درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

هزینه تعمیر و نگهداری دربهای سنتی و صدای مخصوص آنها، امکان انتخاب آنها را برای امکان عمومی مانند مراکز خرید و تجاری و حتی مراکز اداری گرفته بود. این متعلقات که شامل تمامی ابزارهای مورد نیاز شما برای استفاده ونصب جک فراز میباشد. جک ریلی سیماران فراز 1800 از مدارهای فرمان فراز برای جکهای خود استفاده میکند. ساخت جک درب پارکینگ هیدرولیکی بسیار پرهزینه است و در نتیجه قیمت آن نیز برای مصرف کننده بالا میرود. همان طور که قبلتر اشاره کردیم با این تفاوت که موتور جک پروتکو در بالا قرار دارد در حالیکه موتور جک فراز در سمت پایین قرار دارد. جکهای سری S سیماران در دو نوع مختلف دیده میشوند این دو مدل عبارتاند از جک فراز سیماران مدل 4s و 6S میباشند. قالب و فرم این دربها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن دربها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. علت این تفاوت قیمت درب اتوماتیک فاکتورهای متعددی از قبیل نوع درب، جنس، اندازه و ابعاد و ویژگی ها و قابلیت های در نظر گرفته شده برای آن می باشد.

درب اتوماتیک تلسکوپی: این درب ها اغلب دارای 4 لنگه بوده و به صورت افقی باز و بسته میشوند و گزینه ای مناسب برای فضاهایی هستند که با کمبود فضا مواجه می باشند. بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک دو لنگه بازشو و دو لنگه ثابت معمولی می باشد . بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک تک لت بازشو می باشد به شرط آنکه فضای مناسب جهت باز شدن درب , در سمت راست یا سمت چپ روی دیوار داشته باشید تا درب بتواند به سمت طرفیت حرکت نماید . اغلب برای ترافیک دو طرفه یا جهت دار به کار برده میشوند. خدمات ارائه شده میتواند باعث افزایش طول عمر اقلام مکانیک و الکترونیک برای مصرف کنندگان و در نهایت جلوگیری از هزینه های سنگین خواهد شد . درب پارکینگ اتوماتیک: نصب جک های مخصوص برای درب های پارکینگ نوع دیگری از درب های برقی را بوجود می آورند که باعث میشوند تا درب های سنگین وزن لولایی و کشویی براحتی و بدون نیاز به اپراتور انسانی کنترل شوند.

درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد. درب اتوماتیک یکی از مدرن ترین اجزای به کار رفته در ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری می باشد که علاوه بر زیبایی ظاهری، تاثیر بالایی بر میزان امنیت محیط و همچنین کاهش مصرف انرژی دارد. علاوه براین، تنوع در این نوع درب بسیار زیاد بوده و به همین دلیل می توان در فضاهای مختلف گزینه های متعددی را انتخاب و تاثیر بالایی در مدرن تر شدن نمای ساختمان ایجاد نمود. گروه نوین دُر از بزرگترین ارائه دهندگان درب های اتوماتیک در ایران می باشد که تنوع بالا و کیفیت در محصولات را با هم تلفیق نموده است. تنوع بالا در این درب ها و عملکرد متفاوت هر یک و همچنین تفاوت هایی که در جنس هر یک وجود دارد باعث میشود تا سوالات و ابهاماتی در زمان انتخاب و خرید درب اتوماتیک وجود داشته باشد.

در دهه اخیر استفاده از آن بسیار متداول بوده و بیشتر برج های مسکونی، بانک ها، بیمارستان ها و … درب کشویی یک یا دو لنگه: درب های کشویی شباهت زیادی با درب های تلسکوپی دارند با این تفاوت که در این درب ها از یک یا دو لنگه استفاده میشود. در درب کنترلی ریلی (موتورگیربوکس، مدارپروسسور) بصورت یکجا هستند که در انتهای درب کشویی نصب و به واسطه ی یک دنده شانه ای به درب متصل می گردند. درب لولایی تک لنگه و دو لنگه: درب های لولایی تک لنگه و دو لنگه از دیگر گزینه های پرکاربرد در میان درب های اتوماتیک هستند و می توان باز شدن آنها را به گونه ای تنظیم نمود که یک یا هر دو لنگه حرکت کنند. بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک سه لنگه تلسکوپی می باشد که یک لنگه ثابت و دو لنگه متحرک می باشد که عرض بازشو شما حدودا بیشتر از 1 متر و کمتر از 2 متر می باشد و قیمت بالاتری نسبت به درب اتوماتیک کشوئی چهار لنگه میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید