درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

یکی از موارد مهمی که موجب میشود تا یک درب اتوماتیک به عنوان درب ارزان قیمت شناخته شود؛ ضمانتنامه و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک ارزان میباشد. جنس درب و نحوه باز شدن آن نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است عموما درب های شیشه ایی ورودی ساختمان ها ارزان تر از درب های بزرگ پارکینگ و درب های هیدرولیکی هستند. سیستم های حفاظتی گذر کنترل دراین مقاله شما را در ضمینه خرید جک درب پارکینگ راهنمایی خواهد کرد. امروز شرکت سازنده درب اتوماتیک باران دُر مفتخر است کلیه خدمات در زمینه طراحی ، نصب و اجرای درب پارکینگ (درب سکشنال ) را به شما عزیزان با بهترین کیفیت ارائه می دهد. زیرا وجود خدمات پس از فروش این اطمینان را به خریداران میدهد که بدون دغدغه و به وجود آمدن مشکلی، موارد احتمالی نقص و خرابی درب اتوماتیک رفع میگردد که تمامی این موارد در قیمت نهایی و تمامشده درب اتوماتیک تأثیرگذار میباشد. برای تعیین دقیق قیمت درب اتوماتیک بهتر است کارشناس اعزام شود تا بعد نقشه کشی بتواند قیمت درب اتوماتیک را اعلام نماید. است. برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک مواردی مانند عرض درب اتوماتیک، مدل موتور، هیدرولیکی یا الکترومکانیکی بودن، برند درب، و سایر موارد فنی است که پس از سفارش و محاسبه تمام موارد قیمت دقیق به شما اعلام می شود.

مردم اعلام کردند که در فروشگاهها و مراکز خرید دارای درب اتوماتیک، چون خروج با کیسههای خرید راحتتر است، تمایل بیشتری به خرید دارند. این یکی از دلایل اصلی است که باعث میشود تمام فروشگاههای مواد غذایی، درب اتوماتیک داشته باشند. بهکارگیری نوع مناسبی از درب اتوماتیک برای فروشگاهتان، فضایی حرفهای و مدرن را برایتان رقم میزند و باعث فراخوانی مشتریان به فروشگاه شما میشود. قوس این نوع درب ها به درخواست و سلیقه مشتری و با توجه به محل نصب درب تعیین می شود. استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند.

از این نوع درب ها عموما در اماکنی مانند هتل ها، فروشگاه ها، بانک ها مراکز خرید استفاده می شود. با این وجود افزایش بهرهوری انرژی با کاربرد درب اتوماتیک، برای هر آب و هوایی مناسب است چرا که به صورت ناخواسته از تبادل هوا بین محیط داخل و بیرون فروشگاه جلوگیری میشود. مکانیسم بسته شدن درب اتوماتیک، بسته به سنسورهای نصبشده بر روی درب متفاوت میباشد و از طرفی درب در کل روز بسته است و تنها با ورود و خروج مشتریان باز و بسته میشود. لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات درب اتوماتیک و سرویس درب اتوماتیک با توجه به نوع خرابی و قطعات مورد نیاز متفاوت می باشد. عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق آلات، نوع شیشه، متراژ پروژه و … درب اتوماتیک برقی کرکره ای یا کرکره برقی از جمله درب های اتوماتیک موجود در بازار هستند که به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. در این میان انتخاب یک جک درب پارکینگ مناسب ازجمله دغدغه های مشتریان در این زمینه می باشد. جک پارکینگی در دنیای جدید و مدرن ساخت و ساز، زیبایی و سهولت از یک طرف و بهینه سازی در مصرف انرژی از طرف دیگر موجب گردیده تا طراحان المان های یک ساختمان تغییراتی را در کار خود ایجاد نمایند.

امنیت شما برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل ما سیستم های جدبد خود را برای مسیرهای فرار ساختمان ارائه می دهیم. درب های اتوماتیک شیشه ای که معمولا در ساختمانها و بیمارستان ها و مراکز تجاری نصب می شود از انواع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی، درب اتوماتیک شیشه ای گردان و درب اتوماتیک گرد و نیم گرد برخوردار است که همگی آنها قابلیت کنترل هوشمند را دارا می باشند. درب اتوماتیک ابتدا از کشور های مدرن و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافت. با توجه به ماهیت این نوع درب ها (باز و بسته شدن اتوماتیک)، برقراری امنیت نیز یکی از مزایای این محصول پر کاربرد که از عناصر اصلی هر ساختمان به شمار می آید نیز می باشد. قیمت این نوع درب با توجه به نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن به مراتب گران تر از مدل های کشویی و معمولی می باشد. به طور کلی درب برقی کرکره ای نسبت به سایر درب های برقی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد. به صورت کلی توصیه ما این است که برای تعداد واحدهای پایین مثلا زیر ده واحد تردد می توان با خیال آسوده از جک برقی دو لنگه ایرانی استفاده کرد و در صورت تردد بیشتر از سیستمهای خارجی (ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی) بهره برد.

دیدگاهتان را بنویسید