درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

این نوع درب یکی از ساده ترین و بهترین نوع درب شیشه ای به شمار می رود؛ چرا که می توانید با استفاده از اپراتور آن، درب های لولایی قدیمی را هم اتوماتیک کنید. سرعت ترمز درب کشویی شیشه ای برای جلوگیری از به هم خوردن لت های درب قابل تنظیم باشد. آسایش – ویژگیهای طراحی مستمر از آبوهوا و در هم تنیدگی در درب های کشویی شیشه ای به خانه شما کمک میکند تا خانهتان را بدون پیشران نگه دارید و در مصرف انرژی صرفهجویی کنید. این همچنین به این معنی است که نیازی به قفلهای اضافی یا سیستمهای ایمنی ندارید.تا سارقان را از وارد شدن به مغازه خود دور نگه دارید . قیمت تجهیزات شیشه ای که در شرکت ایمن دُر تولید می شود بسیار به صرفه و مناسب است، به همین دلیل شما هزینه زیادی را پرداخت نخواهید کرد. شرکت ایمن در طی سال های طولانی که در زمینه تولید و نصب درب های Automatic شیشه ای فعالیت دارد و خدمات ارائه میدهد، دارای مشتریان بسیاری میباشد. آرامش ذهن – ساخت و ساز محکم و ایمن با نقاط قفل متعدد سطح امنیتی بیشتری را برای درب های شیشه ای کشویی ارائه می دهد.

دارای قفل الکترومانیکال و مرکز کنترل است، به دلیل تک لنگه و دو لنگه بودن دارای الکترومانیکال مناسب برای مکان هایی با عرض کم است. تطبیق پذیری – درب های کشویی شیشه ای در پیکربندی های تک و چند صفحه ای و همچنین اندازه های سفارشی موجود است. ممکن است ناهماهنگی و نقص هایی در عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک کشویی با توجه به میزان سرعت، زاویه واندازه اجسام و یا افراد در حال حرکت ، به وجود بیاید. اینکه در حال حاضر شرکتهای بسیاری اقدام به ارائه خدمات نصب درب Automatic نموده اند امری است که نمیتوان انکار نمود. دلیل این موضوع اقبال بسیارزیاد افراد نسبت به نصب درب Automatic در فضاهای گوناگون است.امامهم انتخاب صحیح کارگزار در این امر است. سهولت در تردد در مکان های عمومی پرتردد یکی از عواملی است که موجب شده است درب Automatic شیشه ای در بسیاری از امکان عمومی مورد استقبال فراوانی قرار بگیرد.

پیش از خرید درب اتوماتیک، باید حتما به شرایط محیطی که قرار است درب شیشهای در آن قرار بگیرد توجه کنید؛ سپس باتوجه به ویژگی دربهای اتوماتیک مختلف، بهترین انتخاب را داشته باشید. مناسب ترین سیستم درب کشویی شیشه ای اتوماتیک را می توان بر حسب نیاز از میان انبوهی از امکانات فنی و خلاقانه انتخاب کرد. سنسور مادون قرمز: این نوع سنسوربه اشعه مادون قرمز ناشی از حرارت حساس درب های کشویی شیشه ای می باشد و به آن سنسور حرارتی نیز گفته می شود. مهم ترین بخش درب شیشه ای کشویی اتوماتیک ، اپراتور آن می باشد که در برند های گوناگون موجود می باشد. درب های شیشه ای کشویی برقی انواع مختلفی دارد . درب شیشه ای کشویی فریم دار برقی انواع مختلف با رنگ های گوناکون بوده و معمولا از جنس آلومینیوم با پوشش آبکاری شده و یا روکش استیل می باشد. حتما شما هم هنگام وارد شدن به فروشگاه ها ، بانک ها، ادارات و خیلی مکان های دیگر با درب های کشویی شیشه ای گه به طور اتواتیک باز و بسته می شوند برخورد داشته اید به این نوع درب ها ، درب اتوماتیک شیشه ای کشویی گفته می شود. در هنگام قطع شدن برق به باتری متصل شود تا درب شیشه ای کشویی برقی به کار خود ادامه دهد.

بنابراین با توجه به انواع مختلف درب اتوماتیک، در هنگام خرید نوعی متناسب با ویژگیهای محل مورد نظرتان، انتخاب کنید. انتخاب وضعیت های اتوماتیک، دائم باز، دائم بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع و همچنین با نصب سیستم های كنترل تردد و یا ریموت كنترل و همچنین برنامه های زمانبندی در بعضی از اپراتورها برای كاربران امكانپذیر می باشد و انهارا را قادر به كنترل ورودها و خروج ها می سازد. پس از دریافت اقلام بازگشتی، ما پول کامل را به شما پرداخت می کنیم. امواج اولتراسونیک توسط فرستنده ارسال شده وحضور شئ توسط فرکانس برگشتی که توسط گیرنده دریافت می شود ،تشخیص داده می شود. فضایی که این نوع سنسور پوشش می دهد به صورت دایره ای است و حساسیت رادار را می توان با استفاده از تنظیم قدرت امواج فرستنده تغییر داد. از مزیت های سنسور ماورائ صوت میتوان به قابلیت تطابق با شرایط آب و هوایی و عدم حساسیت به تابش نور خورشید اشاره کرد.استفاده از این نوع سنسور امروزه در درب های کشویی برقی بسیار متداول می باشد. مهم ترین ایراد این نوع سنسور در درب های کشویی شیشه ای عدم توانایی شناسایی اشیا ثابت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید