درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

تیم معماری ما بسیار با تجربه در طراحی تجاری است و به صورت سفارشی درب اتوماتیک را با توجه به نیازهای شما آماده می کند. انواع مختلفی از درب های اتوماتیک وجود دارد که راه حل های دسترسی ورودی را ارائه می دهد. همچنین ممکن است ایرادی نیز نداشته باشد و به دلیل کثیف بودن مسیر چشمی یا قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید این مشکل به وجود آمده باشد. موتورهای ساید قوی ترین نوع موتور برای کاربرد در این زمینه می باشند که غالبا در سوله ها، مغازه ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. مهمترین جزء این درب ها، اپراتور درب شیشه ای است که تقریبا بیشترین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به اپراتور آن می باشد. درب های گردان از مشکلات بالقوه و خطرناک تردد جلوگیری می کنند. حتما تا به حال درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی را در ساختمان های تجاری و فروشگاه های بزرگ دیده اید. درب های اتوماتیک در ابعاد و شکل های مختلفی تولید می شوند.

بسیاری از افراد در مکان های مختلف از فروشگاه ها تا بیمارستان ها از این درب استفاده می کنند. وجود درب های اتوماتیک می توانند دسترسی راحتی را به همه افراد برای باز و بسته کردن درب ها بدهد. با وجود این درب ها نیازی به دخالت دست و صرف انرژی برای تردد نیست. حالا شما را با یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین درب های اتوماتیک آشنا می کنیم. درب اتوماتیک برقی شیشه ای که از آن تحت عنوان درب اتوماتیک شیشه ای نیز یاد می شود یکی از رایج ترین انواع درب برقی مورد استفاده در جهان می باشد. در صورتی که در منطقه تشخیص چشمی ها جسم متحرکی پیدا نشود این درب پس از گذشت مدت زمان مشخص شروع به بسته شدن می کند. همانطور که گفته شد دربهای اسلایدینگ، به دیوار یا فضای کناری برای باز شدن نیاز دارند. در مکان هایی مثل فروشگاه و هتل که افراد با اسباب و لوازم زیاد تردد می کنند، درب های گردان بزرگ و سفارشی، فضای کافی را در اختیار افراد قرار می دهد. برای تعمیر انواع ریموت درب اتوماتیک میتوانید به صفحه زیر مراجعه فرمایید.

استفاده از درب اتوماتیک بسیار رایج شده است. در ضمن شما می توانید این درب ها را با دکمه های اضافی برای سالمندان و معلولان سفارش دهید. قیمت درب اتوماتیک بسته به نوع درب بازکن، مکان و سایز آن، نوع متریال و موارد اضافی که انتخاب میکنید، متفاوت خواهد بود. مالکان ساختمان با استفاده از این درب ها می توانند در مصرف هزینه های انرژی و جلوگیری از هدر رفتن آن ها صرفه جویی کنند. در نتیجه نصب درب اتوماتیک به صورت کرکرهای و تعمیر آن بایستی توسط افراد متخصص انجام گیرد. معروفیت دربهای اتوماتیک اسلایدینگ نتیجه ساختارالکترومکانیکی باورنکردنی درب ایلایدینگ به همراه طراحی زیبای آن است. سیستم درب های تلسکوپی کشویی به گونه ای طراحی شده اند که برگ های عقب همراه با نیمی از سرعت برگ های جلو حرکت می کنند. اگر ایراد از جک بازویی باشد، درب باز و بسته نخواهد شد و باید تعمیر شود. مثلا هنگامی که درب برای ورود باز شده اما بعد از آن بسته نمیشود، به احتمال زیاد ایراد از چشمی آن است و باید تعمیر یا تعویض شود.

درب را به بازکن وصل نمایید. هزینه تعمیر درب اتوماتیک با توجه به فاکتورهای مختلف محاسبه می شود و نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص نمود؛ مثلا هزینه تعمیر درب پارکینگ ریموت دار که مشکل آن ریموت خود درب باشد با هزینه تعمیر درب شیشه ای که برد اصلی آن معیوب است بسیار متفاوت است. میباشد. درب بیمارستانی به صورت تک لت و ریلی میباشد، زیرا به دلیل ایزوله کردن محیط، استفاده از حالتهای لولایی و یا دو لت بسیار پیچیده است. چقدر حس خوشایندی است وقتی با یک درب اتوماتیک شیشهای روبرو میشوید که خود باز و بسته میشود. همانطور که متوجه شده اید با انواع تکنو درب روبه رو هستیم که میتوانیم از هر کدام آن ها در یک محیط خاص استفاده کنیم. اغلب این درب ها سنسورهای چشمی در بالای درب، قسمت بیرون و داخل ساختمان قرار میدهند، که با نزدیک شدن فرد یا هر وسیله حرکتی دیگر تشخیص میدهد که درب باز یا بسته شود. ما در بی ام اس کالا سعی کردیم تمامی این لوازم جانبی درب اتوماتیک را برای شما به صورت کامل بیاورید تا بتوانید بر حسب نیاز خود، نسبت به خرید هرکدام اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید