درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

شرکت Sommer (زومر) فعال در تولید درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک اتوماتیک پارکینگ با حدود 20 سال سابقه با فلسفه “کیفیت ساخته شده در آلمان” در عرصه تولید محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر آلمان .فعال است .در مورد محصولاتدرب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک اتوماتیک پارکینگ زومر آلمان این نکته قابل ذکر است که محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر آلمان تنها دستگاهی است که در خود کشور آلمان تولید می شود و هیچگونه مشابه تقلبی ندارد. 33٪ باز شدن درب بیشتر از یک بسته کشویی استاندارد ارائه می دهد. آیا این نوع از دربهای امنیتی و مزایای استفاده از آنها را میشناسید؟ مدار كنترل این درب ها نیز مانند مدل های پیشین كاملاً توسط كاربر و نصاب قابل برنامه ریزی و كنترل می باشد و همچنین امكان نصب تسط شیشه های 10 میلی متر و دوجداره امكان پذیر می باشد. امروزه درب اتوماتیک جایگزین دربهای ساده و قدیمی شده است. این جکها دارای ظاهری بسیار ساده میباشند ظاهر آنها شبیه به پروتکو لیدر میباشند.

بررسی دقیق مزایا و معایب درب اتوماتیک شیشهای و یا درب ساده با طراحی مدرن، میتواند به مصرف کنندگان در تصمیمگیری آگاهانه برای اینکه، آیا درها و پارتیشنهای شیشهای نیازهای آنها را برآورده میکند یا نه؟ در قرن اول میلادی ، ریاضیدان Heron of Alexandria در مصر روم اولین درب اتوماتیک شناخته شده را اختراع کرد. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته میشوند. اگر به دنبال ایجاد یک فضای جذاب در ویلای خود هستید و همچنین به دنبال بهترین راهکار برای راحتی و آسایش خود به لحاظ امنیت پارکینگ و غیره هستید، با انتخاب جک برقی و یا همان جک پارکینگی برای اتوماتیک کردن درب میتوانید بهترینها را تجربه کنید. حتی مشتریانی که دستهایشان با کیسههای خرید، کیف پول و بستههای مواد غذایی پر شده است، با درب اتوماتیک احساس راحتی بیشتری میکنند و همینطور به کاهش ترافیک مشتریان با نصب درب اتوماتیک خواهد شد. در قیمت درب اتوماتیک موثر میباشد. کنترل دسترسی میتواند با کنترل از راه دور، حسگرهای خواننده، حلقههای زمین، دکمه فشاری، کارتهای کلیدی، پدهای دیجیتالی کد، انگشتخوانها و سایر دستگاهها، همگی متناسب با نیازهای فردی شما در انبار یا کارخانه باشد.

●درب اتوماتیک پارکینگی: کاربرد این نوع از درب اتوماتیک، در کنترل تردد خودروها و حفاظت از اماکن است. تعداد تردد هر درب معمولا بازه استانداردی از تعداد دفعات عبور و مرور است که در یک روز کامل از آن درب انجام میشود. در بعضی از مدلهای درب اتوماتیک مانند درب پارکینگی، شکل حرکت آن به صورت عمودی میباشد. زمانی که از خراب نبودن ریموت درب اطمینان حاصل نمودید، نوبت به جعبه فیوز درب اتوماتیک می شود که احتمال بعدی خرابی درب مربوط به این قطعه باشد. این موضوع باعث جلوگیری از تبادل برودتی داخل ساختمان با محیط بیرونی و اتلاف انرژی خواهد گردید. دربهای اتوماتیک علاوه بر اینکه باعث زیبایی محیط میشوند، در کاهش هزینهها نیز تاثیر خوبی میگذارند. ●ظاهر و جلوه ی زیبایی دارد و سبب مدرن نشان دادن محیط اطراف میشود. امروزه با استفاده از فناوری اتوماسیون میتوانید در پیکربندی درب گاراژ و یا پارکینگ خود، از محصولات مدرن و کاربردی بهره برداری کنید که علاوه بر کیفیت بسیار بالا، از ماندگاری و جذابیت ظاهری بسیار زیادی نیز برخوردار هستند. هنگر در میان تسمه و لتها نصب شده و پس از حرکت تسمه، باعث باز یا بسته شدن لتها میشود.

یک درب منحنی شامل یک درب اتوماتیک کشویی یا دو قسمتی با یک یا دو لنگه کشویی است که به صورت شعاعی حرکت می کنند. درب آسانسور به صورت اتوماتیک در دو مدلکلی ارائه میشود. ولی در مدلهای دیگر مانند درب اتوماتیک شیشهای، به صورت افقی حرکت میکند. هنگامی که فردی در داخل منطقه فعال سازی تشخیص داده نمیشود، درب پس از یک دوره زمانی مشخص، شروع به بسته شدن میکند. لازم به ذکر است که این نوع از محصولات در کنار جذابیت بسیار بالای ظاهری، از دوام و مقاومت بالا در برابر آب و هوا نیز برخوردار هستند. ●دارای ضریب ایمنی بالایی بوده و از مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی برخوردار است. اقدام بعد برای بررسی دقیق تر که باید پس از انتخاب کاربری درب انجام داد اصطلاحا به تعداد تردد در روز برای آن درب خاطر نشان کنیم. درب اتوماتیک بدون محدودیت تردد میباشند و دارای مقطع آلومینیومی ریل قابل تعویض با کارکرد روان و کاملا بدون صدا میباشد. درب برقی پارکینگ این امکان را برای شما فراهم میکند که به بهترین نحو از مهمترین سرمایههای زندگی خود، حفاظت نموده و همچنین جذابیت بسیار زیادی را برای محل زندگی خود در نظر بگیرید. درب اتوماتیک از قطعات مختلفی تشکیل یافته است که عملکرد هر یک از آنها، سبب کارکرد درب اتوماتیک میشود.

دیدگاهتان را بنویسید