درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

لازم به ذکر است که قطعی برق نیز خللی در عملکرد کلی کرکره ایجاد نمی کند ، زیرا کرکره برقی با دست نیز قابل حرکت می باشد . ما عملیات الکتریکی تک فاز و سه فاز را با گزینه اضافه شده منبع تغذیه بدون وقفه ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که درب در شرایط قطع برق باز می شود. برای انتخاب بهترین گزینه از تکنو درب بهتر است که از مشاوره و کمک اطرافیان و متخصصان کمک بگیریم چرا که بهترین کار این است که فقط یک بار هزینه کنید. در قسمت های فوق به در اتوماتیک و انواع آن پرداختیم متوجه شده ایم که برای خرید و نصب گزینه های متفاوتی داریم که در مرحله اول باید شرایط موجود را بررسی کنیم که کدام درب مناسب ترین گزینه است. قیمت درب کشویی اتوماتیک بسته به اندازه و نوع درب متفاوت است. کرکره اتوماتیک یا کرکره کنترلی ریموت دار معمولا بسته به نوع تیغه و متریال ساخته شده دارد. معمولا افرادی که تخصص و آشنایت کافی از درب های اتوماتیک ندارند آن را به اسم ” تکنو درب ” شناخته و برای خرید انواع درب اتوماتیک تنها سفارش تکنو درب را میدهند.

است. برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک مواردی مانند عرض درب اتوماتیک، مدل موتور، هیدرولیکی یا الکترومکانیکی بودن، برند درب، و سایر موارد فنی است که پس از سفارش و محاسبه تمام موارد قیمت دقیق به شما اعلام می شود. به طور مثال برای فروشگاه ها مراکز خرید بزرگ حتما باید پارکینگ وجود داشته باشد و برای محافظت از ماشین ها باید درب اتوماتیک نصب کنند. قیمت این چشمی ها به طور میانگین از 200 هزار تومان تا 4 میلیون تومان متغیر است انتخاب نوع این چشمی ها باید توسط کارشناس صورت بگیرد تا کاملاً مناسب درب اتوماتیک باشد. درهای اتوماتیک تنظیمات متنوعی دارند، اما همه آنها در یک ویژگی مشترک هستند. درست است که تنوع به مشتریان حق انتخاب بسیاری داده است و افراد میتوانند با دست بازتری خرید کنند اما گاهی این تنوع باعث سردرگمی مشتریان میشود و نمیتوانند تفاوت بین انواع درب های تکنو را متوجه بشوند و همین موضوع باعث میشود که درب اتوماتیک نامناسبی را انتخاب کنند. افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش نصب درب اتوماتیک شرکت کنند، می توانند در این صفحه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.

درب پارکینگی تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند، اما توصیه می شود از لحاظ فنی این دربها در ساختمان هایی که درب پارکینگ آن زیر واحد ساختمان است استفاده نشوند. با گذر زمان شکل و ساختار درب تغییر کرده است اما ماهیت آن هنوز همان است. علاوه بر این ، آنها را میتوان با مواد سخت.، مقاوم و بادوام مانند آلومینیم ، فولاد ، فایبرگلاس و چوب پیدا کرد.، که باعث بهبود یا کامل شدن سبک منحصر به فرد هر خانه یا کسب و کاری میشوند . دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی در دربهای اتوماتیک تک لنگه ضروری می باشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد. در اتوماتیک هیدرولیکی در واقع توسط فشار تغییراتی که بر سیلات می آید و روغن است عمل می کند. فشار گاز است که به درب پنوماتیک کمک می کند.

به این علت که عرض این درب به طور معمول از ۲٫۳۰ متر به بالاست و اگر جک پارکینگی دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمی شود و کوبیده می شود و باعث آلودگی صوتی می گردد . 2-درب اتوماتیک پارکینگ:یکی دیگر از معروف ترین انواع در میباشد که همان طور که از نامش پیداست برای باز کردن درب پارکینگ ها با استفاده از ریموت و بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین به کار میرود.این نوع درب اتوماتیک به دو صورت تک لنگه و دو لنگه تولید میگردند.همچنین بر روی این نوع , جک های پارکینگی از انواع هیدرولیک , الکترومکانیک و ریلی نصب میگردد که برای خرید آن ها میتوانید به بخش جک پارکینگی مراجعه نمایید.خود درب های اتوماتیک پارکینگ نیز دارای چندین نوع میباشد که در قسمت مربوطه آن را برای شما شرح خواهیم داد. نوع مکانی که درب اتوماتیک در آن نصب گردد مشخصکننده این است که چه نوع درب با چه ابعاد، اندازه و تعداد لت مورد استفاده قرار میگیرد. از دیگر مزایای استفاده از کرکره می توان به سازگار با همه شرایط جوی ، امنیت و عمر بیشتر نسبت به درهای قدیمی و سنتی اشاره کرد . درب کرکره ایی در واقع از جنس فلز آلومینیوم و پلی کربنات است و خاصیت رول شدن دارند و به همین علت فضای کمی را اشغال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید