درب برقی 🥇 بهترین قیمت بازار

این درب ریلی مجهز به موتوری میباشد که ساخت شرکت پروتکو میباشد و میتوانیم بگوییم که موتوری الکترومکانیکی میباشد با حرکت نرم و بی صدای که میتواند درب را با وزنی 500 کیلو گرم را جا به جا نماید این کار را به راحتی انجام میدهد و شایان ذکر است که دارای قابلیت دو زمانه میباشد و میتواند از محکم کوبیده شدن درب جلوگیری نماید. زمانی که یک فرد و یا یک خوررو جلوی فتوسل جک قرار گیرد، رله موجود در این چشمی تغییر وضعیت داده و اجازه بسته شدن درب اتوماتیک داده نمیشود و اگر که جک درب پارکینگ در حال بسته شدن باشد و چیزی جلو درب بیاید مدار کنترل جک درب پارکینگ فرمان باز شدن درب را میدهد. پیدایش درب اتوماتیک جهت راحتی و سهولت زندگی روزمره انسانها می باشد که در جابه جایی خودرو از پارکینگ به بیرون ویا بالعکس نیازی به پیاده شدن نیست و با زدن ریموت دربها باز می گردد و شما براحتی داخل یا خارج می شوید و فشار بازویی جک برقی امکان باز شدن دربها را در زمان بسته بودن از سارقان میگیرد. با راهنمایی گرفتن از مشاوران ما بهترین و کارآمد ترین درب را انتخاب نمایید.

برای خرید جک درب پارکینگ باید به نکاتی توجه کرد تا محصولی را انتخاب کنید که مناسب شرایط درب پارکینگ شما باشد تا در آینده جک ها زودتر از عمرشان خراب نشود و باعث آزار و اذیت شما نشوند. جک های پارکینگی 220 ولت به طور کلی ارزانتر و فراگیر ترند و قطعات یدکی آنها به وفور و با قیمت مناسب قابل خریداری می باشد. در حالت کلی در رابطه با این دو سری باید اشاره کنیم که دارای مشخصههایی همچون مناسب بودن برای دربهای تک و دو لنگه، دارای بدنه کاملا فلزی که در برابر خوردگی مقاوم میباشند و از شفتهای بلند و مقاوم برخوردار میباشند. به طور کلی ساختار هر درب پارکینگی با یکدیگر اختلاف دارد و قبل از خرید سیستم اتوماتیک برای آن می بایست درب پارکینگ را دید و با توجه به مشخصات آن جک برقی پارکینگی را انتخاب نمود. به طور کلی میتوان گفت امروزه انواع درهای اتوماتیک در اماکن مختلفی مانند مراکز اداری، تجاری، مسکونی، بیمارستان، هتل، مطب و … در برقی شیشه ای را می توان بهترین گزینه ممکن برای استفاده در اماکن پر رفت و آمد مانند مجتمع های تجاری، بانک ها، فروشگاه ها، هتل ها و…

به همین جهت در اماکن پر رفت و آمد مانند ساختمان ها و ادارات دولتی و خصوصی، مراکز درمانی و بهداشتی (مانند کلینیک ها، بیمارستان ها، مراکز نگهداری از سالمندان و بیمارهای معلول یا ناتوان، آزمایشگاه ها و مطب ها)، مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها، سوپر مارکت ها، مراکز تجاری و اداری، پارکینگ ها و… این درب ها علاوه بر ایجاد سهولت در رفت و آمد موجب صرفه جویی در فضا و کاهش مصرف انرژی نیز می گردند. این سیستم ها برای باز کردن درب در هنگام نزدیک شدن شخص به ورودی درب استفاده می شوند و پس از دور شدن از درب یا بعد از ورود، بسته می شوند. در حقیقت مدت زمان بین فشار دادن دکمه­ D برای اولین بار و دومین بار همان تایم ثبت شده در سیستم است. برعکس این عمل هم امکان پذیر است یعنی با قرار دادن این سوئیچ روی حالت OFF تایمر خاموش میشود. از طرفی ورودی درب اتوماتیک بهاندازهای گسترده است که صندلی چرخدار بهراحتی از آن عبور کند که این از جمله مشکلات با دربهای سنتی قدیمی بود. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به تکنولوژی که قرار است بر روی درب های مذکور اجرا شود، متریالی که برای ساخت درب های اتوماتیک استفاده می شود نیز بسیار متفاوت خواهد بود.

باید اشاره کنیم که جک پارکینگی فراز دارای قابلیت تکنولوژی بسته شدن سریع میباشد و همچنین قابلیت تحمل وزن ۳۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب را با طول 2/75 متر دارد. دارای حرکت نرم و بی صدایی میباشد. تفاوتی که در بین این دو مدل وجود دارد رنگ سوکتهای خروجی و محل قرارگیری ریسور ریموت میباشد که شاید در نگاه اول آن را متوجه شود. در مورد درب پارکینگ دو لنگه باید گفت این نوع درب پارکینگ بیشترین کاربرد را در نوع خود دارد. حتما همه شما درب پارکینگ را که اتوماتیک باشد، دیدهاید. درب های اتوماتیک کرکره ای بیشتر برای اماکنی مانند فروشگاه ها، درب های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند. تمام جک های پارکینگی ایرانی از این سیستم استفاده میکنند و به دلیل تکنولوژی ارزانی که دارند تعمیرپذیری آن آسان تر و سریع تر از مدل های دیگر است. در مواقعی که به یک سیستم مکانیکی برای خروج اضطراری نیاز است یا در مکانهایی که ممکن است نیاز به باز شدن کامل درب وجود داشته باشد ، اعم از ثابت یا متحرک ، برای عبور اجسام با اندازه بزرگ ، سری درهای کشویی تاشو برک اوت باران دُر گزینه مناسبی است .

دیدگاهتان را بنویسید