درب اتوماتیک فروش درب شیشه ای برقی درب پارکینگی کرکره برقی

درب کرکره برقی با سهولت کارکرد و عملکرد مطلوب خود به سرعت جایگزین کرکره های قدیمی شده و دامنه کاربرد زیادی دارند. درب های اتوماتیک پارکینگی دارای دامنه کاربرد وسیعی هستند. انواع درب پارکینگی در مجتمع های ساختمانی، مجتمع های اداری و تجاری و کارخانجات و مراکز صنعتی بکار می روند. درب اتوماتیک کرکره برقی نیز نوع دیگری از درب اتومات است که برای پارکینگ مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و انبارهای کارخانجات و شرکتها بکار می رود. اگر شما محل کار پر رفت و آمدی دارید ما به شما درب اتوماتیک شیشهای را پیشنهاد میکنیم؛ چون ضمن جلب رضایت مشتریان خود، از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکنید چرا که دیگر درهای ورودی در فصول گرم و سرد بی جهت باز نخواهند بود و از طرفی نور طبیعی در طول روز فضای شما را در بر خواهد گرفت و عابرین هم دید بهتری به داخل فروشگاه و محل کسب و کار شما خواهند داشت. در نهایت با ورود نور به داخل محیط موجب استفاده از نور و روشنایی طبیعی در طول روز خواهد شد. سپس اپراتور از سمت داخل روی آن پیچ می شود و فریم ها و شیشه نیز به اپراتور متصل می شوند. از خوش نام ترین و پر کاربرد ترین جک ها در بازار می باشد.

درب شیشه ایی از چه متریال و جنسی ساخته شده است؟ یکی از بهترین مزیت های درب اتوماتیک شیشه ایی این است که به دلیل نداشتن دستگیره از شیوع بیمارهای واگیر دار جلوگیری می کند. در مکانهایی که نیاز به ایجاد فضای عریض برای تردد است از این نوع درب استفاده می شود. می توانید جهت تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران و یا هر نقطه ای از تهران با ما تماس حاصل کنید. بنابراین مراجعه به مراکز مجاز و تخصصی برای تعمیر درب اتوماتیک و یا تعمیر جک درب پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. کارشناسان شرکت دٌر سرویس در اسرع وقت و طی تماس تلفنی به محل مراجعه و امور مربوط به تعمیر و رفع عیوب را انجام می دهند. با توجه به نیاز بازار صنعت ساختمان ، ایجاد زمینه های تخصصی و فنی در شرکت و درخواست های مشتریان در این خصوص، اقدام به راه اندازی فعالیت های تخصصی در زمینه نما های شیشه ای نمودیم،به همین منظور و در راستای ارائه بهترین خدمات ، جلب رضایت مشتریان و انجام پروژه ها به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای ، باران دُر تنها و تنها در زمینه نماهای اسپایدر و نمای کرتین وال فعالیت میکند. شرکت دٌر سرویس با سالها تجربه درخشان در تعمیر درب اتوماتیک و تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران دارای مجموعه حرفه ای و متخصص بوده و کلیه تعمیرات توسط تیم حرفه ای صورت می گیرد.

شرکت دٌر سرویس تخصصی ترین مرکز تعمیر انواع درب اتوماتیک در غرب تهران بشمار رفته و خدمات با کیفیت مطلوب به مشتریان ارائه می نماید. نیاز به سرویس و نگه داری کم و آسیب پذیری در مقابل فشار و ضربه از نکات جک های درب کنترلی ریموتی می باشد. ولتاژ تغذیه فلاشر میتواند 24 و یا 220 ولت باشد که در هر دو صورت باید از لامپ 40 وات و یا کمتراستفاده نمود . از طرفی بواسطه شیشه های بکار رفته در آن می توان مناظر و فضای پشت درب را براحتی مشاهده نمود. اگر دارای درب اتومات اسلایدی، درب اتومات پلسکوپی، درب اتومات گردان و یا درب اتومات چرخشی هستید کلیه تعمیرات و تعویض قطعات با قطعات اورجینال و با فاکتور رسمی صورت می گیرد. تعمیر درب اتومات اسلایدی، گردان، پارکینگی، تلسکوپی، منحنی و یا چرخشی توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه انجام خواهد گردید. درب اتوماتیک شیشه ای در انواع درب شیشه ای باریک و پهن با وزن های مختلف و در مدل های کشویی یا اسلایدی، تلسکوپی، لولایی، نیمدایرهای، تمام گرد و تاشو ساخته می شوند که توسط حسگر و چشمی بالای درب باز و بسته می شوند.

با توجه به اینکه جک درب پارکینگ مهمترین قسمت هر درب پارکینگی است از اینرو تعمیر ناقص و یا تعویض آن با قطعات تقلبی علاوه بر کارکرد نامطلوب می تواند خطرات و صدمات جانی نیز به همراه داشته باشد. چه در بخش مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، ادارات یا ساختمان های مسکونی، درب های قابل اعتماد و با کیفیت ما همه الزامات را برآورده می کنند. اگر نیاز به تعویض قطعه و یا بخشی از درب باشد در اسرع وقت قطعه اورجینال تعویض خواهد شد. قسمت های اصلی این درب اتوماتیک عبارتند از موتور الکتریکی، گیربکس، برد الکترونیکی، سنسورهای مادون قرمز، ریموت کنترل و کلیدهای کنترل دستی، چرخ دنده و البته شیشه که جزء جدانشدنی درب های اتوماتیک شیشهای است. شما با نصب درب اتوماتیک شیشهای تنها با فشار دادن یک ریموت کنترل از فاصله معین میتوانید درب ورودی را باز کنید و یا سنسورهای حرکتی بکار ببرید که هنگام عبور و مرور به صورت خودکار درب ورودی باز و بسته شوند. نوع فریم، پهنای دهنه، ابعاد، میزان متراژ شیشه کاربردی، شیشههایی با طرحهای خاص یا منحنی بودن درب ورودی دیگر موارد تعیین کننده قیمت است. دارای قفل الکترومانیکال و مرکز کنترل است، به دلیل تک لنگه و دو لنگه بودن دارای الکترومانیکال مناسب برای مکان هایی با عرض کم است.

دیدگاهتان را بنویسید