیر درب و تشخیص قفل بودن درب هست یا خیر متفاوت خواهد بود. موتور dc خود دارای UPS بوده و نیاز ما به باطری خارجی را برطرف مینماید. در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون، می توان در تردد بسیار بالا از موتور کِشنده برای درب سکشنال پارکینگ استفاده کرد.

هر چقدر میزان تردد در ساختمانها زیاد باشد می بایست از جک درب پارکینگ بهتر و قوی تری استفاده نمود.ساختمانی با حداکثر ۲۰ یا ۳۰ واحد تردد خودرو می تواند از درب های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع های مسکونی یا تجاری با تردد بسیار بالا سیستمهای هیدرولیکی پیشنهاد می شوند. درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی معمولاً در محل هایی با عرض و فضای کم و ظرفیت عبور و مرور بالا، مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که میدانید، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تحت تاثیر پارامترهای مختلفی تعیین میشود. قیمت پایین درب اتوماتیک سریع دارای سیستم استهلاک ضربه بوده و در به صورت ملایم و بی صدا به پایین برخورد می کند. این نوع درب برای فروشگاه ها و اماكنی كه بازشوی آنها در یكی از اضلاع آن باشد و یا در ورودی های معمولی برای داشتن تنوع در فرم ورودی و زیبایی خاص در معماری بنا ، طراحی گردیده است.حركت این درب ها نیز به صورت خطی می باشد ولی با این تفاوت كه لنگه دربها باهم یك زاویه ای را تشكیل میدهند كه این زاویه میتواند از 90 درجه الی 175 درجه متغیر باشد. مدار كنترل این درب ها نیز مانند مدل های پیشین كاملاً توسط كاربر و نصاب قابل برنامه ریزی و كنترل می باشد و همچنین امكان نصب تسط شیشه های 10 میلی متر و دوجداره امكان پذیر می باشد.

این درب در اکثر مکان های تجاری و اداری و فروشگاه های زنجیره ای و همچنین درب فروشگاه ها و مغازه ها استفاده می شود. اگر شما فروشگاهی دارید که باید به مشتریان در داخل و بیرون از فروشگاه رسیدگی کنید، درب اتوماتیک در سهولت رفتوآمد شما بسیار مؤثر خواهد بود. با نصب درب اتوماتیک بهعنوان درب ورودی فروشگاه، مشتریان با سهولت بیشتری وارد فروشگاه میشوند، علاوه بر این، درب اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که در ادامه برایتان شرح میدهیم. اکثر درب های اتوماتیک دارای سیستم قفل هستند که به کاربر امکان کنترل بیشتر، افزایش ایمنی و احساس امنیت بیشتری را می دهند. این درب ها باعث می شود تا امکان ورود و خروج سرما و گرما به این مکان ها وجود نداشته و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. این سیستم های ورودی امن به طور خاص برای خروج اضطراری طراحی شده اند اما می توانند در ورودی های معمولی نیز استفاده شوند. انواع مختلف درب های اتوماتیک معرفی شده در این مطلب نیازمند نصب دقیق و حرفه ای می باشند. تعمیر درب اتوماتیک کاری تخصصی بوده و باید به تکنسین های حرفه ای و متخصص واگذار گردد.

دیدگاهتان را بنویسید