درب اتوماتیک – عمران مدرن

سنسور درب اتوماتیک: سنسور درب های اتوماتیک شیشه ای به دو نوع مختلف با استفاده های متفاوت است: نوع اول (سنسور عقابی) که عملکردی دایره شکل دارد. موتور درب اتوماتیک: از موتور های درب اتوماتیک می توان در دو نوع انکوردار و مدل ساده را نام برد. از شیشه سکوریت در درب اتوماتیک استفاده می شود. یا برای استفاده در پارکینگ از درب پارکینگی، برای استفاده در بیمارستان ها از درب های اتوماتیک مخصوص بیمارستان استفاده می شود. آلومینیوم آنادایز شده با گذشتن از فرایند شیمیایی دارای پوششی می شود که از آن در برابر خوردگی محافظت می کند. اما توجه داشته باشید که قیمت پایین میتواند موجب کاهش کیفیت شود و همچنین قیمت بالا دلیلی بر کیفیت و اصل بودن آن محصول نمی باشد. مجموعه ی رامادر تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید. حرکت درب کرکره ای اتوماتیک به صورت عمودی بوده و با استفاده از یک ریموت، از راه دور کنترل می شوند. کنترل باکس: تمام دستورات به وسیله ریموت و سنسورهای چشمی دریافت و به موتور انتقال می یابد. را دریافت و در حافظه خود ثبت می کند. بعد از زدن دکمه­ D تایمر شروع میکند به ثبت کردن زمان و شما باید اجازه بدهید که زمان دلخواهتان سپری شود و سپس مجدداً دکمه را فشار دهید.

فریم درب اتوماتیک شیشه ای از جنس آلومینیوم آنادایز شده می باشد. بزرگ ترین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را می توان این موضوع قلمداد کرد که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای بازشو درب را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران درب اتوماتیک حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید دارند، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای است و اصولا دنبال ارزان ترین درب اتوماتیک هستند. ریل درب شیشه ای: ریل درب شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت و از جمله قطعات مهم و اساسی یراق الات درب اتوماتیک شیشه ای است. کاور: همه ی قطعات به وسیله یک کاور هم رنگ پوشیده می شوند که این کار خود چند دلیل دارد. درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب می شود.

این انتقال میتواند به روش کالسکه ای و یا بصورت پیستونی انجام شود . درب اتوماتیک تلسکوپی مکانیزه اين دربها مانند دربهای كشويی بهصورت خطی است، فقط اینکه درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ممکن است بهصورت دو یا چهار طرفه برروی هم عمل بازشدن را انجام دهند. در میان انواع دربهای اتوماتیک نوعی درب شیشه ای هم وجود دارد که بهطور خاصی طراحیشده است، که دارای طرفداران زیادی است، چشمی درب اتوماتیک نامی است که به درب شیشه ای اختصاص داده شده و دارای انواعی از 1. سنسورهای مادونقرمز اکتیو 2. حسگر مادونقرمز پسیو 3. میکروویو میباشد. همهی دربهای اتوماتیک دارای چشمی هستند و کارکرد زیادی در هر مکانی برای راحتی عبور و مرور افراد دارند. همین طور می تون از انواع سندبلاست و برای لوگو و حک در شیشه سکوریت درب های اتوماتیک استفاده کرد. اما هدف اصلی چشمی ممانعت از بسته شدن در به روی افراد یا وسایل نقلیه است. عمل کرد چشمی ها : در صورتی که کنتاکت بسته چشمی به تزمینال شماره 7 ترمینال های J5 بسته شود (PHOTO NC) اگر ارتباط چشمی ها توسط فرد یا وسیله نقلیه قطع شود اگر درب در حال باز شدن باشد به باز شدن ادامه می دهد و اگر در حال بسته شدن باشد شروع به باز شدن می کند و اگر در حین زمان توقف باشد زمان توقف ری ست شده و تا رفع مانع از بین چشمی ها درب باز می ماند.

جهت محاسبه قیمت چشمی درب اتوماتیک واردکردن ابعاد فضای نصب درب اتوماتیک و فریمهای درب اتوماتیک از آلومینیوم و یا استیل ( از ورقههای استیل درجهیک نگیر و بدون موج میباشند.) را انتخاب کنید. نوع دوم (سنسور چشم پرده ای) است که قیمت بالا و عملکردی متفاوت دارد. پلی کربنات یک پلاستیک فوقالعاده مفید برای فعالیتهایی است که نیاز به شفافیت و مقاومت بالا در برابر ضربه دارند. جهت تنظیم سرعت کرکره به این روش کلید دیپ سوییچ اتو کلوز را تا مدت زمانی که برای پایین آمدن کرکره برقی مدنظر شما است، روی روشن (on) قرار دهید. کنترل باکس دارای یک صفحه کلید دستی یا دیجیتال و یا ولومی است که تنظیماتی مانند میزان بازشو، سرعت بازشدن، سرعت بسته شدن، مدت زمان باز ماندن و . به همین دلیل کرکره برقی جایگزین آکاردئونی و کرکره دستی شد. یکی از مزیت های درب پارکینگ این است که میتوان از سیستم قفل برقی به منظوربالا بردن امنیت استفاده کرد و زمانی که در ب های توماتیک پارکینگ شئی و جسمی را مقابل خود حس کنند از حرکت باز مانده و می ایستند.

دیدگاهتان را بنویسید