درب اتوماتیک پارکینگ – نصب درب اتوماتیک پارکینگ

نقطه اول انتخاب محل نصب جک بر روی چارچوب یا دیوار و نقطه دوم بر روی لنگه درب میباشد به همین علت برای تنظیم اولیه جکها، دربها را کاملا بسته و جکها را کاملا باز میکنیم و در نهایت حدود 50 میلی متر جکها را برای رگلاژهای بعدی به داخل میبریم. بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک تک لت بازشو عریض می باشد به شرط آنکه فضای مناسب جهت باز شدن درب , در سمت راست یا سمت چپ روی دیوار داشته باشید تا درب بتواند به سمت طرفیت حرکت نماید . 1) در حالتی که در باز است آن را ببندید . میتوانید که سرعت باز و بسته شدن این درب را تنظیم نمایید. از روی دفترچه ی راهنما براحتی خودتان هم میتوانید عملیات جابه جایی این قطعات نو با خراب را خودتان انجام دهید. ولی با قراردادن این سوئیچ روی ON هنگام قطع ارتباط چشمی ها درب می ایستد و بعد از برقراری ارتباط شرع به باز شدن می کند.

درهنگام اتصال برق به دستگاه میکروپرسسور یک تست داخلی انجام می دهد و LED نشانگر روی برد 2 چشمک آهسته و 2 چشمک سریع می زند. دگمه فشاری روی برد را چند لحظه فشار داده و رها میکنیم LED بمدت 10 ثانیه فلاش های آهسته می زند و نشان می دهد که وارد مرحله ” خودیادگیری کد ” شده ایم . اگر حافظه ریست شود LED به مدت 5 ثانیه روشن می ماند و بعد شروع به چشمک زدن سریع می کند تا نشان دهد که این مرحله کامل شده است . مورد استفاده فلاشر برای این است که افراد با توجه به نوع چشمک زدن فلاشر متوجه باز شدن و یا بسته شدن درب شوند . از سوپرمارکتها گرفته تا مدارس و بیمارستانها، همه و همه تقریبا هر روز از انواع مختلف این محصول استفاده میکنند. اتوماتیک در کلیه مکان ها امری طبیعی و بدیهی است با نصب و بهره برداری از درب اتوماتیک شیشهای در ورودی ساختمانهای مختلف مسکونی، اداری و تجاری و فروشگاهها، به زیبایی محیط خود میافزایید. کارکرد درب شیشه ای را میتوان به انواع مختلف تمام باز، نیمه باز، تمام بسته ( یا قفل )، اتوماتیک و حالت یک طرفه تنظیم نمود.

درسان جام با استفاده از چشمی های درجه یک و باکیفیتی که بر روی درب اتوماتیک نصب می نماید کارکرد صحیح درب اتوماتیک را تضمین می نماید. 3 – از جهت چرخش صحیح موتور مطمئن شوید . در دربهای اتوماتیک شیشهای تک لنگه و دو لنگه جعبه دنده از پیچ حلزونی و مهره متصل به آن تشکیل شده است که با حرکت مهره و چرخش پیچ درب کار میکند. دیپ موئیچ 3 : اگر درب باز شود و به انتها برسد در حالات استاندارد خود به خود بعد از طی زمان توقف تنظیم شده شروع به بسته شدن می کند با قراردادن این سوئیج روی ON این بسته شدن اتوماتیک غیر فعال می شود وتا زمانی که دستور بسته شدن صادر نگردیده است درب بسته نمی شود . جک های ترکیبی (ساخت کشور ایتالیا و ایران ) این مدل جک ها قطعات همچون موتور، گیربکس، سیم پیچ و بدنه و بلبرینگ ها ساخت کشور ایتالیا میباشد و برد و چشمی های فتوسل ، ریموت ها و متعلقات نصب ساخت شرکت های معتبر ایرانی میباشد .پیشنهاد میشود آپارتمانهای تا ۵ واحد اجرا و نصب شود.تردد اتومبیل نامحدود نمی باشد و تا روزی ۸۰ مرتبه بازو بسته شدن را در توان خود دارد .

در درب تلسکوپی 6 لت دار به این صورت است که2 لت ثابت بوده و 4 لت دیگر متحرک هستند و یک لت ثابت در سمت راست و یک لت ثابت در سمت چپ قرار دارد. اگر در هنگام توقف درب ارتباط چشمی ها قطع شود زمان توقف به یک چهارم کاهش می یابد . حداقل مقطع سیم برای سیم های برق موتور و لامپ های نشانگر 1/5 میلی متر مربع است و برای کابل های کنترل چشمی و شستی های دستی حداقل 5/0 میلی متر مربع می باشد .برای فواصل بیش از 20 متر توصیه می شود که از رله استفاده شود . با استفاده از گزینه های close یا open کلید LED3 را که مربوط به تنظیم سرعت درب اتوماتیک است، انتخاب می نماییم. 11.در فیلد جمع فاکتور عددی را که سیستم اعلام می نماید عدد نهائی قرار داد بدون کرایه با نصب در شهر تهران می باشد و در تاریخ 1397/9/30کرایه حمل نیز در سیستم درج میشود و شهرهای که دارای نمایندگی درب اتوماتیک ایپاکو می باشند نیز میتوانند انتخاب و خرید نمایند و کل دستگاه در محل تحویل بگیرند . جلوگیری از آسیب ها: درب اتوماتیک اگر در حال بسته شدن باشد و جسمی یا فردی یا اتومبیلی سر راهش مشاهده شود جک متوقف میشود که باعث میشود از خطرات احتمالی به افراد و خودرو جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید