درب اتوماتیک پارکینگ – نصب درب اتوماتیک پارکینگ

البته از نظر توان و قدرت تولیدی، موتور به کار رفته در این محصول موتوری نسبتا قدرتمند به شمار می آید.این موتور می تواند درب هایی با وزن 120 کیلوگرم در هر لنگه را به حرکت در آورد. اما گذشته از قدرت بسیار خوب درب اتوماتیک کشویی کابا مدل SLA، این محصول از اپراتوری بسیار قدرتمند بهره می برد و می تواند امکانات فراوانی را به کاربر ارائه بدهد. سبک و شکل در کاملا صفر تا صد به انتخاب شما است، اما سبک به کارگیری آن قدری متمایز است. این نوع درب، از شیشه های منحنی شکل ساخته شده که غالبا جهت هماهنگی سازی با معماری های خاص استفاده می گردند. این دربها بهطور اتفاقی باز نمیمانند و از این طریق، به شکل موثری اتلاف انرژی را میکاهند. موتور را به سوئیچ دیواری تغذیه کنید. با توجه به ولتاژ و نوسان های کشور ایران، از بهترین گزینه های منبع تغذیه در اپراتور کابااست؛ به گونه ای که منبع تغذیه دستگاه به راحتی دچار مشکل نخواهد شد. از آنجایی که هیچ انرژی و هزینه ای برای باز و بسته کردن درب نیاز نبود تقریباً با هزینه بسیار اندکی می تواند از آن ها استفاده کرد.

موتور مورد نیاز برای درب های اتوماتیکی گیربکسی به صورت جداگانه در پشت جک درب تعبیه شده است تا به صورت مکانیکی و الترومکانیکی بتواند روند باز و بسته کردن درب را دنبال کند. تقریباً باز شدن درب یا بسته شدن آن با استفاده از روند مکانیکی کیروبکس زمانی تقریبی بین 20 تا 35 ثانیه را به خود اختصاص می دهد. قفل مکانیکی با پیچ و مهره های اضافی و قفل اسپانیولت در صورت نیاز. حال اگر می خواهید برای درب پارکینگ خود یک درب متناسب انتخاب کنید بسته با تعداد دفعاتی که درب پارکینگ شما باز و بسته می شود و یا حجم و وزن درب خود می توانید نوع آن را انتخاب کنید. باید اشاره کنیم که جک پارکینگی فراز دارای قابلیت تکنولوژی بسته شدن سریع میباشد و همچنین قابلیت تحمل وزن ۳۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب را با طول 2/75 متر دارد. همین امر باعث میشود که با اطمینان بیشتری تولید و نصب درب اتوماتیک خود را به ما بسپارید. درب پنوماتیک در دنیای مدرن امروز دیگر همانند گذشته استفاده ای ندارد و دلیل این امر پیشرفت در تولید درب های اتوماتیکی عنوان شده است. چند مدل جک تولید و به بازار عرضه کرده اند .

دربهای شیشهای کشویی دو پانل استاندارد 80 اینچ ارتفاع دارند و در عرضهای متفاوتی عرضه میشوند. هنگامیکه مشتریان به فروشگاهی میرسند، اولین چیزی که با آن روبهرو میشوند درب فروشگاه خواهد بود. دربهای پارکینگ هم به صورت عمودی و هم افقی باز میشوند. همچنین، قابلیت تنظیم سرعت جک پارکینگ در پرتو وجود موتور به کار رفته در ساختار آن امکان پذیر می گردد. تنظیم سرعت درب های اتوماتیک با استفاده از نیروی موتور و تایمر تعبیه شده متناسب با نوع نیاز کاربر امکان پذیر می گردد. در مرکز این درها یک شفت تعبیه شده است که پره های در به آن متصل شده اند. نحوه تنظیم سرعت جک برقی به واسطه موتور الکتریکی و با حرکت چرخ دهنده ها و بلبرینگ های تعبیه شده در ساختار جک پارکینگ اجرایی می شود. بر همین اساس، متناسب با نوع نیاز و نحوه کاربری می توان این تنظیمات را تغییر داد. عموماً از روغن غلیظ غیر قابل تراکم برای روند باز و بسته کردن این قبیل درب ها استفاده می شود که تقریباً هزینه نگهداری بالایی را برای مصرف کننده به همراه دارد. بعد از آن از میان گزینه های موجود آنچه که به لحاظ ظاهری مناسب فضای شماست و سلیقه شما را تامین می کند انتخاب کنید و در آخر با مقایسه قیمت فروشندگان برای همان یک محصول اقدام به خرید کنید.

با استفاده از گزینه های close یا open کلید LED3 را که مربوط به تنظیم سرعت درب اتوماتیک است، انتخاب می نماییم. یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد . در صورتی که علاقه مند به یادگیری مهارت های نصب و تنطیمات اپراتور شیشه ای هستید توصیه می کنیم در دوره های آموزش نصب اپراتور شیشه ای ثبت نام نمایید. این محصول همان قابلیت ها و توانایی های دو محصول دیگر را دارد و تنها تفاوتشان در توان موتورهایشان هست.به هر حال درب شیشه ای برقی کابا مدل SLA محصول قابل ملاحظه ایست و با توانی که ارائه می دهد می تواند نیازهای بازار را پاسخ بدهد. عموماً از درب های شیشه ای که جلوه بصری بسیار زیادی به محیط می دهد برای بانک ها، فروشگاه های بزرگ و سایر مکان های دیگر که نیاز به ایده پردازی ویژه تری دارد استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید