درب اتوماتیک – مَه دُر – 02155440096

دورال در به شما این اطمینان را می دهد که از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در تولید استفاده می کند تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کند. ما عملیات الکتریکی تک فاز و سه فاز را با گزینه اضافه شده منبع تغذیه بدون وقفه ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که درب در شرایط قطع برق باز می شود. حال که با انواع درب پارکینگ آشنا شده ایم باید به سوال دیگری پاسخ دهیم و آن این است که دلیل تفاوت قیمت جک های پارکینگی چیست و چرا یکی ارزان و دیگری بسیار گران هستند؟ استفاده شیشه درجه یک با آرم استاندارد تولید شرکت درسان جام و وارد کننده موتور ، سنسور، باطری و … برای تعمیر درب اتوماتیک و یا تعمیر جک درب پارکینگ در غرب تهران و یا هر نقطه ای از تهران با شرکت دٌر سرویس تماس بگیرید. از سیستم های درب اتوماتیک برای باز کردن درب در ساختمان های تجاری، مراکز خرید، تئاترها و غیره استفاده می شود. اساس عملکرد این درب ها پیچیده نیست اما نصب سیستم هوشمند آن، به تخصص و مهارت فنی نیاز دارد. فریم و شیشه های در برقی را شما پس از نصب و تکمیل یراق الات به عنوان اخرین نتیجه ای است که شما مشاهده می کنید.

در مراکز خرید و فروشگاه ها، هتل ها و نمایندگی های فروش اتومبیل و همچنین در دفاتر عمومی و بیمارستان ها این درب ها به عنوان ورودی های دعوت کننده و قابل دسترسی عمل می کنند. درب­ شیشه ای برقی برای عبور و مرور افراد در بیمارستان بسیار موثر بوده و در انرژی و زمان نیز به خوبی صرفه جویی می­شود. درب های برقی برای مکانهایی که نیاز به امنیت دارد بسیار پرکاربرد است.مانند مراکز نظامی و … می باشد.در ساخت و نصب این نوع درب از بهترین مواد و جدید ترین تکنولوژی ها استفاده شده است.همین امر باعث شده است که از بروز خرابی های احتمالی جلوگیری شود.و با خیال راحت می توانید این درب ها را برای محل پر رفت و آمد خود نصب کرده و سالیان سال از آن بهره ببرید. موتورهای توبولار در نصب کرکره های کوچک و سبک مورد استفاده قرار گرفته و مقدار تردد مجاز آن ها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد.

در کنار برق اصلی که به درب اتوماتیک متصل است، قرار دادن باتری نیز در این وسیله ضروری است. درب اتوماتیک گرد و نیم دایره: همان طور که از نام این درب های شیشه ای مشخص است، بدنه آنها دارای انحنا و قوس بوده و به صورت نیم دایره یا دایره کامل باز و بسته میشوند. ۲ – از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند، عایق صدا هستند و مانع ورود گرد و غبار میشوند. همه سیستمهای پنجره معمولی را میتوان با جعبه کرکره، از جمله پروفیلهای چوبی و کامپوزیت، با گزینههای عملیاتی از باز کردن دستی تا باز کردن از راه دور نصب کرد. حسگر هایی که روی درب های تلسکوپی نصب شده اند بعد از این که حرکتی را تشخیص میدهند به لت اول فرمان حرکت میدهند تا روی لت دوم قرار بگیرد و در این مرحله لت دوم همراه لت اول به رویلت سوم که ثابت است میرود و درب کاملا باز میشود. مورد استفاده قرار می­گیرند. در مورد درب اتوماتیک پنوماتیک، فشار گازی، تعیین کننده حرکت درب می باشد.

نوع لولایی این درها در ورودی های کم عرض مورد استفاده قرار می گیرد. برد اصلی درب اتوماتیک، مظنون بعدی ما در لیست عوامل خرابی و بروز اختلال در درب است که خیلی کم تر از سایر عوامل باعث خرابی می شود ولی در صورتی خرابی و نیاز به تعمیر یا تعویض مستلزم هزینه نسبتا زیادی بوده و به علاوه فقط در حضور متخصص باید انجام شود. این نوع درب شیشهای در هر مکانی استفاده شود، نمای ویژه و زیبایی به مکان میدهد مانند ساختمانهای مسکونی که باعث زیبایی دو چندان آنها خواهد شد. باز و بسته شدن درب کرکره ای اتوماتیک توسط دو نوع موتور ساید و موتور توبولار انجام می شود. امروز درب اتوماتیک خود یک فن و علم محسوب می شود و شاخه ای جدا به حساب می آید. ایجاد فضاهای روشن و مطبوع، درب شیشه ای کشویی پاسیو، مقدار زیادی هوای تازه و نور طبیعی را وارد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید