درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

این جک ها یک بازوی مکانیکی هستند که کمک میکنند درب پارکینگ به صورت اتوماتیک باز و بسته شود. درب اتوماتیک پارکینگ از دسته درب های برقی میباشد که با یک جک پر قدرت برقی لنگه های درب پارکینگ را برای ورود و خروج خودرو به پارکینگ باز و بسته میکند این امر با کنترل ریموت معمولی درب پارکینگ یا جک های پیشرفته که از تلفن همراه دستور میگیرند. نکته قابل توجه در این مدل از درب های اتوماتیک پارکینگ بهتر است از جک های بازوی با کیفیت استفاده شود ترجیحا ساخت کشور ایتالیا باشد و بعد ساخت و تولید درب وزن درب مشخص شد برای انتخاب جک بازوی باید 200 کیلوگرم توان موتور بالاتراز وزن درب باشد تا به راحتی لیفت و کشیش انجام شود. در جک های بازوی ۲۲۰ ولت قبل از این که سیم های موتور (باز و بسته ) روی برد نصب شود یک عدد خازن در مسیر سیمها نصب میشود که این خازن ها باعث میشود نوسان برق ، به برد دستگاه آسیب نرساند و در فصل زمستان و بارش باران و یا آب رفتن داخل سیم پیچ موتور در هنگام شستشو درب ،برق موتور قطع میشود و جلوگیری میشود از آسیب رسیدن به موتور و سیم پیچ داخل پوسته دستگاه به همین دلیل حتما باید خازن ۲۲۰ ولت نصب گردد.

بهترین باطری بکاپ های (ups) موجود در بازار می توان به مارک های بارازانته، اورال، eQual با خروجی ۲۲۰ Ac مهمترین و صحیح ترین روش استفاده از دستگاه ups به این شکل است که هر یک ماه یک مرتبه دستگاه از برق شهری جدا شود تا دستگاه از شارژ ذخیره شده استفاده کند تا شارژ آن به اتمام برسد و سپس به برق شهر وصل شود. آیا خازن ۲۲۰ ولت برای جک های بازوی پارکینگی که با برق شهری کار میکند نیاز است ؟ برای انتخاب درب پارکینگ مناسب باید وزن هر لنگه درب را بدانید تا متانسب با آن جک انتخاب کنید. که باید در هنگام نصب کاملا آب بندی شود . فرکانس ریموت درب پارکینگ ها به دو دسته تقسیم میشوند که به به کنترل مادون قرمز و کنترل رادیویی دسته بندی میشوند. رایج ترین انواع درب برقی کرکره ای شامل درب کرکره ای مغازه، درب کرکره ای پنجره، درب کرکره ای ضدسرقت، درب کرکره ای برقی صنعتی و درب کرکره ای برقی پارکینگ می شود. شرکت زیبادُر از بهترین و بزرگترین مرجع فروش و اجرای درب اتوماتیک ، سایبان اتوماتیک ، راهبند ، دستگاه های هوشمند سازی و اتوماسیون ، درب برقی ، جک درب برقی، درب کرکره ای، درب بازویی، انواع درب شیشه ای اتوماتیک، پرده برقی و…

وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و كنترلرهای هوشمند با قابلیت ضد برخورد امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با دربها را تامین می كنند. در اتوماتیک چه تفاوتی با در هوشمند دارد ؟ در سال های گذشته استفاده از درب اتوماتیک محدود به مکان هایی همچون هتلها، فرودگاه ها و بیمارستان ها بود. آیا درب اتوماتیک فقط برای مکان های اداری و پر رفت و آمد مناسب است ؟ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و مدرن شدن زندگی، استفاده و بکارگیری از درب های اتوماتیک و بخصوص درب های اتوماتیک شیشه ای به صورت چشمگیری در خانهها، اماکن عمومی پر تردد مانند بیمارستانها، بانکها، ادارات، ملکهای تجاری و … درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود.و به اندازه ی طول هر لنگه درب.، باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد . نکته قابل توجه در بعضی از جک های بازوی مانند پرتکو حالت تنظیمات تک لنگه تا اندازه ۷۰ درجه بیشتر باز نمیشود.

این نکته نه تنها باعث زیبایی بیشتر ساختمان مسکونی یا تجاری شما میشود،.بلکه همچنین باعث بهبود عملکرد آن نیز میشود. در ابتدا باید به این نکته بسیار پر اهمیت توجه داشته باشیم، که سطح زمین هر ساله نشست می کند. این کار نیز باید توسط نصابان حرفهای و کاربلد انجام شود تا عمر جکها کاهش نیابد. این جکها بسیار مورد استقبال قرار گرفتهاند. گفتنی است که این مدار فرمان ایرانی دارای 220 ولت میباشد قابلیت اتصال به چشم و فلاشر قابلیت کارکرد با ریموتهای کد متغیر، قابلیت حرکت جکها به صورت مجزا از هم، قابلیت لرن کردن ریموتهای هاپینگ و لرنینگ، تنظیم زمان Auto Close و تنظیم زمان عملکرد موتور میباشد. برای کنترل از راه دور سیستم درب اتوماتیک معمولا از یک گیرنده رادیویی دستی کوچک استفاده می شود که به آن ریموت کنترل می گویند . باز و بسته شدن درب پارکینگ به این صورت است که زمانی از طرف ریموت فرکانس ارسال شود درب اتوماتیک فرکانس را دریافت میکند و دستور فرکانس دریافتی را به مرکز کنترل انتقال میدهد و در آخر هم مرکز کنترل دستور را به موتور جک ها انتقال می دهد و موتور اجرا باز کردن را انجام می دهد و قابل ذکر است که موتور های جک پارکینگ 24V و 220V میباشد که بر روی جک های 24V میتوان بکاپ نصب کرد و در هنگام قطعی برق هم جک به راحتی باز و بسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید