درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

این درب ها در ورودی مراکز تجاری کاربرد زیادی دارند و نمایی مدرن و بسیار لوکس را در ساختمان ایجاد خواهند کرد. بهتر است آگاه باشید که اگر ابعاد دهنه از اندازه استاندارد بیشتر باشد، نوع موتور و قدرت کاربردی تغییر خواهد کرد که همین امر روی قیمت نهایی تأثیر خواهد داشت. اگر ساکن غرب تهران هستید به راحتی و در اسرع وقت می توانید طی تماس با شرکت نسبت به تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران خود اقدام نمائید. کارشناسان شرکت دٌر سرویس در اسرع وقت و طی تماس تلفنی به محل مراجعه و امور مربوط به تعمیر و رفع عیوب را انجام می دهند. شرکت دٌر سرویس با سالها تجربه درخشان در تعمیر و عرضه خدمات پس از فروش، تامین قطعات و خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان مختلف خدمات متنوعی را به مشتریان عرضه می نماید. اگر دارای درب اتومات اسلایدی، درب اتومات پلسکوپی، درب اتومات گردان و یا درب اتومات چرخشی هستید کلیه تعمیرات و تعویض قطعات با قطعات اورجینال و با فاکتور رسمی صورت می گیرد.

اگر دارای هر یک از انواع درب اتومات هستید، جهت تعمیر درب خود می توانید با ما تماس بگیرید. دربهای تلسکوپی دارای لتهای کوچکی هستند که هنگام باز شدن روی هم جمع میشود. در درب های اتوماتیک لولایی برد الکترونیکی در یک تابلو در کنار درب و در دربهای ریلی روی دستگاه نصب میشود. هنگامی که فردی عبور میکند توسط سنسورها دستور به برد الکترونیکی سیگنال ارسال میشود و درب باز و بسته میشود. کلیدهای کنترل دستی: این کلیدها در مواقع اضطراری برای باز و بسته کردن در به صورت دستی مورد استفاده قرار میگیرند که باید در مکانی امن و در دسترس قرار بگیرند. این روش باعث میشد که عملاً تحت هیچ شرایطی هیچ شخصی نتواند بدون اجازه وارد و یا خارج شود و تنها راه گذشتن از در اتوماتیکی که در حالت قفل قرار دارد این است که آن درب از وضعیت قفل خارج شود. بنابراین مراجعه به مراکز مجاز و تخصصی برای تعمیر درب اتوماتیک و یا تعمیر جک درب پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. تعمیر درب در هر مدل و سایزی توسط تیم متخصص شرکت انجام می گیرد.

البته میزان باز شدن درب ها نیز در این مدل قابل کنترل است و در هنگام نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین های درسان جام بنا به سلیقه ی شما تنظیم می گردد. یکی از اولین چیزهایی که مصرف کننده هنگام بازدید از یک کسب و کار متوجه آن می شود، درب ورودی است. مزیت بزرگ درب های یک تکه این است که در هنگام باز بودن یک سایبان بزرگ و سایه دار در خارج از ساختمان ایجاد می کنند. حتما در بسیاری از ساختمان ها با این موارد مواجه شده اید: درب ها به طور خودکار باز می شوند و سپس دوباره بسته می شوند. سنسورهای این درب ها یا به صورت مادون قرمز پسیو هستند یا مایکرویو. اگر برای تعمیر درب اتومات و یا تعمیر جک درب پارکینگ خود به دنبال کارشناس متخصص و حرفه ای هستید دٌر سرویس بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. شرکت دٌر سرویس تخصصی ترین مرکز تعمیر انواع درب اتوماتیک در غرب تهران بشمار رفته و خدمات با کیفیت مطلوب به مشتریان ارائه می نماید. از طرفی چنانچه نیاز به تعمیر درب باشد این کار توسط تیم کارشناسی و متخصص شرکت انجام خواهد پذیرفت. برای مشخص کردن ، کدام گزینه بهتر است راحت ترین کار این است که شما با فشار انگشت برای باز کردن درب ، از سه نقطه بالا و وسط و پایین کدام فشار بیشتری میخواهد .

اگر به هر دلیلی درب اتوماتیک شیشهای شما دچار مشکل شد، باید ابتدا تشخیص دهید کمه خرابی حاصله برای کدام بخش از درب اتوماتیک شماست. اجزای تشکیل دهنده «درب اتوماتیک شیشهای» چیست و هر کدام چه وظیفهای دارند؟ در دربهای اتوماتیک شیشهای تک لنگه و دو لنگه جعبه دنده از پیچ حلزونی و مهره متصل به آن تشکیل شده است که با حرکت مهره و چرخش پیچ درب کار میکند. همچنین انواع دربهای اتومات بواسطه باز و بسته شدن اتومات موجب کاهش هدر رفت انرژی شده و در نهایت صرفه جویی انرژی و کاهش هزینه ها را به همراه دارند. انواع درب اتومات با کارکرد نرم و بی صدای خود بهترین وسیله در کنترل تردد و سهولت رفت و آمد بشمار می آیند. این نوع دربها موجب کنترل ترافیک و تردد در محل ورودی ساختمانها شده و عملکرد مطلوبی دارند. مهمترین مزیت آنها عدم نیاز به استفاده از دست برای باز و بسته کردن درب و سهولت تردد است. اگر شما محل کار پر رفت و آمدی دارید ما به شما درب اتوماتیک شیشهای را پیشنهاد میکنیم؛ چون ضمن جلب رضایت مشتریان خود، از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکنید چرا که دیگر درهای ورودی در فصول گرم و سرد بی جهت باز نخواهند بود و از طرفی نور طبیعی در طول روز فضای شما را در بر خواهد گرفت و عابرین هم دید بهتری به داخل فروشگاه و محل کسب و کار شما خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید