درب اتوماتیک |قیمت انواع درب اتوماتیک در سال 1400|سایبان دُر

سنسور یکی از کلیدیترین قطعاتی است که در درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد. یکی دیگر از انواع پرطرفدار درب شیشه ای اتوماتیک، درب شیشهای تلسکوپی است. آیا درب اتوماتیک فقط برای مکان های اداری و پر رفت و آمد مناسب است ؟ برای خرید جک درب پارکینگ باید به نکاتی توجه کرد تا محصولی را انتخاب کنید که مناسب شرایط درب پارکینگ شما باشد تا در آینده جک ها زودتر از عمرشان خراب نشود و باعث آزار و اذیت شما نشوند. معمولا از این مدل جک ها درب های ورودی ویلا یا باغ مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید که تمام محصولات مورد نظر خود را از شرکت سیماران با اطمینان کامل خریداری نمایید و حتی از خرید خود رضایت بیشتری را داشته باشید. راه حل : برای پروژه های که در مرکز درب جای برای اتصال جوشکاری ندارد یا از بالا و پایین درب ساپورت گرفته و در مرکز درب جک نصب شود و حد امکان اگر به هیچ طریقی نشد که ساپورت استفاده کنید ، برای انتخاب جک بازوی اگر در بالا و پایین درب میخواهید نصب کنید باید توان جک را 200 کیلوگرم بالاتر از وزن درب انتخاب کنید مثلا : اگر وزن درب هر لنگه درب 200 کیلوگرم است شما باید جک 400 کیلوگرمی روی درب نصب کنید که در آینده به مشکل برخورد نکنید و اعلام خرابی کمتری داشته باشید .

از آنجایی که درهای دوتایی از پایین بالا می روند، نیروی بالابر را می توان در عرض درب توزیع کرد. که میتوان به سیم پیچ بسیار ضعیف و عدم کیفیت پایین شفت و گیربکس و کیفیت ساخت بدنه اشاره کرد .پیشنهاد میشود برای خانه های تک واحدی و یا ویلا ها اجرا و نصب شود لذا قابل ذکر است که از برد بالا ریموت این مدل جک ها اشاره کرد و کمی هم افتخار کرد . مشکل های چشمی های فتوسل درب اتوماتیک پارکینگ به دلیل گرد و غبار و بارش باران و کثیف شدن لنز ،تنظیم و تراز نبودن آن ها ، سیم کشی نادرست ، کم نور شدن چراغ ها و روشن نشدن آن ها چشمی های مادون قرمز اگر روبه روی هم قرار نگیرند و یا در ارتفاع استاندارد نصب نشوند باعث فتوسل ها از بازدهی مناسبی برخوردار نشوند. برای نصب جک های بازویی در آپارتمانهایی که فضای کافی برای باز شدن جک را ندارند و امکان تخریب دیوار نیز وجود ندارد بهترین روش این است که موتور جک در جلوی درب نصب شود و شفت و مادون آن در انتهای لولای درب قرار گیرد این روش باعث میشود حالت معکوس جک استاندارد نصب شود و مانع نفوذ آب به داخل سیم پیچ موتور شود .

قیمت آن در مقایسه با سایر مدل ها به دلیل نورد شدن شیشه و فریم بیشتر است. جک های بازوی درب اتوماتیک پارکینگ که درشهر تهران و البرز مشاهده میشود بعضی ها در بالای درب پارکینگ نصب شده است بعضی ها در پایین درب اتوماتیک پارکینگ نصب شده است و بعضی هم در وسط درب پارکینگ نصب شده است . برای اطلاع از جدید ترین مدل های جک پارکینگ میلان کلیک کنید. در اکثر برد های جک های درب اتوماتیک پارکینگ حالت پیاده رو تعریف شده است که این امر باعث سرعت بخشیدن به باز و بسته شدن درب کمک میکند و باعث میشود استهلاک از روی موتور دو برداشته شود . باز و بسته شدن درب پارکینگ به این صورت است که زمانی از طرف ریموت فرکانس ارسال شود درب اتوماتیک فرکانس را دریافت میکند و دستور فرکانس دریافتی را به مرکز کنترل انتقال میدهد و در آخر هم مرکز کنترل دستور را به موتور جک ها انتقال می دهد و موتور اجرا باز کردن را انجام می دهد و قابل ذکر است که موتور های جک پارکینگ 24V و 220V میباشد که بر روی جک های 24V میتوان بکاپ نصب کرد و در هنگام قطعی برق هم جک به راحتی باز و بسته شود.

همه ریموت ها با هم سازگار نیستند برای مطمئن بودن از ست شدن ریموت هایتان با درب اتوماتیک بهتر است از ریموت فابریک استفاده کنید و یا اگر از ریموت متفرقه استفاده میکنید بهتر است دقیقا همان مدل و فرکانس را تهیه و مچ کنید. بهتر است هر چند سال یک بار ریموت ها پاک شوند و مجددا با برد دستگاه مچ شوند. در جک های الکترومکانیکی (گیربکسی) نیروی موتور برق کوچک تعبیه شده در درون جک به گیربکس ها منتقل شده و در نهایت موجب باز شدن درب اتوماتیک می گردد. انواع درب اتوماتیک کدامند؟ به چه نوع درب هایی اتوماتیک گفته می شود؟ چشمی های مکعبی آینه ای با فاصله دید ۵ متری رله ای اتونیکس به این مدل چشمی ها چشمی نوری و یا حسگری گفته میشود که بیشتر در راهبند ها و جک های بازوی استفاده میشود . کنترل مادون قرمز سیگنال حاصل از ریموت را از طریق مادون قرمز به دستگاه گیرنده میفرستد و کنترل رادیویی امواج رادیویی را ارسال می کنند تفاوت این دو مدل در این است که فرکانس های کنترل مادون قرمز نیاز به یک مسیر مستقیم برای دریافت سیگنال دارند و برد آن ها حدود چند متر است و در فاصله بالا و یا دیوار ها امکان دریافت میباشد .اما کنترل های رادیویی برد بسیار بالایی دارند و نیاز به مسیر مستقیم ندارند و موانع روی برد آنها تاثیری ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید