درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

خرابی جک های درب اتوماتیک، بیش از هر دلیل دیگری می توانند شما را در دردسر بیندازند و نیازمند تعمیر درب اتوماتیک کنند. برای این گونه دربها از موتور ریلی و یا به اصطلاح عام، جک درب ریلی استفاده می شود. به همین دلیل برای مغازهها و فضاهای تجاری و حتی پارکینگ منازل به کار میروند. مثلا فضاهای بزرگ را می توان به چند بخش مختلف تقسیم کرد و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. بخش بهداشت و سلامت: در بیمارستان ها و درمانگاه های مختلف و مطب پزشکان سیستم های درب اتوماتیک یک راه حل بهداشتی برای بیماران، پزشکان و همراهان بیمارها، برای عبور از درگاه های مختلف می باشند. درواقع یک درب اتومات استاندارد برای ساختمان استفاده بهینه از انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا را برای شما بههمراه خواهد داشت. این نوع دربها در مکانهايی که ميزان مصرف انرژي در آنها مهم است. درب های اتوماتیک سایبان دُر بالاترین استانداردها را در مورد مقاومت در برابر سرقت رعایت می کنند.

در اینگونه موارد از جک های مخصوص درب اتوماتیک زیر سطحی استفاده می گردد. در ادامه باید بگوییم که جعبهی فراز پی را که باز میکنیم هیچ گونه یونولیتی جهت ثابت نگه داشتن قطعات وجود ندارد و تنها از یک تکه کارتن جهت تقسیم بندی اجزای کوچک و بزرگ در جعبه استفاده گردیده است. آنها همچنین به راحت شدن از سختی و اذیت باز کردن دربهای نسبتا بزرگ هم کمک میکنند . باز و بسته شدن خودکار با سرعت بالا در این درب های رول سریع باعث صرفه جویی در انرژی با حفظ دمای داخلی اتاق می شود و همچنین آلودگی ناشی از آلودگی هوا و ورود حشرات و حیوانات موذی را که در انبارها و ساختمان های کنترل شده ضروری است، کاهش می دهد. همچنین دربهای اتوماتیک به شما این مزیت را میدهند که آنها را به صورت دستی باز یا بسته کنید . خرابی درب اتوماتیک به شکلی که درب های باز یا بسته نشوند، در مورد جک های بازویی نیز صدق می کند که تشخیص این موضوع توسط کارشناس مربوطه انجام می شود. تفاوت عمده جک ایتالیایی و ایرانی سیماران در چگونگی قرارگیری موتور در انتهای جک میباشد که در مدل پروتکو ایتالیا رو به بالا و در مدل فراز رو به پایین است.

تمام این عوامل و فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت تعمیر درب اتوماتیک را در کنار نوسانات بازار قرار دهید تا هزینه تقریبی را بتوانید حساب کنید. به علاوه، دربهای اتوماتیک بر طبق بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی ساخته میشوند.، تا به پایینترین سطح نگهداری نیاز داشته باشند.و بنابراین در اختیار داشتن و نگهداری از آنها بسیار راحت می باشد . می توان از طریق گوش کردن صدای فیوز زمانی که ریموت درب را فشار می دهید از خراب یا سالم بودن این قطعه اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، آنها برای افرادی که در حال حمل وسایل سنگین ، چمدان یا نوزاد هستند بسیار سودمند هستند . شاید بارها شنیده باشید که هزینه تعمیر درب اتوماتیک با ارزان ترین قیمت و قیمت هایی که برای تعمیر درب ارائه می شود نیز به شدت پایین باشد، ولی آیا هر قیمتی می تواند به معنی خدمات حرفه ای باشد؟ تمام خدماتی که توسط الوند درب ارائه می شود چه تعمیر جک درب پارکینگ و چه تعمیر برد اصلی درب شیشه ای دارای ضمانت می باشد. قالب و فرم این درب ها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته است.و باز شدن درب ها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد.

برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . در اولین برنامه از گرما ناشی از آتشی که توسط کشیش معبد شهر روشن شد استفاده شد. ویژگی بارز درب اتوماتیک شکیل بودن و زیبایی چشم گیر آن است که این ویژگی را می توان در انواع درب های اتوماتیک تاشو، کشویی، گرد، لولایی، تمام شیشه، منحنی، خطی و تلسکوچی یافت. به همین دلیل است که سیستم های درب اتوماتیک ما به طور ایمن قفل می شوند و خارج از ساعات کاری به طور خودکار باز نمی شوند. برای این که این مشکل بررسی شود حتما باید از کارشناسان مجرب مثل الوند درب باید کمک بگیرید زیرا در صورت اشتباه و به مرور زمان باعث خرابی های بیشتر در درب می شوید و باید هزینه های بیشتری نیز بپردازید. یکی از مواردی که در خرابی درب های اتوماتیک شایع است و به آن اشاره هم شد، نصب اشتباه درب اتوماتیک است که مستلزم پرداخت هزینه از سمت شما می باشد، پس برای سرویس و نصب درب اتوماتیک هم از افراد حرفه ای کمک بگیرید که در همان ابتدا نیاز به تعمیرات درب اتوماتیک نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید