درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

دربهای اتوماتیک شیشهای دارای قسمتهای مختلفی از جمله: اپراتور، شیشه و فریم هستند که معمولا شیشهی بکار رفته در این دربها از جنس شیشهی سکوریت میباشد. جنس درب و نحوه باز شدن آن نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است عموما درب های شیشه ایی ورودی ساختمان ها ارزان تر از درب های بزرگ پارکینگ و درب های هیدرولیکی هستند. برای این گونه دربها از موتور ریلی و یا به اصطلاح عام، جک درب ریلی استفاده می شود. انواع محتلف این دربها در مکانهای مختلف و به منظور خاصی قابل استفاده است مانند درب پارکینگ، درب مراکز تجاری که معمولا از نوع اتوماتیک شیشهای هستند، درب آسانسور و … قیمت این نوع درب با توجه به نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن به مراتب گران تر از مدل های کشویی و معمولی می باشد. تمام جک های پارکینگی ایرانی از این سیستم استفاده میکنند و به دلیل تکنولوژی ارزانی که دارند تعمیرپذیری آن آسان تر و سریع تر از مدل های دیگر است.

این یک قانون نانوشته جهانی است که شرکت هایی که معروف هستند و کارنامه مثبتی دارند قیمت محصولاتشان با مشخصات یکسان به نسبت سایر شرکتها، گرانتر هستند و مصرف کننده بابت بکارگیری از آن برند باید هزینه بیشتری بپردازد. یکی از موارد مهمی که موجب میشود تا یک درب اتوماتیک به عنوان درب ارزان قیمت شناخته شود؛ ضمانتنامه و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک ارزان میباشد. برای نصب این محصولات داخل هر یک از آن ها، دفترچه ی راهنما وجود دارد. نصب درب اتوماتیک، جریان عبوری مشتریان به داخل و خارج فروشگاه را آسان مینماید. امروزه مفتخریم که در زمینه تامین ، نصب و اجرای درب و پنجره های آلومینیومی میتوانیم به شما هموطنان عزیز خدمات ارائه دهیم.انواع مدل هایی که در خصوص آنها میتوانیم به صورت کاملا تخصصی به شما عزیزان خدمات ارائه دهیم شامل موارد زیر می باشد. به طور کلی درهای لولایی در مکان هایی استفاده می شوند که امکان به کارگیری سایر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد.

برعکس این عمل هم امکان پذیر است یعنی با قرار دادن این سوئیچ روی حالت OFF تایمر خاموش میشود. زمانی که جک فراز سیماران به مدار کنترل مجهز شدند بسیار از درب اتوماتیک دارای مدار کنترل آنالوگ بودند و یا در مدلهای ایرانی از مدار کنترلهایی بهره میبرند که هم بسیار پیچیده بود و هم با کمی کارکرد جهت تنظیمات اولیه معیوب میشدند. اگر برای خرید هر یک از این محصولات نیاز به راهنمایی داشتید، میتونید از طریق تماس با کارشناسان فنی ما در بی ام اس کالا ،در ارتباط باشید. برای خرید جک پارکینگ اتوماتیک معیار های زیادی وجود دارد می توانیم با خوان مقاله نکات خرید قبل از خریدن جک پارکینگی انتخاب مناسب با بودجه و ساختمان خود را داشته باشید جک پارکینگی توانا ماشین یکی از بهترین برند های بازار و جزو پرفروش ترین جک ها پارکینگی می باشد در ادامه به مشخصات آن می پردازیم . قیمت درب از نوع اتوماتیک بستگی زیادی به ابعاد درب دارد. باشد. در درب های اتوماتیک پارکینگی منازل از موتور مکانیکی استفاده می شود، ولی اگر معمولا برای مراکز خرید که رفت و آمدها بیشتر است باید از موتور های گیربکسی با قدرت بالا استفاده شود.

پس هنگام خرید تردد ساختمان خود را در نظر داشته و با توجه به آن اطلاعات، جک پارکینگی مورد نظر خودتان را تهیه نمایید. در ساختمان های عمومی مانند ادارات و شرکت های مختلف، دانشگاه ها، بانک ها و سایر اماکن پر تردد نیاز به نصب درب های اتوماتیک در انواع مختلف می باشد. بسیاری از مشتریان تنها به نوع جک و کیفیت آن اهمیت میدهند اما به نحوه نصب توجه زیادی ندارند. عملکرد این چشمی ها به این گونه است که : توسط رله NC که توسط مداری الکترونیکی کنترل می شود دو عدد سیم که از مدار اصلی درب اتوماتیک ورود کرده است. درب اتوماتیک تاشو دو یا چهار پانل را انتخاب کنید، از پکیج ورودی اتوماتیک اطمینان دارید که راحتی و دسترسی را در کوچکترین محیطها فراهم میکند. این مورد نیز یکی از مهمترین شاخصه های قیمت گذاری روی جک درب پارکینگ است. جک پارکینگی توانا ماشین برای درب های پارکینگ با دولنگه و یا یک لنگه دیزاین شده و کاربرد آن نیز بدون محدودیت است و برای مجتمع های شلوغ و پر رفت و آمد طراحی شده است و برای این اماکن به خوبی جوابگو می باشد است. 1. دربهای اتوماتیک لولایی یا جک، که درب هایی هستند که به صورت دولنگه یا تک لنگه حول یک لولا حرکت افقی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید